آموزش

نحوه دریافت اسکین Wolverine در فورتنایت

دریافت اسکین Wolverine در فورتنایت

رویداد Nexus War همچنان سرویس‌هایی مانند اسکین‌­های مختلف از جمله دریافت اسکین Wolverine در فورتنایت ، احساسات، تغییرات نقشه را ارائه می‌دهد که به ما در زنده کردن رؤیاهای درون کتاب‌های کمیک کمک می‌کند. روزهای زیادی منتظر ماندیم و آرزو کردیم بازی‌ای ساخته شود تا به ما اجازه دهد به عنوان Batman با Iron Man مبارزه کنید. محتوای بعدی دارای اسکین خاص X-Man Fortnite است و اگر زودتر آماده انجام این چالش‌ها شده باشید، از خوش‌شانسی شما خواهد بود.

چالش‌های کمی وجود دارند که در صورت تکمیل، آیتم‌هایی با مضمون Wolverine را برایتان به ارمغان می‌آورند. در نهایت، هر هفته، یک چالش جدید ظاهر می‌شود و باعث می‌شود بازیکنان بتوانند اسکین Wolverine را باز کنند. خوشبختانه، اخبار جدید تمامی چالش‌های آینده را نشان داده‌ اند و از این رو ما راهنمای کوتاهی از آن‌ها را برایتان آماده کرده‌ ایم.

اطلاعات مربوط به چالش‌های Fortnite Wolverine

به لطف LunakisLeaks در توییتر، اطلاعاتی از چالش‌های آینده داریم. در زمان نوشتن این مطلب، چالش‌های Wolverine فقط تا سه هفته مشخص شده بود. در مقایسه با چالش‌های قبلی، چالش‌های Wolverine بی شور و به نظر آسان می‌آیند. اما اگر نگران این هستید که برخی چالش‌های دشوار جلوی شما را بگیرند که نتوانید پوسته‌های Wolverine جالب را دریافت کنید، نگران نباشید.

چالش هفته اول Fortnite Wolverine

دریافت اسکین Wolverine در فورتنایت

برای چالش اول لازم است در Weeping Woods فرود بیایید و سه علامت پنجه را پیدا کنید. علامت پنجه اول را در شمال دریاچه نزدیک کابین پیدا می‌کنید. ساختمانی را پیدا می‌کنید و در کوچکی وجود دارد که از طریق آن می‌توانید به زیر بالکن بروید. علامت پنجه را روی کنده‌های چوبی و در کنار ژنراتور مشاهده خواهید کرد.

علامت پنجه دوم در دریاچه نزدیک کابین در Weeping Woods پیدا خواهید کرد. به سمت دریاچه بروید، و علامت پنجه را روی سنگ درون دریاچه پیدا خواهید کرد.

علامت پنجه آخر در پارک RV در Weeping Woods وجود دارد. RV سبز رنگ را پیدا کنید، علامت‌های پنجه روی یکی از سمت‌های RV قرار دارد.

چالش هفته دوم Fortnite Wolverine

دریافت اسکین Wolverine در فورتنایت

باید Quinjet را پیدا کرده و درون جت، به دنبال یک صفحه بارگیری بگردید. در هر مسابقه، چندین Quinjets را خواهید دید که در مکان‌های مختلف فرود آماده‌ اند، پس در طول مدتی که در اتوبوس نشسته‌ اید به این وسایل نقلیه توجه کنید زیرا به کمک این وسایل نقلیه می‌توانید مقصدتان را مشخص کنید. روبات‌های Starks از Quinjet حفاظت می‌کنند، پس مراقب باشید. زمانی که در جت هستید، راه برگشتتان را پیدا کنید تا صفحه بارگیری را پیدا کنید.

چالش هفته سوم Fortnite Wolverine

دریافت اسکین Wolverine در فورتنایت

برای هفته سوم، باید به سمت منطقه‌ای در نزدیکی Dirty Docks بروید که در آن دسته‌ای از Sentinels تخریب شده در آن قرار دارند. گورستان Sentinel در غرب Dirty Docks قرار دارد و نادیده گرفتن آن سخت است. از یکی از Sentinel ها بالا بروید و در آنجا می‌توانید پس از برقراری ارتباطات، چالش‌ها را تکمیل کنید.

چالش هفته چهارم Fortnite Wolverine

دریافت اسکین Wolverine در فورتنایت

مانند چالش‌های قبلی، دوباره به سمت Sentinels بروید، اما این بار در منطقه به دنبال یک قطعه از صندوق باشید. زمانی که صندوق را پیدا کردید، چالش کامل می‌شود.

چالش هفته پنجم Fortnite Wolverine

دریافت اسکین Wolverine در فورتنایت

بر طبق شایعات منتشر شده، شما باید کامیون مخزن دار را پیدا کنید، اما تا زمان نوشتن این مقاله، این چالش هنوز در بازی ظاهر نشده است.

چالش هفته ششم Fortnite Wolverine

دریافت اسکین Wolverine در فورتنایت

بر طبق اخبار منتشر شده، چالش پایانی شما و متحدانتان را در مقابل خود شخص دیوانه قرار می‌دهد. Wolverine را شکست دهید و پاداشت شما اسکین Fortnite Wolverine خواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =