نحوه باز کردن پایان مخفی Little nightmares 2

پایان Little nightmares 2

در طول مراسم افتتاحیه نمایشگاه Gamescom در آگوست سال ۲۰۱۹، کمپانی Bandai Namco Entertainment اعلام کرد که بازی Little Nightmares 2017 قرار است یک دنباله جدید با نام Little Nightmares 2 داشته باشد. این بازی در تاریخ ۱۱ فوریه امسال برای پلتفرم‌های نینتندو سوییچ، کامپیوتر، PS4 و Xbox One منتشر شد. بدین ترتیب بازیکنان چندین ساعت را درون این بازی ترسناک و چندش‌آور گذراندند، اما آیا می‌دانستید که پایان Little nightmares 2 چگونه است؟ بیایید ببینیم که بازیکنان چگونه می‌توانند قفل این پایان مخفی را باز کنند، موافقید؟

نحوه باز کردن قفل پایان مخفی بازی Little Nightmares 2

پایان مخفی بازی Little Nightmares 2 با تعامل با بچه‌های مشکل‌ دار و عجیب درون بازی باز خواهد شد. تنها راه دستیابی به این پایان مخفی این است که هر ۱۸ «بازمانده عجیب/ Glitched Remains» را که در واقع تصاویر عجیبی از بچه‌هایی هستند که در سراسر شهر با آن‌ها روبرو می‌شوید، پیدا کنید.

پایان Little nightmares 2

با پیداکردن تمام این نسخه‌های عجیب و غریب Six، به پایان دیگری دست خواهید یافت که کاملا مخفی بوده است. ما در حال حاضر درباره اینکه این بازماندگان عجیب چه معنایی دارند هیچ ایده‌ای نداریم، اما ممکن است کمی بعدتر سازندگان بازی مفهوم این کار را توضیح دهند. مخصوصا اگر منظور و هدف خاصی داشته باشند اینکار را خواهند کرد.

این بازماندگان عجیب را از کجا پیدا کنیم؟

پایان Little nightmares 2

پیدا کردن این بازماندگان عجیب کار سختی است. بنابراین اگر به صورت هدفمند به دنبالشان نباشید ممکن است به راحتی از کنارشان عبور کنید و نتوانید آن‌ها را تشخیص دهید. برخی از آن‌ها در مکان‌هایی مانند معابر یا تونل‌های مخفی منتظر می‌مانند اما اگر نتوانستید همه آن‌ها را با یکبار بازی پیدا کنید، نگران نشوید. زیرا در منوی Chapter Select یک شمارنده وجود دارد که به شما نشان می‌دهد که چندتا از آن‌ها را پیدا کرده ‌اید و اگر برای باز کردن پایان مخفی تعداد کافی از آن‌ها را پیدا نکرده باشید، می‌توانید به بازی برگردید و دوباره به جستجو ادامه دهید.

بازماندگان عجیب در چهار مرحله اول بازی Little Nightmares 2 ظاهر می‌شوند، بنابراین حداقل می‌دانید که روی چه مراحلی تمرکز کنید و لازم نیست برای پیدا کردن آن‌ها تمام سطوح بازی را زیر و رو نمایید.

 

منبع: DualShockers

 

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + هفت =