نحوه استفاده از دوربین عکسبرداری در Watch Dogs Legion

عکسبرداری در Watch Dogs Legion

در طول یکی از مأموریت‌های اولیه بازی، از شما خواسته می‌شود که از مدارک موجود در Watch Dogs Legion عکس بگیرید، اما هیچ توضیحی در مورد نحوه عکسبرداری درون بازی داده نشده است. بنابراین اگر به دنبال نحوه انجام این کار هستید، راهنمای ما را دنبال نمایید.

شما می‌توانید در هر لحظه‌ای از بازی مانند گرفتن سلفی از کاراکتر خود، عکس بگیرید. این کار با فشردن دکمه‌های آنالوگ کنترلر و یا دکمه ۹ کامپیوتر انجام خواهد شد. اما زمانی که از شما خواسته می‌شود که از مدرکی عکس بگیرید، نحوه انجام این کار کاملاً متفاوت است. در اینجا تمام آنچه که باید در مورد نحوه عکسبرداری و عکاسی از مدارک در Watch Dogs Legion بدانید، آورده شده است.

هنگامی که درون بازی به شما مأموریت برای گرفتن عکس از مدارکی در شهر لندن داده می‌شود، در مورد نحوه انجام آن هیچ توضیحی داده نخواهد شد. در صورتی که نمی‌توانید با پای پیاده به منطقه مورد نظر خود برای عکاسی دسترسی پیدا کنید، نیاز به یک روش جایگزین دارید.

عکسبرداری در Watch Dogs Legion

برای تصویربرداری از مدارک، ابتدا باید با استفاده از هواپیمای بدون سرنشین News Drone به منطقه برسید. آن را به داخل ساختمان و منطقه مشخص شده بر روی نقشه هدایت نمایید، سپس از شما خواسته می‌شود که عکسبرداری کنید. تمام کاری که باید انجام دهید این است! نگران برگرداندن هواپیما نباشید، چرا که DedSec می‌تواند عکسی که گرفته‌ اید را از راه دور دانلود کند.

لازم است که این کار را برای مأموریت‌هایی همچون ورود به ایستگاه King’s Cross، همراه با چندین مأموریت تبلیغاتی انجام دهید، بنابراین آشنایی با مراحل اولیه آن بسیار مفید است. اگر نمی‌توانید یک News Drone برای دزدیدن پیدا کنید، باید در خیابان کارهای غیرعادی مانند مشت زدن به دیگران یا تصادف با ماشین‌ها انجام دهید. با این کار، یک News Drone به سرعت فعال خواهد شد و شما می‌توانید بلافاصله آن را هک کنید.

 

منبع: GamesRadar

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =