نحوه رسیدن به پایان مخفی هیتمن ۳

پایان هیتمن 3

در پایان مخفی هیتمن ۳ نکات بسیار جالبی وجود دارد که می‌توانید آن را باز کنید، البته اگر نحوه انجام این کار را بدانید. بدیهی است از آنجایی ‌که قرار است پایان مخفی در هیتمن ۳ را بررسی کنیم، پس اسپویل‌هایی در راه است. اگر نمی‌خواهید در مورد سطح نهایی بدانید، پس ادامه ندهید. پس از پایان بازی و اطلاع از اینکه چه چیزی پیش روی شما است، برگردید. در ادامه نحوه دستیابی به پایان مخفی هیتمن ۳ را برایتان توضیح خواهیم داد.

چگونه به پایان‌های مخفی بازی هیتمن ۳ دست یابیم

در سطح نهایی هیتمن ۳، در قطار Providence خواهید بود که دور رومانی می‌گردد. هدف نهایی شما خود Constant است. همچنین هرکسی که در قطار حضور دارد. منظورم این است که تمام کارمندان استخدامی Providence هدف مشخصی برای شما هستند و همین باعث می‌شود اگر بخواهید همه افراد در مسیرتان را نابود کنید، این مرحله به یک انفجار مطلق تبدیل شود. فرقی نمی‌کند با مردم حاضر در قطار چه کار کنید. در نهایت به Constant می‌رسید که سرنوشت خود را به آرامی می‌پذیرد. البته این اتفاق قبل از پیشنهاد به شما رخ نمی‌دهد. دوباره از سرمی استفاده کنید که حافظه شما قبلاً یک بار به عنوان قاتل Providence و “تسلیم سرنوشت ذاتی خود شده” پاک کرده بود.

مامور ۴۷

در ابتدا، ۴۷ پیشنهاد را رد می‌کند و بازی شما را به تماشای Constant در آیینه‌ای با راه‌هایی برای کشتن او دعوت می‌کند. مثلاً می‌توانید تفنگ، سیم الیاف، یا تبری را در کالسکه را پیدا کنید. همچنین می‌توانید از سرم برای پاک کردن حافظه Constant استفاده کنید، که البته گزینه رضایت بخشی است. با این حال، برای دستیابی به پایان مخفی کافی است یک دقیقه صبر کنید. Constant دوباره شروع به صحبت کردن می‌کند و گزینه‌ای برای تزریق به خودتان پیدا می‌کنید. اگر این را انتخاب کنید، گزینه پایان مخفی برای شما شروع می‌شود. این همان چیز جالبی است که برای طرفداران بازی هیتمن که از سال ۲۰۰۰ آن را دنبال می‌کنند جالب است.

اگر ترجیح دهید سرم را به خودتان تزریق کنید، ۴۷ می‌میرد و همه‌ چیز سیاه می‌شود. شما در یک سلول کاملاً آشنا با یک درب بیدار خواهید شد. زیرا Constant خطوط ابتدایی از بازی اصلی را برایتان بازخوانی می‌کند. مقدمه اصلی که باعث شروع همه ‌چیز شده بازسازی شده و بازی مانند یک چرخه کامل انجام می‌شود.

 

منبع: GamesRadar

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 3 =