نحوه پیدا کردن تمام کارت پستال های بازی مدیوم

بازی مدیوم

برای تمام کسانی که در حال تجربه موارد ترسناک و هیجان انگیز بازی The Medium هستند و از سمت دیگری به جهان نگاه می‌کنند، تعدادی وسایل قابل جمع آوری وجود دارد که می‌توانند در هنگام بازی آن‌ها را برداشته یا امتحانشان کنند. همین موضوع باعث می‌شود داستان بازی عمیق‌تر شده و همچنین اچیومنت‌های مختلفی کسب کنند.

یکی از وسایل قابل جمع‌آوری موجود در بازی کارت پستال‌هایی است که توسط Groundskeeper Frank نوشته شده ‌اند و در کل ۱۱ کارت پستال در سراسر Niwa پخش شده‌ است. با پیدا کردن اولین کارت پستال به اچیومنت « From Niwa with Love» دست می‌یابید و با پیدا کردن هر ۱۱ مورد در طول یک دور بازی به اچیومنت « All That’s Left Unsaid» دست خواهید یافت. ما برایتان یک راهنمای کامل درباره مکان قرارگیری هر یک از آن‌ها را تهیه کرده ‌ایم.

کارت پستال شماره ۱: Niwa Says Hello

اولین کارت پستال را در اوایل بازی به راحتی پیدا خواهید کرد. به محض رسیدن به دروازه بسته هتل نیوا، یک دفتر نگهبانی در سمت چپ دروازه وجود دارد. وارد دفتر نگهبانی شوید و کارت پستال را خواهید دید که درون یک چمدان روی زمین قرار دارد.

کارت پستال شماره ۲: Honest Work

 

وقتی که بالاخره وارد محوطه هتل نیوا شدید، بیرون از ساختمان اصلی بمانید و به سمت چپ ورودی رفته و آنجا را بگردید. در نهایت با یک اتومبیل قرمز رها شده مواجه خواهید شد، داخل آن را نگاه کنید و کارت پستال بعدی را خواهید دید که منتظر شما بوده است.

کارت پستال شماره ۳: Promotion

پس از ورود به لابی هتل نیوا، از پله‌های کوچک سمت چپ خود بالا رفته و از آسانسور عبور کرده و راهتان را ادامه دهید. پس از عبور از آسانسور به اولین راهرو سمت راست وارد شوید و در آنجا یک میز کوچک خواهید دید که کارت پستال بعدی روی آن قرار دارد.

کارت پستال شماره ۴: Someday

در طول بازی زمانی که به استخر رسیدید، فضای رختکن را در کنار استخر پیدا خواهید کرد. از درون پنجره سمت راست وارد شوید، از کنار وان حمام عبور کرده و در سمت راست صفحه یک جعبه پیدا خواهید کرد. درون جعبه را نگاه کنید تا کارت پستال بعدی را بیابید.

کارت پستال شماره ۵: A Scenic View

زمانی که در حال یافتن راهی برای ورود به اتاق Dayroom هستید، به شما ماموریت داده می‌شود که روح قربانیان را نجات دهید. در طول این ماموریت، شما از طریق یک آینه وارد یک اتاق جدید در دنیای دیگر خواهید شد و سپس باید یک کلید که در نزدیکی سطل زباله قرار دارد را بردارید تا بتوانید درب سمت راست درون همان اتاق را باز کنید.

پس از عبور از دربی که به تازگی قفل آن را باز کرده ‌اید، به سمت راست بچرخید (اگر دوربین به سمت ماریان/ Marianne است، باید به سمت چپ صفحه بچرخید) و در گوشه اتاق یک سطل زباله دیگر قرار دارد که می‌توانید کارت پستال بعدی را از درون آن پیدا کنید.

کارت پستال شماره ۶: Won’t Stop

پس از اینکه برای اولین بار خاطرات Thomasرا تجربه کردید، می‌توانید یکبار دیگر به فضای خارج از هتل بروید. وقتی که وارد محوطه حیاط شدید، در تقاطع به سمت چپ بروید تا وارد صحنه‌ای شوید که انگار از بالا به درختان بزرگ نگاه می‌کنید. کارت پستال بعدی روی نیمکت سمت راست صفحه قرار دارد.

کارت پستال شماره ۷: Poor Thing

سرانجام به مکانی خواهید رسید که یک تلسکوپ روبروی شما قرار دارد. در سمت راست آن تلسکوپ یک نیمکت است که کارت پستال بعدی روی آن قرار دارد.

کارت پستال شماره ۸: Harder And Harder

بازی مدیوم

همانطور که در حال حرکت در مسیر طبیعت هستید، به یک دو راهی خواهید رسید که یک تابلوی راهنما در وسط آن قرار دارد. مسیر سمت چپ را در پیش بگیرید و کمی بعد کارت پستال بعدی را خواهید دید که روی یک نیمکت قرار دارد.

کارت پستال شماره ۹: Whispers In The Dark

بازی مدیوم

پس از ملاقات با سگ، به یک دو راهی دیگر خواهید رسید که تابلوی راهنما در وسط آن قرار دارد. سگ می‌خواهد که شما در مسیر سمت چپ او را دنبال کنید، اما اکنون به سمت راست بروید. کارت پستال در انتهای این محوطه روی یک نیمکت در سمت چپتان قرار دارد. سپس می‌توانید برگردید و سگ را دنبال کنید.

کارت پستال شماره ۱۰: A New Companion

بازی مدیوم

هنگامی که آن سگ شما را به محل اردوگاه رساند، دهمین کارت پستال را روی یک نیمکت پیدا خواهید کرد. این نیمکت در نزدیکی جایی که سگ در کنار آتش نشسته ‌است، قرار دارد.

کارت پستال شماره ۱۱: Regrets

بازی مدیوم

آخرین کارت پستال از کارت پستال قبلی خیلی دور نیست. کافی است با چادر تعامل کنید تا وارد آن شده و خواهید دید که کارت پستال درون آن قرار دارد. کارت پستال را امتحان کرده و برش دارید تا بتوانید اچیومنت « All That’s Left Unsaid» را باز کنید.

 

منبع: TheGamer

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + چهارده =