جزئیات و بررسی پوسته Pink Mercy بازی Overwatch PS4

جزئیات و بررسی پوسته Pink Mercy بازی Overwatch PS4

جزئیات و بررسی پوسته Pink Mercy بازی Overwatch PS4

یکی از شرکت های فعال در حوزه ی طراحی و تولید بازی های رایانه ای که بسیار هم کار های شاخصی را در پرونده ی کاری خود دارد شرکت بلیزارد می باشد، این شرکت که سابقا از زیر مجموعه های شرکت بلیزارد اکتیویژن بوده است در سال ۱۹۹۱ از این مجموعه جدا شده است و کار خود را مستقلا با عنوان سیلیکون اند سینپس که مقر اصلی آن در ارواین ایالت کالیفرنیا می باشد، شروع کرده است.
این نام در سال ۱۹۹۴ تغییر کرد و نام بلیزارد انترتینمنت را برای خود برگزید هم چنین به سرعت توانست به یکی از محبوب ترین و هم چنین مورد احترام ترین های این صنعت مبدل نیز شود که همواره بخاطر طراحی عالی و میزان سرگرمی بالای محصولاتش شناخته شده است. این شرکت سالانه در آمدی بالغ بر دو و نیم میلیارد دلار کسب می کند که با توجه به تولید و عرضه ی بازی های شاخص و پرطرفداری هم چون دیابلو، استار کرفت و هم چنین بازی پر طرفدار وار کرفت چیز دور از ذهنی نیز نبوده است.

جزئیات و بررسی پوسته Pink Mercy بازی Overwatch PS4
جزئیات و بررسی پوسته Pink Mercy بازی Overwatch PS4

که البته این شرکت فقط به تولید بازی بسنده نکرده است و محصولات جانبی زیادی مانند رمان ها، کتاب های تصویری، مانگا، بازی تخته، پوشاک و هم چنین نقاشی های بازی World Of War Craft و محصولات زیاد دیگری را تولید و عرضه داشته است. نکته ای که شاید برای شما جالب توجه باشد این است که تمامی بازی های این شرکت در صدر جدول پر فروش ترین بازی ها قرار داشته است و هم چنین در جشنواره ها نیز جوایز بسیار زیادی را کسب کرده اند.
این شرکت هم چنین جزو معدود شرکت های دغدغه مند نیز هست چرا که همیشه در راستای این که این دغدغه ها را به نوعی حل کند کار های زیادی را انجام داده است. این شرکت که به انجام کار های خیر خواهانه در بازی هایش شهرت داشته است به عنوان مثال برای کمک به قربانیان فجایع غیر مترقبه دست به ارائه ی حیوان تربیت شده ی ویژه ای در بازی PS4 ورلد آو وار کرفت زده است یا در HearthStone با اضافه کردن قهرمانی سعی بر آن داشته است که قدمی برای بهبود بخشیدن به اوضاع حیات وحش بردارد.

هم چنین در تازه ترین اقدام و حرکت، این شرکت، این تصمیم را گرفته که رویدادی را با مدت زمان محدود آغاز کند تا با جمع آوری کمک هایی که گیمر ها می کنند تمام این هزینه ها صرف تحقیقات در باره ی بیماری سرطان سینه شود. این رویداد به این شکل است که این شرکت پوسته ای را تحت عنوان Pink Mercy برای بازی اور واچ با قیمت ۱۵ دلار منتشر خواهد کرد که همه ی سود حاصل شده از فروش این پوسته به موسسه ی پژوهشی بیماری سرطان سینه اهدا خواهد شد.
طبق پیش بینی هایی که شرکت بلیزارد کرده است فروش این پوسته ها حداقل به ۲۵۰ هزار دلار خواهد رسید که در صورتی که بیشتر نیز شود همگی این مبلغ به این موسسه ی پژوهشی اهدا خواهد شد. اما شرکت بلیزارد به فروش تنها همین پوسته بسنده نکرده است این شرکت هم چنین تعداد محدودی تی شرت که برای این پوسته طراحی شده است را به قیمت ۳۰ دلار در فروشگاه های اور واچ در دسترس همگان قرار می دهد که با فروش این تی شرت ها مبلغ اهدایی نیز بیشتر خواهد شد. این پوسته ی بازی در تاریخ بیست و یکم می که به تاریخ شمسی مصادف است با سی و یکم اردیبهشت ماه در دسترس همگان قرار خواهد گرفت.
اگر شما هم مایل به شرکت در این امر خیر خواهانه و نوع دوستانه باشید میتوانید در محدوده ی زمانی مشخص شده با ورود به حساب خود آیکون مخصوص به این رویداد را دریافت کرده و با مشاهده ی استریم های این بازی پلی استیشن۴ ، آیکون دیگری را به همراه چهار اسپری مخصوص به دست آورید.چیزی که به طور واضح می توان به آن رسید این است که اگر تمامی شرکت ها و استودیو های بازی سازی که در این صنعت بسیار داغ و پر هیجان فعالیت می کنند.

جزئیات و بررسی پوسته Pink Mercy بازی Overwatch PS4
جزئیات و بررسی پوسته Pink Mercy بازی Overwatch PS4

با توجه به طرفداران و دنبال کنندگانی که دارند اگر دست به چنین اقداماتی بزنند بسیار بسیار می توانند موثر واقع شوند چرا که تعداد نفرات فعال در این صنعت چه در شکل بازی باز و چه در شکل بازی ساز بسیار زیاد و قابل توجه است و برداشتن قدمی ولو کوچک می تواند اثر به سزایی را وارد کند. این قدم ها می تواند هم به عنوان یک مفهوم در بازی برداشته شود که قطعا با توجه به تاثیری که بازی روی گیمر می گذراد موثر است هم میتواند ب شکل چنین رویداد هایی ولو بزرگ تر برای سایر بخش های نیاز مند کمک برداشته شود چرا که دولت ها مدت ها پیش از پس این مشکلات سر باز زدند و اینجاست که نقش اساسی را چنین تشکل هایی می توانند ایفا کنند که بدون شک به شدت تاثیر گذار بوده و هم چنین بر محبوبیت این صنعت در بین مردم هم می افزاید که خود این امر باز هم موجب سود آوری این شرکت ها خواهد شد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =