میزبانی بازی Assassin’s Creed Origins PS4 برای حالت New Game Plus

میزبانی بازی Assassin's Creed Origins PS4 برای حالت New Game Plus

میزبانی بازی Assassin’s Creed Origins PS4 برای حالت New Game Plus

اگر جز علاقمندان به بازی Assassin’s Creed Origins هستید، در این مقاله با ما همراه باشید تا اخبار تازه ای در خصوص این بازی در اختیارتان قرار دهیم. کمپانی یوبی سافت به تازگی اعلام کرده است که Assassin’s Creed Origins میزبان حالت تازه ای خواهد شد. این مجموعه اعلام کرده است که به زودی حالت New Game Plus به این بازی محبوب اضافه خواهد شد.

حالت New Game Plus در بازی Assassin’s Creed Origins چه ویژگی هایی دارد؟
به طور کلی تاکنون اطلاعات دقیق و موشکافانه ای از این حالت در بازی Assassin’s Creed Origins منتشر نشده است. “دومینیگ ووینگ” که مسئولیت مدیریت انجمنها را بر عهده دارد، بیان کرده است که به زودی اطلاعات دقیق تری در مورد این حالت را با مخاطبان به اشتراک خواهد گذاشت. حالا کاربران منتظر هستند تا به اطلاعات تازه تری در مورد این حالت دست پیدا کنند. اگر چه تاکنون اطلاعات جامعی در مورد حالتNew Game Plus در بازی Assassin’s Creed Origins به دست نرسیده است، اما می توان در این زمینه پیش بینی هایی داشت.
به طور کلی انتظار میرود تا این حالت شبیه به سایر بازیها باشد. در سایر بازیها از حالت New Game Plus برای حضور مجدد در کمپین بازی استفاده می شود. البته ناگفته نماند که این حضور مجدد با تغییراتی همراه است. مثلا مخاطبان می توانند با استفاده از این حالت، درجه سختی بازی را تغییر دهند.
اضافه شدن حالت New Game Plus می تواند جذابیت دنیای Assassin’s Creed Origins را برای مخاطبان بیشتر از قبل کند. به همین دلیل منتظر اضافه شدن آن به بازی هستند. اما تا کنون کمپانی سازنده تاریخ دقیقی را برای اضافه شدن این حالت به بازی اعلام نکرده است.

میزبانی بازی Assassin's Creed Origins PS4 برای حالت New Game Plus
میزبانی بازی Assassin’s Creed Origins PS4 برای حالت New Game Plus

بسته الحاقی Hidden Ones برای بازی Assassin’s Creed Origins
در چند روز اخیر کمپانی یوبی سافت عملکرد تازه ای داشته است. این مجموعه به تازگی یک بسته الحاقی را به علاقمندان به بازی Assassin’s Creed Origins معرفی کرده است. این بسته که برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی تدارک دیده شده است، دنیای بازی Assassin’s Creed Origins را زیباتر کرده است. مخاطبان می توانند با تهیه این بسته الحاقی به زمان سفر کنند.
در واقع Hidden Ones این امکان را فراهم کرده است که کاربران به ۴ سال پیش از زمانی که رویدادهای بازی روایت شده است، بروند. بازی بازان در این بسته الحاقی وارد شبه جزیره سینا می شوند و این امکان برایشان فراهم می شود تا به کنکاش و جستجو مشغول شوند و حسابی به کشف دنیای پیرامونشان مشغول شوند. در این بسته الحاقی آیتم های متنوعی برای مخاطبان در نظر گرفته شده است. ضمن اینکه سقف سطح بازیکنان بسیار بیشتر از گذشته شده است.

آشنایی با بسته الحاقی Discovery Tour
اگر از اکتشاف و کنکاش خوشتان می آید، به سراغ بسته الحاقی Discovery Tour بروید. این بسته که قرار است در تاریخ ۲۰ فوریه یا ۱ اسفندماه به دست مخاطبان برسد، می تواند تا حدودی دنیای Assassin’s Creed Origins را تغییر دهد. در این بسته الحاقی دیگر خبری از سیستم های مبارزه ای و ماموریت های بخش داستانی نیست. تمامی این بخشها غیر فعال شده است تا کاربران بتوانند با دقت بیشتری به دنیای Assassin’s Creed Origins وارد شوند و دست به جستجو بزنند. کاربران در این شرایط می توانند به اطلاعات بیشتری در مورد مصر و اتفاقات پیرامونش دست پیدا کنند.

بازی Assassin’s Creed Origins چگونه است؟
نمیدانم جز علاقمندان به بازی Assassin’s Creed هستید یا خیر. جز هر دسته ای که باشید باید این را بدانید که این سری بازی ها به خوبی در میان مخاطبان جا باز کرده است و به یکی از بهترین سری بازی های ویدئویی تبدیل شده است. شما میتوانید با حضور در میان بازی های Assassin’s Creed به دل تاریخ سفر کنید و در میان اتفاقات مهم حاضر شوید.نکته جالب اینجاست که این بازی در هر نسخه تازه، به زمان حال نزدیک تر می شود و همین نزدیکی موجب میشود تا گیم پلی و فضاسازی بازی هم تا حدودی تغییر کند.
Assassin’s Creed Origins یک بازی جذاب است که یوبی سافت را از یک چالش مهم با موفقیت بیرون کشیده است. شاید اگر Assassin’s Creed Origins به اندازه کافی جذاب نبود، مخاطبان برای همیشه دور این فرانچایز خط می کشیدند.اما خوشبختانه این اتفاق نیفتاده است و این بازی به یکی از عناوین دوست داشتنی تبدیل شده است. اگر بخواهیم این بازی را از لحاظ داستانی و شخصیت پردازی مورد بررسی قرار دهیم، باید بگوییم که در این بخش همه چیز در جایگاه درست خود قرار گرفته است و لکه سیاهی در این زمینه توی ذوق نمی زند.

میزبانی بازی Assassin's Creed Origins PS4 برای حالت New Game Plus
میزبانی بازی Assassin’s Creed Origins PS4 برای حالت New Game Plus

بخش داستانی بازی واقعا خوب است. شما در این بخش یک تلفیق هوشمندانه از افسانه و واقعیت را خواهید دید. به طور کلی وارد شدن به فضای مصر باستان موجب شده است تا Assassin’s Creed Origins به افسانه ها نزدیک تر شود. اما این اتفاق با درایت درستی افتاده است و به گونه ای نیست که فضای اساطیری بازی دل مخاطبان را بزند.یوبی سافت تلاش کرده است تا به وقایع تاریخی بازی Playstation توجه ویژه ای داشته باشد و فضاسازی شهرها را هم به درستی انجام دهد. این موضوع موجب شده است تا اصالت بازی به خوبی حفظ شود.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 17 =