نحوه باز کردن اسکین فلش در فورتنایت

اسکین فلش فورتنایت

به تازگی شاهد اسکین فلش در بازی فورتنایت هستیم. در طول تاریخ Fortnite، شخصیت‌های مجاز زیادی را از مجموعه بازی‌های دیگر گرفته ‌ایم، از جمله Ghostbusters ،Deadpool ،Kratos از بازی God of War ،Master Chief از بازی Halo و بسیاری از شخصیت‌های دیگر. شخصیت Barry Allen از بازی Flash به همراه آیتم‌های آرایشی مختلف برای خرید به Fortnite اضافه شده است. البته هنوز نحوه دستیابی به این تجهیزات جدید کاملاً مشخص نشده است. در این راهنما، تمام آنچه که باید در مورد Flash در Fortnite بدانید، از جمله نحوه دستیابی به جدیدترین مجموعه آیتم‌های آرایشی را به شما نشان خواهیم داد.

نحوه دستیابی به اسکین Flash در Fortnite

مهم‌ترین چیزی که باید در مورد آیتم‌های Flash بدانید، این است که شما باید آن‌ها را با استفاده از V-bucks درون بازی خریداری نمایید. به جز این راه، هیچ راه دیگری برای باز کردن قفل آن‌ها وجود ندارد. بنابراین، امیدواریم که پول کافی برای خرید آن‌ها داشته باشید.

اسکین فلش فورتنایت

هنگامی که در تاریخ ۲۶ فوریه ۲۰۲۱ وارد Item Shop می‌شوید، آیتم‌های زیادی برای Flash می‌بینید که قابل خریدن هستند. بنابراین حتماً نگاهی به آن‌ها بیندازید. همانند اکثر اسکین‌های Fortnite، این آیتم‌ها نیز فقط برای مدت زمان محدودی در دسترس خواهند بود، پس اگر قصد خرید دارید، خیلی زود اقدام نمایید.

شما می‌توانید با افزایش سطح Battle Pass خود، V-bucks به دست آورید. همیشه پس از ارتقاء چند سطح، ۱۰۰ V-bucks بدون هیچ هزینه اضافه‌ای دریافت خواهید کرد. بنابراین ممکن است هنوز مقداری از آن را داشته باشید. اگر V-bucks ندارید، می‌توانید با پرداخت پول واقعی، هر مقداری که می‌خواهید، خریداری نمایید. طبق معمول، ۱۰۰۰ V-bucks معادل ۸ دلار است. از طریق منوی اصلی به سربرگ V-bucks بروید تا بسته‌های مختلفی که می‌توانید بخرید را ببینید، هزینه هر یک از این بسته‌ها به شرح زیر است.

۱۰۰۰ V-bucks – ۸ دلار

۲۸۰۰ V-bucks – ۲۰ دلار

۵۰۰۰ V-bucks – ۳۲ دلار

۱۳۵۰۰ V-bucks – ۸۰ دلار

پک Flash Bundle – ۲۲۰۰ V-bucks

اسکین فلش فورتنایت

آیتم‌های موجود در این پک عبارتند از:

لباس یا همان اسکین Flash

کوله پشتی ( یا همان Back bling) Speed Force

کلنگ مخصوص Speed Force Slashers

ایموت Quick Bite

صفحه بارگیری My Name is Barry Allen

این یک پک همه جانبه است که اکثر آیتم‌های مهم Flash را درون خود دارد.

The Flash – ۱۵۰۰ V-bucks

اسکین فلش فورتنایت

لباس یا همان اسکین Flash

کوله پشتی ( یا همان Back bling) Speed Force

اگر تنها به دنبال لباس هستید، این مقرون به صرفه‌ترین گزینه است، به علاوه شامل یک کوله پشتی نیز می‌شود.

Quick Bite – ۴۰۰ V-bucks

اسکین فلش فورتنایت

ایموت Quick Bite

همچنین می‌توانید فقط ایموت Quick Bite آن را خریداری نمایید.

Speed Force Slashers – ۱۲۰۰ V-bucks

اسکین فلش فورتنایت

کلنگ مخصوص Speed Force Slashers

یا اگر فقط کلنگ (Harvesting Tool) آن را می‌خواهید، می‌توانید به صورت جداگانه بخرید.

مشخص نیست که این آیتم‌ها پس از رفتن از فروشگاه مجدداً بازخواهند گشت یا خیر. معمولاً این آیتم‌ها با خروج از فروشگاه برای همیشه از بین می‌روند. البته استثناهایی هم در این قانون وجود دارد. برای آسودگی خاطر خود بهتر است به محض مشاهده این آیتم‌ها، آن‌ها را خریداری نمایید.

 

منبع: DigitalTrends

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 2 =