بررسی مورد ستایش قرار گرفتن بازی Red Dead Redemption 2 توسط فیل اسپنسر

جزئیات و بررسی مورد ستایش قرار گرفتن بازی Red Dead Redemption 2 PS4 از سوی فیل اسپنسر

بازی Red Dead Redemption 2 یکی از بهترین و جذاب ترین بازی های یک دهه اخیر صنعت بازی های ویدیویی به شمار می رود که شما را به قلب غرب وحشی می برد. این بازی در واقع یکی از نسخه های مجموعه Red Dead است، مجموعه ای که همواره در زمان عرضه از زمان خود جلو تر بود.

بازی رد دد ریدمپشن ۲

پیشگام خیلی از المان ها و مکانیزم ها در بازی های ویدیویی به شمار می رفت اما بدون تردید آخرین نسخه بازی یعنی Red Dead Redemption 2 از دو بازی دیگر مجموعه یعنی Read Dead Revolver و Red Dead Redemption نیز درخشان تر است. دلیل شاهکار بودن این بازی هم ویژگی هایی است که استودیو راک استار با اضافه کردن آن به Red Dead Redemption 2 باعث شده این بازی تبدیل به شاهکاری بی مانند تبدیل شود.

برخی از این ویژگی ها که می توان نام برد شامل موارد زیر است:

  • اثر شلیک گلوله های بر روی قایق های در بازی: دقیقا مثل زندگی واقعی وقتی به قایق ها در بازی شلیک می شود، جای این شلیک ها بر روی قایق می ماند و با ایجاد سوراخ بر روی بدنه قایق و ورود آب به داخل آن آرام آرام قایق غرق خواهد شد. سطح های مختلف در بازی بر روی شیوه راه رفتن و حرکت شما تاثیر خواهد گذاشت. با توجه به اینکه شخصیت شما در بازی بر روی چه سطحی راه می رود، حرکت او بسیار متفاوت خواهد بود، راه رفتن بر روی باتلاق سرعت شما را به نسبت قبل کند خواهد کرد و یا حرکت بر روی برف و یخ باعث لیز خوردن می شود.
  • لباس ها: لباس های آرتور در بازی Red Dead Redemption 2 نیز رفته رفته کثیف خواهد شد مگر اینکه با رفتن به رودخانه و یا زیر باران رفتن لباستان تمیز شود. حتی راک استار پا را از این نیز فراتر گذاشته است به طوری که اگر شما جسدی را حمل کنید لکه های خون آن جنازه بر روی لباستان باقی خواهد ماند.
  • NPC ها شما را فراموش نخواهند کرد: در بازی هر عمل و یا عکس العملی از شما بدون شک بی جواب نخواهد ماند، اگر یک NPC در تله شکارچی گیر کرده آن را آزاد کنید. آن شخص تا لحظه ای که زنده است این لطف شما را فراموش نخواهد کرد و یا اگر بی دلیل به آن ها حمله کنید دفعه بعد که شما را ببینند عکس العمل خوبی به شما نشان نخواهند داد.

این موارد گفته شده تنها اندکی از ویژگی های فوق العاده بازی Red Dead Redemption 2 است که نام بردن تمامی آن ها بدون شک نیاز به مقاله ای جداگانه دارد. >فیل اسپنسر (مدیر فعلی ایکس باکس کمپانی مایکروسافت) به عنوان مرد شماره یک کمپانی مایکروسافت در بخش ایکس باکس بعد از آنکه این بازی را تجربه کرد در توئیتر خود متنی را به این مضمون منتشر کرد که: دوست دارد همه گیمر ها بازی Red Dead Redemption 2 را تجربه کنند، فارغ از اینکه بر روی چه پلتفرمی می باشد.
من به عملکرد فوق العاده Red Dead Redemption 2 روی کنسول ایکس باکس وان ایکس افتخار می‌کنم اما بدون شک کیفیت خود بازی، دستاورد واقعی آن است. اسپنسر در ادامه توئیت خود نوشت: صادقانه می‌ گویم که مهم‌ ترین چیز در حال حاضر تنها تجربه کردن بازی Red Dead Redemption 2 است. چه آن را روی کنسول پلی استیشن ۴ پرو، وان اس و یا بر روی رایانه‌ های شخصی بازی کنید.
نکته مهمی که در این توئیت اشاره شد تجربه بازی Red Dead Redemption 2 بر روی PC بود در حالی که هنوز کامپیوتر های شخصی شاهد عرضه این بازی بر روی آن ها نیستند و این صحبت اسپنسر شایعاتی را که بعد از عرضه بازی در مورد اینکه شاید راک استار همانند GTA بازی را یک سال بعد برای PC عرضه کند را داغ کرد.

جزئیات و بررسی مورد ستایش قرار گرفتن بازی Red Dead Redemption 2 PS4 از سوی فیل اسپنسر
جزئیات و بررسی مورد ستایش قرار گرفتن بازی Red Dead Redemption 2 PS4 از سوی فیل اسپنسر

Red Dead Redemption 2 بعد از عرضه توانست نمرات فوق العاده ای دریافت کند ، نسخه پلی استیشن ۴ بازی نمره ۹۷ از ۱۰۰ را بدست آورد به طوری که این بازی بهترین بازی تاریخ این کنسول لقب گرفت ، اتفاقی که برای نسخه ایکس باکس وان بازی نیز با دریافت نمره ۹۷ از ۱۰۰ افتاد و Red Dead Redemption 2 بهترین بازی تاریخ ایکس باکس نیز شد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 1 =