نسخه بازسازی Final Fantasy 7 در پلی استیشن پلاس

نسخه بازسازی Final Fantasy 7 در پلی استیشن پلاس

پلی ‌استیشن بازی‌های رایگانی که مشترکین پلی استیشن پلاس در ماه مارس به آن‌ها دسترسی خواهند داشت را معرفی کرده است. این ماه یکی از بهترین ماه‌هایی خواهد بود که در مدت زمان طولانی دیده‌ ایم. چهار بازی فوق‌العاده در ماه مارس سال ۲۰۲۱ وارد PS Plus می‌شوند که شامل نسخه بازسازی Final Fantasy 7 و Remnant: From the Ashes ،Maquette و Farpoint هستند. بیان شده تمام این بازی‌ها به صورت رایگان از تاریخ دوم مارس عرضه می‌شوند. مشترکین می‌توانند یکی از بازی‌های رایگان فوریه، Destruction AllStars را از ماه مارس روی پلی ‌استیشن ۵ بازی کنند.

Final Fantasy 7 Remake با استفاده از قابلیت سازگاری رو به عقب روی کنسول‌های پلی ‌استیشن ۴ و پلی ‌استیشن ۵ قابل اجرا است. با این حال، نسخه PS Plus این بازی نقش ‌آفرینی عالی سال ۲۰۲۰ برای به‌ روزرسانی رایگان برای نسخه پلی ‌استیشن ۵ که جدیداً معرفی شده، واجد شرایط نیست. شما باید این نسخه را خریداری کنید تا به Final Fantasy 7 Remake: Intergrade دسترسی پیدا کنید. اگر قصد دارید آن را روی پلی ‌استیشن ۵ خود بازی کنید، سایت آمازون در حال فروش FF7 Remake با قیمت ۳۰ دلاری است. این بازی، یکی از بازی‌های محبوب سال ۲۰۲۰ است و در بازبینی Final Fantasy 7 Remake نمره ۱۰ از ۱۰ را دریافت کرده است.

Maquette که توسط Annapurna Interactive منتشر شده است از تاریخ ۲ مارس عرضه می‌شود و برای مشترکان تنها روی پلی ‌استیشن ۵ رایگان است. با این حال، اگر بعداً بخواهید آن را روی پلی ‌استیشن ۵ بازی کنید هم مشکلی نخواهید داشت. بازی پازلی اول‌ شخص در شبیه ‌سازی بازگشتی تنظیم شده که در آن به نظر می‌رسید همه‌ چیز کوچک و بزرگ هستند. بازیکنان اشیاء را در جهان تغییر می‌دهند تا معماها را حل کنند.

Remnant: From the Ashes یک بازی اکشن بقای متمرکز بر همکاری است که در جهان فرا آخرالزمانی تنظیم شده است. اگرچه داستان بازی نسبتاً ملایم است، اما مبارزات چالش ‌برانگیز به خاطر طرح دشمنان و روسای عالی بسیار وحشتناک است.

در طول ماجراجویی، به غنائم جدیدی برای ارتقاء تجهیزاتتان دسترسی پیدا می‌کنید. Remnant از بازی سه نفره مشترک نیز پشتیبانی می‌کند و قطعاً به گونه‌ای طراحی شده که آن را با دوستتان بازی کنید. این بازی هم روی پلی ‌استیشن ۴ و هم پلی ‌استیشن ۵ قابل اجرا است.

از زمانی که دارندگان PSVR عناوین رایگان Playstation Plus جدید را دریافت کرده ‌اند مدتی گذشته است. Farpoint یک بازی شوتر اول ‌شخص است که در سیاره‌ای بیگانه تنظیم شده و در طول ماه مارس به صورت رایگان عرضه می‌شود. این بازی دارای کمپین اول ‌شخص و بازی چند نفره آنلاین است. اگرچه Farpoint را می‌توان با گیم پد DualShock 4 بازی کرد، اما با کنترلر Aim گویی اتفاق فوق‌العاده‌تری رخ می‌دهد.

بازی‌های رایگان PS Plus ماه مارس ۲۰۲۱

این بازی‌ها از تاریخ ۲ مارس تا ۵ آوریل در دسترس هستند.

Final Fantasy 7 Remake

Maquette (فقط پلی‌استیشن ۵)

Remnant: From the Ashes

Farpoint (فقط PSVR)

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 2 =