نحوه شکست دادن تینکرر در اسپایدرمن مایلز مورالز

شکست دادن تینکرر اسپایدرمن مایلز مورالز

تینکرر، آخرین غول یا همان باس بازی اسپایدرمن مایلز مورالز است که در مرحله آخر باید با او مقابله کنید. شکست دادن Tinkerer در اسپایدرمن مایلز مورالز نیازمند  استراتژی و برنامه خاصی است. در ادامه با نحوه شکست‌دادن او آشنا خواهید شد.

نحوه شکست دادن تیکنرر اسپایدرمن مایلز مورالز

مرحله اول:

شبیه به مبارزه با یک مامور زیرزمینی است. به سادگی از حملات ونوم/ Venom برای از بین بردن زره او استفاده کنید و حواستان باشد که در برابر حملات او جا خالی دهید.

مرحله دوم:

زمانی‌ست که تینکرر از حملات منحصر‌ به‌فردی استفاده می‌کند. اگر مستقیما به سمت او حمله کنید جواب نمی‌دهد، در عوض باید منتظر بمانید تا او ۳ بار با توپ خود به شما شلیک کند و سپس آن را شارژ نماید. زمانیکه او درحال انجام این کار است، می‌توانید ضدحمله بزنید. یادتان باشد که از او فاصله بگیرید زیرا اگر نزدیک باشید او با شمشیرش به سمتتان حمله‌ور می‌شود و فورا شما را زمین‌گیر خواهد کرد.

مرحله سوم:

تینکرر شروع به استفاده از توپ می‌کند. شما می‌توانید با استفاده از قابلیت استتار از مقابل حملات او جا خالی دهید و بدین ترتیب او دیگر نمی‌تواند شما را ببیند. در اینجا باید از استراتژی‌های جنگ چریکی استفاده کنید، عقب بمانید و منتظر باشید تا او خودش را خسته کند. اگر می‌توانید او را فریب دهید تا فاصله بین‌تان کم شود و بتوانید بلافاصله حمله جدیدی را آغاز نمایید. او مانند مرحله قبل خسته نمی‌شود، پس شما باید ابتکار عمل داشته باشید.

مرحله آخر:

فقط باید جا خالی دهید. تینکرر استفاده از تیغه‌های چرخان را آغاز می‌کند که باید از مقابل آنها جا خالی دهید. پس از ۳ بار حمله، او به شارژ دوباره نیاز خواهد داشت، از دکمه مثلث برای جلو رفتن استفاده کنید و حمله را آغاز نمایید. آنقدر این کار را تکرار کنید تا او شکست بخورد.

 

منبع: Gaming Access Early

 

کلیدواژه : Spider man miles morales
کوروش نیک منش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =