نحوه اجرای Resident Evil Village در پلی‌ استیشن ۵

Resident Evil Village در پلی‌ استیشن 5

اگر قصد دارید پلی‌ استیشن ۵ را پیش خرید کنید و خانه بزرگی دارید که بتوانید این کنسول را جایگذاری کنید، کپکام اطلاعات کمی درباره نحوه بازی Resident Evil Village عرضه کرده است.

اول‌ از همه، Resident Evil Village به لطف رهگیری پرتو به خوبی در پلی‌ استیشن ۵ دیده می‌شود. و ۴K، با فرض اینکه تلویزیون ۴K دارید ویژگی‌های جذاب‌تری به بازی خواهد داد. به خاطر SSD کنسول پلی‌ استیشن ۵، زمان بارگذاری بسیار سریع‌تر خواهد بود. خیلی وقت پیش در طول مدت بارگذاری بازی، می‌توانستید یک ساندویچ جیل برای خود درست کنید. درست است که زمان بارگذاری در پلی‌ استیشن ۱ آنقدر طولانی نبود، اما کم هم نبود.

زمانی که صحبت از گیم پلی بازی می‌شود، کنترلر DualSense و بازخورد هپتیک آن، عملکرد جدید ارتعاشی جذاب، در واقع یک سلاح گرم واقعی را شبیه‌ سازی کرده است. تریگرهای تطبیقی هم به خوبی روی این کنترلر عمل می‌کنند.

اگر واقع‌بین باشید، شاید پلی‌ استیشن ۵ به تنهایی یک مفهوم کاملاً گنگ از “انجام بازی‌های ویدیویی باعث خشن شدن شما می‌شوند” باشد.

در آخر، ما Tempest 3D AudioTech داریم، که در هدفون‌های سازگار وجود دارد. اساساً یکی دیگر از موارد جدید و جذاب پلی‌ استیشن ۵ است که برای کسانی که دوست دارند خود را به چالش بکشند و در تاریکی با هدفون‌هایی روی گوش بازی کنند، مناسب است. فضای یک بازی ترسناک بسیار کهن است و صداها نقش بسیار مهمی را در انجام این‌گونه بازی‌ها دارند.

توجه کنید که کپکام هنوز یک ثانیه از گیم پلی زنده بازی را هم منتشر نکرده است. ما تنها تریلرها را در دسترس داریم. که البته اگر طرفدار بازی‌های ترسناک باشید، این تریلرها خیلی زیبا به نظر می‌رسند.

Resident Evil Village قرار است در سال ۲۰۲۱ برای کنسول‌های پلی‌ استیشن ۵، Xbox Series X و رایانه‌های شخصی عرضه شود. تهیه‌ کننده بازی یعنی Tsuyoshi Kanda بیان کرده است که در Tokyo Game Show 2020 به دنبال عرضه بازی در نسل کنونی هستند. این بازی به نوعی دارای مکانیسم ساخت است. کپکام همچنین روی دو بازی Monster Hunter جدید برای کنسول سوییچ کار می‌کند. که باعث می‌شود این کمپانی پول بیشتری به دست آورد.

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =