میزبانی بازی Brawlhalla ps4 از شخصیت های فیلم Hellboy

میزبانی بازی Brawlhalla ps4 از شخصیت های فیلم Hellboy

میزبانی بازی Brawlhalla ps4 از شخصیت های فیلم Hellboy

بازی Brawlhalla اثری از استودیو مستقل Blue Mammoth Games آمریکا است ، استودیو که از سال ۲۰۱۸ به یکی از استودیو های تابعه یوبی سافت تبدیل شد ، اما قبل از آنکه به زیر پرچم یوبی سافت برود ، با انتشار بازی Brawlhalla خود را بر سر زبان ها انداخت ، بازی در ژانر مبارزه ای که به صورت جند نفره و همکاری قابل بازی کردن است .
بازی Brawlhalla برای پلتفرم های ویندوز ، مک او اس و کنسول های پلی استیشن ۴ ، نینتندو سوئیچ و ایکس باکس وان منتشر شد ، البته در سال ۲۰۱۷ بازی فقط برای ویندوز ، مک او اس و پلی استیشن ۴ منتشر شد اما بعد از خریداری استودیو Blue Mammoth Games توسط یوبی سافت ، بازی Brawlhalla نوامبر ۲۰۱۸ مهمان کنسول های ایکس باکس وان و نینتندو سوئیچ نیز شد .

میزبانی بازی Brawlhalla ps4 از شخصیت های فیلم Hellboy
میزبانی بازی Brawlhalla ps4 از شخصیت های فیلم Hellboy

بازی Brawlhalla با وجود گرافیک کارتونی خود اما به دلیل گیم پلی جذاب و تعدد شخصیت های قابل بازی خیلی سریع توانست محبوب گیمر ها شود به طوری که سه دوره مسابقات قهرمانی بازی Brawlhalla با نام Brawlhalla World Championship تا به امروز برگزار شده است که جایزه آن صد هزار دلار است که رقم نسبتا خوبی است و نشان می دهد که بازی Brawlhalla تا چه حد توانسته خود را در صنعت بازی های ویدیویی پیدا کند .
بازی از نگاه منتقدین اما به یک بازی متوسط تشبیه شد به طوری که تمامی نسخه های بازی نمره ۷۰ از ۱۰۰ را از منتقدین دریافت کردند که نشان می دهد با وجود محبوبیت نسبی بازی Brawlhalla بین گیمر ها و مخاطبین اما بازی آنطور که انتظار می رود نتوانسته بین منتقدین به محبوبیت برسد .
در ابتدا تعداد شخصیت های بازی محدود بودند اما کم کم بازی Brawlhalla شروع به افزودن شخصیت ها و قهرمانان مختلف به فهرست خود کرد به طوری که در حال حاضر بازی Brawlhalla دارای ۴۰ شخصیت است که به گیمر اجازه می دهد با انتخاب هر کدام از این شخصیت ها شروع به بازی کند و بتواند دشمنان خود را از پا دربیاورد .
طبق جدیدترین اخبار منتشر شده بعد از آنکه شرکت یوبی سافت شروع به همکاری با کمپانی های Lionsgate و Millennium Media کرده است قرار است به زودی تعدادی از شخصیت های مجموعه کمیک بوک و فیلم Hellboy به بازی Brawlhalla افزوده شود و این شخصیت ها در فهرست قهرمانان بازی Brawlhalla جای بگیرند که می تواند خبر خوبی برای بازیکنان و گیمر های بازی Brawlhalla باشد .
قرار است چهار شخصیت از جهان Hellboy یا همان پسر جهنمی به بازی Brawlhalla اضافه شوند که این چهار شخصیت عبارتند از : Hellboy ، Nimue ،Gruagach و Ben Daimio
هل بوی : پسر جهنمی شیطانی است که مرکز تحقیقات و دفاع از موجودات ماورالطبیعه یا Bureau for Paranormal Research and Defense برای محافظت از انسان ها در مقابل تهدیدات غیر زمینی آن را آموزش دیده و بزرگ کرده است .
بن دایمیو : یکی دیگر از اعضا تیم ساخته شده توسط مرکز تحقیقات و دفاع از موجودات ماورالطبیعه که توانایی دارد در صورت خطر به یک جگوار تبدیل شود .
نیموئه : آنتاگونیست کمیک بوک ها و مجموعه فیلم های Hellboy به شمار می رود ، کسی که به نام بانوی دریاچه و ملکه خونین شناخته می شود .
گرواگاچ : از خدمت کاران نیموئه است که در واقع یک جن است که قابلیت تغییر شکل را دارد اما در بدن یک گراز گیر کرده است و از شخصیت های منفی های مجموعه Hellboy است .

میزبانی بازی Brawlhalla ps4 از شخصیت های فیلم Hellboy
میزبانی بازی Brawlhalla ps4 از شخصیت های فیلم Hellboy

این چهار شخصیت که قرار است به بازی پلی استیشن اضافه شود می تواند برای دوست داران مجموعه پسر جهنمی هایپ و هیجان زیادی را به بازی Brawlhalla اضافه کند .
هنوز تاریخ رسمی از یوبی سافت برای اضافه شدن این چهار شخصیت به بازی Brawlhalla اعلام نشده است اما خیلی ها انتظار دارند که با اکران فیلم جدید Hellboy در ۱۲ آوریل ۲۰۱۹ این شخصیت ها نیز به مناسبت فیلم جدید در بازی Brawlhalla در دسترس قرار بگیرند ، البته این تاریخ ها در حد گمانه زنی است و تا خبر رسمی از سوی یوبی سافت باید منتظر بمانیم .
لازم به ذکر است که فیلم جدیدی Hellboy به کارگردانی نیل مارشال و با بازی دیوید هاربر ( در نقش هل بوی ) ، میلا یوویچ ( در نقش نیموئه ) قرار است به زودی بر پرده سینما های جهان برود .اگر دوست دارید همین الان بازی Brawlhalla را تجربه کنید می توانید آن را بر روی پلتفرم PC ، مک ، پلی استیشن ۴ ، ایکس باکس وان و یا نینتندو سوئیچ بازی کنید و از یک بازی مبارزه ای بامزه با شخصیت های کارتونی و طراحی های فان آن لذت ببرید .

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =