میزبان شدن بازی پلی استیشن ۴ Darksiders 3 برای بسته الحاقی Crucible

میزبان شدن بازی پلی استیشن 4 Darksiders 3 برای بسته الحاقی Crucible

میزبان شدن بازی پلی استیشن ۴ Darksiders 3 برای بسته الحاقی Crucible
میزبان شدن بازی پلی استیشن ۴ Darksiders 3 برای بسته الحاقی Crucible

اگر از علاقمندان به Darksiders III هستید، باید خودتان را برای بسته الحاقی تازه آماده کنید. در این بسته الحاقی که Crucible نام دارد، حالت های مختلفی برای گیمرها در نظر گرفته شده است. استودیوی Gunfire Games با انتشار یک تریلر محتوای بسته الحاقی تازه Darksiders III را به مخاطبانش نشان داد. به نظر می رسد که همه چیز در بسته الحاقی Crucible حیرت انگیز است.
شما می توانید با استفاده از این بسته الحاقی به زره های مختلف و حالت های متنوع دسترسی داشته باشید. در این بسته الحاقی، متریال های متفاوتی وجود دارد که می توانید با کمک آنها اسلحه و تجهیزات مختلف بازی را ارتقا دهید.
اگر به دنبال هیجان و اتفاقات تازه در Darksiders III هستید، حتما بسته الحاقی Crucible را تهیه کنید. شما در این بسته الحاقی با ۱۰۱ موج متنوع از دشمنان گسترده مواجه می شوید که باید هر طور که شده جانتان را از چنگالشان بیرون بکشید.

میزبان شدن بازی پلی استیشن 4 Darksiders 3 برای بسته الحاقی Crucible
میزبان شدن بازی پلی استیشن ۴ Darksiders 3 برای بسته الحاقی Crucible

مهم ترین نکته که باید در این بسته به آن توجه داشته باشید، این است که باید بتوانید به سلامت خودتان را از مراحل مختلف بیرون بکشید. در غیر این صورت تمامی تلاشهایی که پیشتر در این بسته صرف کرده اید، از بین خواهد رفت.Crucible یک بسته الحاقی ارزان است و شما میتوانید با پرداخت ۶.۹۹ دلار به آن برسید. خوشبختانه این بسته برای پلتفرم های مختلف از جمله پلی استیشن۴، ایکس باکس وان و ویندوز در دسترس است.

آشنایی بیشتر با بازی Darksiders III
حالا که صحبت از تازه ترین بسته الحاقی بازی Darksiders III شده است، بد نیست کمی هم در مورد خود این بازی صحبت کنیم. Darksiders III یک بازی جذاب و دوست داشتنی است که می تواند به خوبی گیمر را جذب خودش کند. Darksiders III یک نام آشنا برای تمامی گیمرها است. جالب است بدانید که تا کنون تبلیغات گسترده و همه جانبه ای برای Darksiders III انجام نشده است.
اما از آنجایی که این عنوان، پیشینه ای قدرتمند دارد، خیلی زود در میان مخاطبان شناخته شد. به نظر می رسد تیم سازنده به خوبی می دانست که چه زمانی نسخه سوم از این عنوان را راهی بازار کند. این اتفاق در مدت زمانی که Darksiders  در خطر فراموشی قرار داشت، افتاد. خوشبختانه استقبال گیمرها از قسمت تازه این مجموعه خوب بود. Darksiders III  پس از انتشار به یک عنوان شناخته شده و محبوب تبدیل شد.
شما در Darksiders III با یک سوارکار قدر آخر زمانی مواجه هستید که از مهارت زیادی در هنر سوارکاری برخوردار است و در میان برادرانش به عنوان ماهرترین سوارکار شناخته می شود. او کاراکتری مغرور دارد و گاهی دست به اتفاقات عجیب و غریب می زند. اما مطمئنا از دست او عصبانی نخواهید شد. زیرا این شخصیت در کنار تمامی این ویژگی ها جذاب شده است.
به طور کلی وضعیت داستانی Darksiders III چنگی به دل نمی زند و از قدرت بالایی برای جذب مخاطب برخوردار نیست. احتمالا روایت های بی سر و ته در روال بازی کمی مخاطب را دلسرد خواهد کرد. اما رفته رفته اوضاع بهتر می شود. شما در طول بازی با شخصیت های مختلفی معاشرت خواهید داشت. اگر به دنبال کشف شخصیت های تازه تری در Darksiders III هستید، باید بیشتر در دنیای این بازی بچرخید.
زیرا در پس هر گشت و گذاری شخصیت و کاراکتری تازه پنهان شده است.
روی هم رفته داستان بازی در Darksiders III نسبت به نسخه های پیشین پسرفت داشته است. اگرچه هیچ گیمری از این سری بازی ها توقع داستانی منسجم و قدرتمند را ندارد، اما به نظر می رسد که جای گرفتن این همه بی محتوایی در نسخه سوم این بازی Playstation 4 هم چندان جالب نباشد! متاسفانه این نسخه از بازی از لحاظ داستانی ازدو نسخه قبلی کمی عقب تر است.

میزبان شدن بازی پلی استیشن 4 Darksiders 3 برای بسته الحاقی Crucible
میزبان شدن بازی پلی استیشن ۴ Darksiders 3 برای بسته الحاقی Crucible

اما این عقب رفتگی را تا حد زیادی گیم پلی جذاب Darksiders III پوشش می دهد. شما در این عنوان شاهد یک گیم پلی قدرتمند و البته سخت خواهید بود که می توانید تا مدت های زیادی بدون هیچ اعتراضی به آن سرگرم شوید. شما باید بتوانید در مبارزات موفق عمل کنید. البته برای این کار هیچ نیروی خارق العاده ای در اختیارنخواهید داشت. باید بتوانید با همان حملات ساده از دست دشمنان در بروید.
دشمنانی که اصلا کم و محدود نیستند! اگر بخواهید از میدان مبارزه سلامت خارج شوید، باید خیلی زیاد از ترفند جا خالی دادن استفاده کنید!
همان طور که پیشتر هم گفتیم، Darksiders III یک بازی سخت و گاهی طاقت فرسا است. به همین دلیل هر زمانی که حسابی به اعصابتان مسلط بودید، به سراغ این عنوان بروید! علاوه بر اینکه باید به دنبال راهی برای پایان دادن به مبارزات باشید، باید بتوانید به معماهای محیطی هم پاسخ دهید.
تصور نکنید که این معماهای محیطی آسان هستند و کمک می کنند تا در این گیم پلی سخت یک زنگ تفریح داشته باشید. اتفاقا این معماها به سخت تر شدن گیم پلی بازی دامن زده اند. شاید برخی از اوقات ربط معماها را به دنیای بازی ندانید و بیشتر سر درگم شوید. اما برای پیشروی بیشتر در بازی راهی به جز رسیدن به پاسخ این معماها ندارید.
در انتها باید بگوییم که Darksiders III مجموعه ای از نقاط مثبت و منفی است که در نهایت به امتحان کردنش می ارزد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 5 =