نحوه گرفتن اسکین ترمیناتور و سارا کانر در فورتنایت

ترمیناتور فورتنایت

آخرین شخصیت‌های مجوزدار برای Fortnite سارا کانر و T-800 از سری ترمیناتور هستند. این شخصیت‌ها فقط اندکی پس از پیاده سازی Predator در دسترس قرار گرفته اند، که هم اکنون شما می‌توانید آن را تهیه کنید. گرچه اسکین‌های Terminator، به طرز متفاوتی، به جهت کسب آن‌ها در بازی مدیریت می‌شوند. با این حساب، ممکن است از خود بپرسید که چگونه سارا کانر جدید و اسکین‌های کاراکتر T-800 را تهیه کنید. در این راهنما، همه مواردی را که باید درباره تهیه سارا کانر و اسکین‌های T-800 و لوازم و تجهیزات آن‌ها در Fortnite باید بدانید، به شما نشان خواهیم داد.

چگونه می‌توان اسکین‌های T-800 و Sarah Connor را بدست آورد؟

علیرغم اسکین جدید Predator، تنها راه برای تهیه‌ی سارا کانر و لوازم وتجهیزات در T-800، خریداری آن‌ها با دلار مختص وی- باکس است. از ۲۱ ژانویه ی سال ۲۰۲۱، شخصیت‌هایی برای خرید اقلام از فروشگاه Fortnite در دسترس قرار گرفته اند. وقتی بازی را راه اندازی می‌کنید، برای جشن شخصیت‌ها با بخش جدیدی با مضمون Terminator-themed روبرو خواهید شد. این اسکین‌ها فقط برای مدت زمان محدودی در دسترس شما هستند. بنابراین اگر آن‌ها را می‌خواهید، دست روی دست نگذارید و سریع‌تر اقدام نمایید.

ترمیناتور فورتنایت

بسته‌های مختلف Terminator از اسکین‌های مختلف گرفته تا لوازم و تجهیزات Back Bling و سایر موارد دیگر وجود دارند. به خاطر داشته باشید که، V-bucks واحد پول در Fortnite است.  شما می‌توانید با افزایش سطح Battle Pass یا خرید با پول واقعی در آن کسب درآمد کنید.

اگر هنوز از اوایل فصل یا فصل قبلی، V-bucksهایی را کنار گذاشته اید، شما می‌توانید از آن‌ها برای خرید اسکین‌های نسخه‌ی جدید ترمیناتور استفاده کنید. در غیر این صورت، باید پول نقد واقعی خرج کنید. به خاطر داشته باشید، ۱۰۰۰ دلار V-bucks، معادل ۸ دلار است.

در بخش زیر بسته‌های مختلف Terminator که شما می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید، وجود دارند.

مجموعه‌ی Future War Bundle با ۲۸۰۰ V-bucks

– تجهیزات سارا کانر

– بازوی اسکلت Back Bling در T-800

– تجهیزات T-800

– آپ لینک اسکای نت HK – Back Bling

– HK Skynet Uplink یک حماسه در مجموعه ی بازی Fortnite Back Bling و از مجموعه ی future war است.

– تجهیزات چاقوی مبارزه ( Combat Knife)- ابزار مبارزه

– تجهیزات Techno Grip Axe- ابزار مبارزه

– Cyberdyne Salute- نیز یک اثر حماسی در Fortnite Emote از مجموعه future war است.

این بسته بیشترین ضربه را به شما خواهد داد. هزینه آن ۲۸۰۰ دلار V است. این محصول با هر آنچه که به عنوان بخشی از مجموعه Terminator در دسترس است، از جمله هر دو اسکین‌ها، لوازم و تجهیزات Back Bling و ابزار برداشت، همراه است. اگر یک کاراکتر منحصر به فرد می‌خواهید ، گزینه‌های دیگری نیز وجود دارد.

سارا کانر – ۱۸۰۰ دلار V

– تجهیزات سارا کانر

– تجهیزات بازوی اسکلت اندامی T-800 – Bling Back

– Combat Knife- تجهیزات چاقوی مبارزه-ابزار مبارزه

اگر فقط سارا کانر را می‌خواهید، این کم هزینه‌ترین گزینه برای شما است. این برنامه به همراه خود کانر و یک ابزار Back Bling و Harvesting Tool با نرخ ۱۸۰۰ دلار V همراه خواهد بود.

T-800 -1500 دلار V

– تجهیزات T-800

– تجهیزات HK Skynet Uplink — Back Bling

T-800 نیز همین طور است. این مورد با ۱۵۰۰ دلار V، کمی ارزان‌تر است. زیرا فقط با اسکین و Back Bling همراه است.

تجهیزات تبر Techno-GripAXE-800 دلار V

ترمیناتور فورتنایت

اگر فقط از ابزار مبارزه -تبر Techno-Grip را می‌خواهید، این گزینه می‌تواند برای شما  ۸۰۰ دلار V هزینه در بر داشته باشد.

– تجهیزات Cyberdyne Salute -۳۰۰ دلار V

– تجهیزات Cyberdyne Salute در Fortnite Emote

ترمیناتور فورتنایت

سرانجام، شما می‌توانید تجهیزات Cyberdyne Salute در Fortnite Emote را با ۳۰۰ دلار V تهیه کنید. همانند اکثر اسکین‌ها، این موارد نیز، فقط برای مدت زمان محدودی در دسترس هستند و مشخص نیست که مانند برخی از اسکین‌های گذشته دوباره ظاهر شوند. برای اطمینان خاطر  بهتر است، اگر می‌توانید، آن‌ها را تهیه نمایید.

 

منبع: DigitalTrends

 

کوروش نیک منش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + هجده =