میزبان محتوای جدید بازی Dishonored 2 PS4 و بسته Death Of The Outsider

میزبان محتوای جدید بازی Dishonored 2 PS4 و بسته Death Of The Outsider

میزبان محتوای جدید بازی Dishonored 2 PS4 و بسته Death Of The Outsider

شرکت های تولید کننده بازی های ویدئویی رقابت بی پایانی بر سر جذب مخاطب با یک دیگر دارند. از این رو این شرکت ها دائماً در حال گسترش خود چه از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری و چه از لحاظ نیروی انسانی کارآمد و خلاق هستند. شرکت های توسعه-دهنده بازی به طور پیوسته درحال پرورش ایده های جدید برای خلق بازی های جدید و یا ارائه نسخه های جدیدی از بازی های محبوب خود هستند.
البته جلب رضایت مشتری در این بازار شلوغ و پیچیده تنها معطوف به این موارد نیست و بعضاً کسب رضایت مخاطبین از طریق ارائه خدماتی است که پس از فروش بازی توسط شرکت توسعه دهنده بازی ارائه می شود. این خدمات می تواند شامل ارائه محتوی قابل دانلود، بروزرسانی ها، بسته های الـحاقی و غیره باشد که در برخی از مواد حتی شـرکت های سـازنـده ی بازی ممکن است با هدف حفظ مخاطب خود و با توجه به سیاست های بازاریابی ارائه شده توسط شرکت های ناشر بازی این موارد را به طور رایگان در اختیار علاقه مندان قرار دهند.

میزبان محتوای جدید بازی Dishonored 2 PS4 و بسته Death Of The Outsider
میزبان محتوای جدید بازی Dishonored 2 PS4 و بسته Death Of The Outsider

مشابه چنین موضوعی برای بازی Dishonored 2 رخ داده است.نخستین بازی از مجموعه بازی های Dishonored که در ژانر اکشن و ماجراجویی تولید شده و دارای سبک مخفی کاری هستند در سال ۲۰۱۲ برای کنسول های پلی استیشن (۳ و ۴)، ایکس باکس (۳۶۰ و یک) و ویندوز منتشر گردید. این مجموعه که تاکنون دو نسخه از آن (Dishonored و Dishonored 2) منتشر گردیده است محصول همکاری دو شرکت فرانسوی و آمریکایی است.
شرکت فرانسوی Arkane Studios که در نقش توسعه دهنده این بازی ظاهر شده است. این شرکت که در سال ۱۹۹۹ در شهر لیون فرانسه تاسیس شده است همکاری با شرکت Bethesda Softworks که ناشر این بازی است را از طریق استودیوی دوم خود در تگزاس آمریکا انجام داده است. در مورد مهم ترین آثار این شرکت به غیر مجموعه بازی می توان به مشارکت در توسعه بازی های Call of Duty: World at War، BioShock 2 و Wolfenstein: Youngblood اشاره نمود.
بازی Dishonored 2 که همانند نسخه اولیه تنها قابلیت بازی به صورت تک نفره را داشته و در آن دو شخصیت قابل انتخاب به نام های شاهزاده Emily Kaldwin و Corvo Attano حضور دارند در سال ۲۰۱۶ منتشر گردید.این بازی علاوه بر PlayStation ۴ برای کامپیوترهای شخصی و کنسول ایکس باکس یک نیز منتشر گردیده است. داستان این بازی از جایی شروع می شود که ساحره ای تاج و تخت شاهزاده را تصرف کرده و او به همراه محافظ سلطنتی که پدر او نیز هست برای باز پس گیری سلطنت اقدام می کنند.

میزبان محتوای جدید بازی Dishonored 2 PS4 و بسته Death Of The Outsider
میزبان محتوای جدید بازی Dishonored 2 PS4 و بسته Death Of The Outsider

با توجه به این که این بازی در جشنواره های مختلف نامزد جایزه های متعددی شد و حتی جایزه بهترین بازی سال در جشنواره PC Gamers سال ۲۰۱۶ را نیز کسب نمود و با در نظر گرفتن منافع مالی حاصل شده از این بازی، شرکت های توسعه دهنده و ناشر بازی تصمیم گرفتند در سال ۲۰۱۷ یک مجموعه محتوی اضافه شده ی مستقل تحت عنوان Dishonored: Death of the Outsider را منتشر کنند.
در ایـن نـسـخه از بازی هم شما با طی کردن مراحلـی از بـازی موفق به کسب برخی قدرت های مـاورایـی می شـویـد که در استفاده از آن ها کاملاً مختار هستید و می توانید در صورت تمایل اصلاً از آن ها استفاده نکنید.بازی Dishonored 2 و مجموعه محتوی اضافه شده ی آن کاملاً مشابه هم ساخته شده اند و این موضوع این امکان را برای شرکت های توسعه دهنده و ناشر بازی فراهم ساخته است تا محدودیتی برای توسعه ی محتوی قابل دانلود و یا بروزرسانی های مشترک و هم زمان برای این دو نداشته باشند.
چندی پیش و با هدف مطرح نمودن مجدد این بازی ها، شرکت ناشر بازی اعلام کرد امکانات جدیدی برای استفـاده کنـنـدگان از این بازی و مجموعه Death of the Outsider آن به صورت محتوی قابل دانلود در دسترس قرار خواهد داد. این محتوی مشترک شامل اضافه نمودن افکت تصویری سیاه و سفید (به جز رنگ سرخ خون) و حالت ماموریت اضافی است.
محتوی نخست تنها یک تنوع بصری است که البته می تواند برای مخاطب بسیار جذاب باشد اما با استفاده از دومـیـن محـتـوی جدید منتشر شده شما از ابتدا مسلح به تمامی قدرت هایی هستید که در نسخه اصلی بازی باید با مشقت زیاد هر یک را به دست می آوردید. علاوه بر این شما در این ماموریت اضافی می توانید مجموعه قاتل سلطنتی را نیز در اختیار داشته باشید و از مزایای آن نظیر سکه های اضافی، چند طلسم و غیره استفاده نمائید.
این مجموعه در نسخه اصلی بازی تنها در اختیار کسانی بود که بازی را پیش خرید نموده بودند. آن چه انتشـار این بـروز رسانی برای بازی Dishonored 2 و مجموعه محتوی اضافه شده ی مستقل آن تحت عنوانDeath of the Outsider را برای علاقه مندان به آن جذاب تر می نماید انتشار رایگان آن است. به طوری که علاقه مندان می توانند با ثبـت نـام در سـایـت شـرکـت نـاشـر وارد بخش مربوطه شده و به سادگی اقدام به دانلود این بروزرسانی نمایند.

مرکزخرید دات کام

کلیدواژه : بسته Death Of The Outsider
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + 4 =