نسخه کامپیوتری بازی Uncharted 4

نسخه کامپیوتری بازی Uncharted 4

به نظر می‌رسد که نسخه کامپیوتری بازی Uncharted 4 در راه است. این موارد مطابق ارائه (از طریق PC Gamer) سونی است که امروز برای روز “Investor Relation” منتشر شد و در آن یکی از اسلایدها به طور واضح بازی Uncharted 4 را به عنوان نسخه‌های رایانه‌ای برنامه‌ ریزی شده برای انتشار این شرکت لیست کرده بود.

سونی در گذشته قصد داشته که IPهای بیشتری را وارد رایانه کند، بنابراین وارد کردن یکی از محبوب‌ترین بازی‌های پلی‌ استیشن ۴ از یک استودیو اول‌ شخص بعید نبود. طبق این اخبار نسبتاً جدید، عنوان انحصاری بعدی پلی‌ استیشن در پورت رایانه شامل God of War، Ghost of Tsushima، Bloodborne و Uncharted Collection است.

در صورتی که کنجکاوید، باید بدانید که انتشار بازی‌های دیگر Uncharted برای رایانه تأیید نشده است، بنابراین به نظر می‌رسد سونی به دنبال راحت‌تر کردن راه برای بازیکنان رایانه‌ای است تا سری خود را با جدیدترین بازی‌ها شروع کنند.

با اینکه بازی Uncharted 4 پنج ساله است، اما هنوز هم دارای تصاویر چشمگیر بصری است، پس جذابیت برای بازیکنان رایانه با کارت‌های گرافیک پیشرفته کاملاً واضح و مشخص است. در ادامه مطلب کوتاهی از مرور بازی Uncharted 4 که در سال ۲۰۱۶ درباره گرافیک بازی گفته شده بود ارائه شده است: ” این بازی از نظر مناظر و مکان‌ها، انیمیشن شخصیت‌ها که کوچک‌ترین تکه صورت یا عضله هم در زیر پوستشان تغییر می‌کند و به Nate و شرکت به روشی وحشتناک و وهم‌آور زندگی داده بسیار زیبا و تعجب‌آور است.

 

منبع: GamesRadar

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =