۱.۵ میلیون کاربر از نسخه آزمایشی بازی H1Z1

تغییر نام بازی H1Z1 به زد وان بتل ‌رویال

سازنده بازی H1z1 استودیوی دی بریک گیمز نام دارد این بازی کاربران زیادی دارد که تعداد آنها به یک و نیم میلیون کاربر رسیده است این بازی نسخه بتا هم دارد این مقدار فروش نشان دهنده این است که این سبک بتل رویال از محبوبیت بالایی برخوردار است. این بازی اولین بازی ورزش های الکترونیکی در سبک بتل رویال است.

بازی H1Z1 بتل رویال
بازی H1Z1

این بازی اولین بازی ورزش های الکترونیکی در سبک بتل رویال است این بازی از سردمداران بتل ‌رویال است در بازی ساخت و ساز بازی تغییر کرده است این بازی یک طراحی خصوصی برای پلی استیشن ۴ داشت در بازی تغییراتی هم در رابطه با تعداد سلاح های داخل بازی و هم وسایلی که برای بازیکن کاربردی است به بازی اضافه شده است این تغییرات طوری طراحی شده که هم برای بازیکن و هم برای تماشاگران جذاب به نظر می‌رسد سیستم جدیدی که در بازی طراحی شده است به این شکل است که سرعت مبارزات افزایش یافته است سیستم جمع‌آوری بهبود پیدا کرده است.

در بازی جدید مهمات و سلاح ها و بمب هایی که در بازی طراحی شده است جوری تغییر کرده که بازیکن به راحتی می‌تواند آنها را طبق شرایط موجود تعویض کند.در بازی بخش اسلحه ها طوری طراحی شده است که در ابتدا ۶ عدد اسلحه یک شکل و یک محتوا به بازیکنان داده می‌شود که بازیکن برای اینکه بتواند به سلاح های جدید و پرقدرت دیگر دست پیدا کند.

باید شیوه استراتژیک در بازی داشته باشد تا بتواند بسته‌های سلاح‌ها را در بازی پیدا کند زره هایی هم در این بسته وجود دارد که می‌تواند میزان انرژی خونی بازیکن را تقویت کرد. باندل ویژه‌ای با تخفیف ۲۰ درصدی برای بازیکنان عرضه شده است که تجهیزات ویژه ای از بازی به همراه لباس های ویژه در آن بسته وجود دارد دی برک گیمز قبل از انتشار اصل بازی H1Z1 نسخه ی آزمایشی آن را منتشر کرد.

لیگ حرفه ای اچ وان زد وان زمانی که راه اندازی شد به دلیل ناموفق بودن و تماشاگران در حال منحل شدن است پرداخت نشدن دستمزد های تیم های شرکت کننده باعث منحل شدن می شود طبق بیانیه ای که عنوان شده است از طرف یکی از مدیران سازمان توییت گلکسیز فصل دوم این بازی تمدید نخواهد شد. جیس هات یکی از مدیران این سازمان است وی عنوان کرده است که هم اکنون در حال پرداخت دستمزدهای عقب افتاده کارکنان تیم می باشد.

تغییر نام بازی H1Z1 به زد وان بتل ‌رویال
تغییر نام بازی H1Z1 به زد وان بتل ‌رویال

تغییر نام بازی H1Z1 به زد وان بتل ‌رویال

میزان حقوق این ۱۵ تیم حدود ۳ میلیون دلار است بازی H1Z1 با وجود ورود به سبک بتل رویال ولی در کنار رقبای خود نتوانست پیشرفت کند به تازگی اعلام شده است که این بازی در حال تغییر نام می باشد و قرار است به نام زد وان بتل ‌رویال نامگذاری شود.و این تغییر فقط برای پی سی است کاسترو عنوان کرده است که در این تغییر فقط نام بازی پلی استیشن ۴ تغییر نمی‌کند.

بلکه انیمیشن های حرکت طرز ایستادن ها مبارزه کردن ها و حتی کارایی سلاح ها هم تغییر می‌کند انیمیشن های حرکتی شامل پریدن تعویض اسلحه نشستن تغییر خواهد کرد و از نظر بازیکن جذاب تر دیده می‌شود افزایش ارتفاع و افزایش سرعت در بازی از تغییرات دیگر است محیط بازی و وسایل نقلیه بازی با جذابیت بیشتری ظاهر می‌شود دومین انتشار روی دستگاه های ویدیویی این بازی عملکرد خوبی بر روی دستگاه کامپیوتر نداشته است.

در بین تغییرات در بخش تک نفره بازی قسمت ۸ دقیقه انتظار بازی به ۱۳۵ ثانیه تغییر پیدا کرده است و یک نفر هم می تواند بازی را شروع کند آب و هوای در بازی مطابق با سلیقه بازیکن طراحی شده است که بیشتر اوقات آب و هوای آفتابی در نقشه دیده می‌شود تیر اندازی بازی که برای بازیکن نقش مهمی داشت تغییر کرده است سرعت پرتاب یا سقوط تیر تغییر کرده است در هنگام شلیک کردن از راه دور و لگد تفنگ ها بازیکن با مشکل رو به رو بود که دیگر در این نسخه بازی این مشکلات دیده نمی‌شود در پی بستن قراردادی بین دو استودیو نسخه موبایل بازی هم انتشار پیدا کرد.

فعلاً نسخه ای برای اجرا شدن روی دستگاه ایکس باکس وان طراحی نشده است این بازی در سال ۲۰۱۸ تعداد بازیکنان زیادی داشت که رقم شگفت انگیزی بود و میلیون‌ها نفر هم در حال بازی بودند نقشه جدیدی در بازی طراحی شده است رئیس شرکت دی بریک گیم اعلام کرد که حدود ۲۵ هزار کاربر که در حال تقلب در بازی بودند را از بازی اخراج کرده است.

وی اعلام کرد که این سایت هایی که در حال تقلب هستند سوسکهای بیش نیستند او در پی صحبت هایش اعلام کرد که باید هیچ کس با این سایت‌ها کاری نداشته باشد تا آنها تنبیه شوند ناشر بازی چند نفره آنلاین اچ وان زد وان است بازیکن ها در بازی در شب می ترسند و زمانی که به غروب آفتاب می رسد از بازی خارج می شوند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده − 2 =