نحوه آزاد کردن Brick در Cyberpunk 2077

نحوه آزاد کردن Brick در سایبرپانک 2077

آزاد کردن Brick در سایبرپانک ۲۰۷۷ یک ماموریت جانبی بازی Cyberpunk 2077 به حساب می‌آید. به شرطی که Brick در این مأموریت زنده مانده باشد،‌ یک مأموریت جانبی در حین فرار از All Foods وجود دارد که به شما راهی برای آزاد کردن Brick نشان می‌دهد. پس از انجام آن، او هنوز قادر به فرار کردن نیست – با استفاده از مراحل زیر می‌توانید تله‌هایی که مانع از فرار Brick می‌شوند را خنثی نمایید.

نحوه آزاد کردن Brick در سایبرپانک ۲۰۷۷

در صورتی که Brick تا این مرحله زنده بماند، هنگام فرار از All Foods، در اتاقی از منطقه اول حبس می‌شود.

هنگامی که به درب می‌رسید، هدف اختیاری Find a way to free Brick (پیدا کردن راهی برای آزادسازی Brick) در سمت راست تصویر، به رنگ قرمز ظاهر خواهد شد.


برای باز کردن این درب، حالت اسکنر را فعال نموده و به قفل هوشمند این درب که در سمت چپ آن بر روی دیوار قرار گرفته، نگاه کنید.

با گزینه‌های متفاوتی روبرو خواهید شد. از میان آنها گزینه غیرفعالسازی از راه دور / Remote Deactivation را انتخاب کنید تا درب سریعاً به روی شما باز شود. این روش بسیار ساده است، اما از آنجاییکه جزو اولین مأموریت‌های این بازی است، ممکن است از آن غافل شوید.
اگر به اندازه کافی Cyberdeck RAM ندارید – برای انجام این هک خاص به ۲ اسلات از این RAM نیاز دارید –به خاطر داشته باشید که اگر امتیازات خوبی در Intelligence داشته باشید، می‌توانید مهارت Biosynergy را باز کنید، مهارتی که به شما امکان بازیابی RAM را در حین مبارزه می‌دهد.

نحوه خنثی سازی تله‌هایی که مانع از فرار Brick در مأموریت The Pickup می‌شود

هنگامی که به Brick می‌رسید، او اشاره می‌کند که توسط یک مین در آنجا گیر افتاده است.

اگر کوچکترین حرکتی کند، منفجر خواهد شد – پس این شما هستید که می‌توانید مین را خنثی کرده و او را آزاد نمایید.


چند راه برای انجام این کار وجود دارد. یکی از آنها خنثی کردن مین به صورت مستقیم است – به آن نگاه کنید،‌ و به شرط داشتن مشخصه‌های کافی در Technical Ability، می‌توانید مین را خنثی کنید.


در غیر اینصورت می‌توانید به دنبال چاشنی بگردید. اتاق را ترک کرده و به سرعت وارد درب سمت چپ شوید. چاشنی در کناری قرار گرفته است. آن را بردارید و بمب را خنثی کنید. (همچنین می‌توانید آن را منفجر کنید – در نهایت، انتخاب با شماست).
اکنون که Brick آزاد شده است، می‌توانید در رابطه با مأموریت مورد نظر گفتگوی مناسبی داشته باشید. به منظور فیصله دادن به آن می‌توانید گزینه You owe us را انتخاب نمایید – اشاره به لطفی در آینده به منظور جبران این محبت.

 

منبع: Eurogamer

کلیدواژه : سایبرپانک 2077
کوروش نیک منش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − سه =