بررسی نسخه‌ی آخر بازی ابر قهرمانی The Avengers

بازی ابر قهرمانی The Avengers

بازی ابر قهرمانی The Avengers یک بازی محبوب است که چندین سال است بخاطر قهرمان هایش شهرت جهانی دارد. چند روز پیش کریس ایوانز کاپیتان گروه همان کاپیتان چشم ابی گفت که این نسخه از بازی نسخه ی اخر است و بعد از این نسخه دیگر داستان جدیدی در راه نیست.

بازی ابر قهرمانی The Avengers
بازی ابر قهرمانی The Avengers

بازی ابر قهرمانی The Avengers یک بازی محبوب است که چندین سال است بخاطر قهرمان هایش شهرت جهانی دارد. چند روز پیش کریس ایوانز کاپیتان گروه همان کاپیتان چشم ابی گفت که این نسخه از بازی نسخه ی اخر است و بعد از این نسخه دیگر داستان جدیدی در راه نیست.

به طور کل می توان یک آینده ی مبهم برای بازی پیش بینی کرد چون رئیس مارول استودیو یعنی کوین فایگی در خبری از رفتن کریس ایوانز و رابرت داونی جونیور از این استودیو منتشر کرد. ایوانز دلیل رفتن خود را شرکت در پروژه ی انتقام جویان: جنگ ابدیت و انتقام جویان ۴ بیان کرده است.

البته ایوانز در سال ۲۰۱۴ نیز به دلیل کار کارگردانی خبر از رفتن مارول استودیو داده بود. اکنون می توان فیلم جنگ ابدیت و انتقام جویان ۴ اکنون در دسترس هستند.

آشنایی با بازی ابر قهرمانی The Avengers

بازی The Avengers یکی از بازی های ساخته توسط استودیوی والت دیزنی موشن پیکچرز است. این نسخه از بازی با نام انتقام جویان پایان بازی تولید می شود و می توان مرد اهنی، استیو راجز، هالک، ثور و … را مشاهده نمود. فیلم انتقام جویان پایان بازی در اردیبهشت ماه اکران شد و باز هم طرفداران خود را شگفت زده کرد.

همان طور که می دانید در نسخه ی پیشین یعنی جنگ ابدیت تانوس دستکش مخصوص و سنگ های آن را  به دست آورد و نیمی از قهرمانان را کشت. در ویدئوی کوتاهی که پخش شد، شاهد لباس های پیشرفته و جهش یافته ای برای ابر قهرمان ها بودیم

در لحظات ابتدایی بازی، مرد آهنی داستان خود را روایت می کند. در این نسخه پیر پاتز از کلاه مرد آهنی متوجه می شود که او هنوز نمرده است. در بخش دیگری از تریلر می توان مرد اهنی را در کنار نبیولا دید که سوار بر یک سفینه از تایتان فرار کرده اند. در بخش های بعدی این دو فرد را بدون سفینه و بین زمین و هوا مشاهده می کنید.

جو بازی در فضا در زمان حمله تانوس قرمز رنگ بود، ولی در این نسخه رنگ ابی جایگزین شده است. مرد اهنی سعی کرده بود تا برای پیر یک پیام بگذارد ولی هنوز دلیل آن مشخص نیست. چون باید وارد بازی شد تا سر از راز آن در آورد.

جالب است که تصاویر این تریلر به رنگ سیاه و سفید است و فقط رنگ قرمز در بازی به صورت رنگی نمایش داده شده است. کمی که در تریلر جلو می رویم کلینت بارتون را می بینیم که به لایلا دختر خود چیزهایی آموزش می دهد روی دست او یک جور دستگاه حبس خانگی مشاهده می شود. لایلا برای اولین بار در فیلم انتقام جویان در نسخه ی عصر اولتران دیده شده بود و اکنون از حرکات او می توان فهمید که ابر قهرمانی را از پدرش به ارث برده است.

بازی ابر قهرمانی The Avengers
بازی ابر قهرمانی The Avengers

در این صحنه همسر و دو پسر کلینت دیده می شود که یک پیغام خاص با خود دارد ان هم این است که به مخاطب بفهماند که چرا از هاوک ای به رونین تبدیل شد. خانواده اش در مقابل دیدگان او پودر شدند. در بخش های جلوتر کلینت بارتون با ناتاشا ملاقات می کند. رابطه ی این دونفر در نسخه ی پیشین بسیار نزدیک بود تا جایی که بچه های کلینت او را عمه ناتاشا صدا می زدند و همین رابطه ی نزدیک باعث شده است تا ناتاشا از اتفاقی که برای کلینت افتاد احساس ناراحتی کند.

در صحنه های جلوتر می توان نا امیدی ثور را در متوقف کردن تانوس دید در این صحنه مدتی به عقب بر می گردیم یعنی همان جایی که دستکش استیو راجرز به رنگ قرمز در آمد. به جز عوامل گفته شده می توان ظاهر متفاوت و شکسته تری از ناتاشا و استیو مشاهده کرد.

در قسمت های دیگر نیز شاهد اسیر شدن اسکات لنگ در لباس مرد مورچه ای هستیم که در دنیای کوانتومی معلق است؛ ولی موفق می شود فرار کند ولی از هیچ کدام از اتفاقات پیش امده اطلاعی ندارد. این بازی در طراحی محیط خود از فیلم بازماندگان الهام گرفته است.

پس از این کاراکترها کوئین جت را می بینیم که به توکیو می رود تا رونین را ببیند. سفینه ای که در بازی قرار داده شده است شباهت بسیاری به سفینه ی نگهبانان کهکشان دارد. در بخشی از تریلر شاهد فرار کردن هاوک آی از یک انفجار بزرگ در یک مکان ناشناس هستیم. سلاح هاوک آی همچنان یک تیر و کمان است؛ با این تفاوت که اکنون یک چراغ قوه روی خود دارد تا در تاریکی به تیر اندازی شما کمک کند. به طور کل اتفاقات جدیدی در این بازی منتظر ماست تا ما را بیش از پیش هیجان زده کند.

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 3 =