نحوه گرفتن اسکین هارلی کویین در فورتنایت

اسکین هارلی کویین فورتنایت

Epic Games و DC در حال کار بر روی سری جدید Batman در دنیای Fortnite هستند، که شامل اسکین هارلی کویین فورتنایت می‌شود.

به تازگی Epic Games رسماً همکاری خود را با DC Comics اعلام کرد که منجر به ساخت سری جدید Batman در دنیای Fortnite شد. این سری قرار است Zero Point نامیده شود و انواع مختلفی از اسکین‌ها و آیتم‌های آرایشی را به بازی اضافه کند که ما فعلاً فقط اسکین Harley Quinn Rebirth را دیده ‌ایم. در اینجا به شما خواهیم گفت که چگونه می‌توان این اسکین را دریافت کرد.

این سری مینی کمیک شش شماره‌ای Zero Point که از ۲۰ آوریل سال جاری ارائه می‌شود، در سراسر دنیا هم به صورت دیجیتالی و هم به صورت فیزیکی در دسترس خواهد بود. هر کسی که یکی از شماره‌های این کمیک جدید را بخرد، کدی برای باز کردن قفل اسکین جدید Harley Quinn Rebirth در بازی دریافت می‌کند. لطفاً توجه داشته باشید که این کد بازخرید فقط در شماره‌های چاپی کمیک موجود خواهد بود. قیمت هر شماره این سری مینی کمیک ظاهراً ۵ دلار است.

سری کمیک Zero Point

اگر یکی از مشترکین DC Universe Infinite در ایالات متحده باشید، سری کمیک Zero Point و جوایز درون بازی آن را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. هنوز دو ماه به معرفی سری جدید کمیک باقی مانده و هنوز مشخص نیست که آیا اسکین‌ها و آیتم‌های آرایشی دیگری از ابرقهرمانان و شخصیت‌های شرور معروف DC Universe وجود دارد یا خیر. همانطور که از کاور این کمیک پیدا است، Batman و Catwoman کاراکترهایی هستند که در داستان Zero Point حضور دارند. اگر می‌خواهید نگاهی به صفحات کمیک بیاندازید، کراس‌اووری میان Epic Games و سری فیلم‌های Alien در فورتنایت در حال اجرا است که اسکین‌های خاصی را به Item Shop می‌آورند.

Fortnite اکنون در دسترس PS4 ،PS5 ،Xbox One ،Xbox Series X ،Xbox Series S ،Nintendo Switch ،Android و کامپیوتر می‌باشد. اما همچنان به دلیل مشکلاتی که بین Epic Games و Apple وجود دارد، در سیستم‌ عامل‌های iOS قابل دسترسی نیست.

 

منبع: DualShockers

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =