احتمال عرضه نسخه ریمستر جدید بازی Borderlands

بازی Borderlands

بعد از گذشت ۸ سال از عرضه نسخه اول بازی بوردرلندز اخباری منتشر شده است که قرار است نسخه Remaster بازی Borderlands ساخته و برای پلتفرم های محبوب امروزی عرضه شود. کارشناسان احتمال می دهند که نسخه بوردرلندز Remaster قرار است با بازسازی نسخه Borderlands: Game Of the Year به زودی و در آینده عرضه شود.

این خبر را برای اولین بار سایت Gematsu منتشر کرده است و اعلام کرده که نسخه Borderlands: Game of the Year Edition بازی بوردرلندز در کشور کره در سیستم های رتبه بندی ثبت شده است و توسط سیستم درجه بندی این کشور رتبه بندی شده است که نشان از این دارد که استودیو Gearbox قصد دارد نسخه باز سازی بازی Borderlands را عرضه کند.

بازی Borderlands
عکس بازی Borderlands

بازی Borderlands یکی از ساخته های استودیو Gearbox Software به شمار می رود، استودیویی که بازی فوق العاده Half-Life از آثار اولیه این استودیو به شمار می رود، بازی ای که بسیاری از منتقدین آن را به عنوان یکی از بهترین بازی های تاریخ از آن نام برده اند، در حالی که بسیاری از طرفداران حوزه بازی های ویدیویی منتظر عرضه نسخه ای جدید از مجموعه Half – Life بودند اما استودیو Gearbox Software بازی جدید و ip جدیدی را با نام Borderlands معرفی کرد، بازی که داستان آن یک اکشن نقش آفرینی با المان های بازی علمی تخیلی بود.

اولین نسخه بوردرلندز در سال ۲۰۰۹ برای پلتفرم های مختلفی عرضه شد، در عرضه اولیه بازی ابتدا این بازی تنها برای پلتفرم های پلی استیشن ۳، ایکس باکس ۳۶۰، مایکروسافت ویندوز منتشر شد، یک سال بعد از آن نیز در سال ۲۰۱۰ بازی برای او اس ایکس منتشر شد. بازی با ارائه داستانی جذاب و اکشن به همراه سبک گرافیکی خاص خود هیجان بسیار زیادی را به مخاطبین عرضه کرد به طوری که بعد ها خیلی ها بازی Borderlands را با اثر مشهور Mad Max مقایسه کردند، وجود اکشن دیوانه وار در گیم پلی بازی مسئله ای بود که خیلی زود به مذاق گیمر ها خوش آمد و بازی بوردرلندز به یکی از بهترین تجربه های گیمر ها در سبک اکشن نقش آفرینی تبدیل شد.

بازی Borderlands علاوه بر کسب رضایت گیمر ها توانست به حد خیلی خوبی بازی محبوب منتقدین نیز شود، Borderlands در نسخه های مختلفی که عرضه شد و به میز منتقدین آمد توانست نمرات خوبی نیز به ارمغان بیاورد، به طوری که نسخه ایکس باکس وان بازی نمره متاکریتیک ۸۴ از ۱۰۰، نسخه PC بازی نمره ۸۱ از ۱۰۰، نسخه پلی استیشن ۴ بازی نیز نمره ۸۳ از ۱۰۰ را بدست آورد و نشان داد همانقدر که Borderlands در بین گیمر ها محبوب است، توانسته منتقدین را هم راضی کند.

بازی Borderlands
عکس بازی Borderlands

نسخه ریمستر بازی Borderlands

حالا بعد از گذشت ۸ سال از عرضه نسخه اول بازی بوردرلندز اخباری منتشر شده است که قرار است نسخه Remaster بازی Borderlands ساخته شود و برای پلتفرم های محبوب امروزی عرضه شود.

کارشناسان احتمال می دهند که نسخه بوردرلندز Remaster قرار است با بازسازی نسخه Borderlands : Game Of the Year به زودی و در آینده عرضه شود. این خبر را برای اولین بار سایت Gematsu منتشر کرده است و اعلام کرده که نسخه Borderlands: Game of the Year Edition بازی بوردرلندز در کشور کره در سیستم های رتبه بندی ثبت شده است و توسط سیستم درجه بندی این کشور رتبه بندی شده است که نشان از این دارد که استودیو Gearbox قصد دارد نسخه باز سازی بازی بوردرلندز را عرضه کند.

با وجود اینکه هنوز خبر رسمی از بازسازی بوردرلندز توسط منابع رسمی منتشر و اعلام نشده است اما طبق خبر Gematsu بدون شک بازی Borderlands: Game of the Year Edition حداقل در لیست بازی هایی که در آینده می خواهند عرضه شوند در کشور کره جنوبی قرار دارد و طبق اعلام سایت فاش کننده خبر بازی Borderlands قرار است در کنسول های نسل جدید پلی استیشن ۴، کنسول ایکس باکس وان مایکروسافت و برای کامپیوتر های شخصی منتشر شود.

بدون در نظر گرفتن ریمستر های بوردرلندز ۲، Borderlands: The Pre – Sequel که این دو باز به صورت یک جا در بازی تحت عنوان بوردرلندز :The Hnadsome Collection در بازار عرضه شدند و در دسترس گیمر ها قرار گرفتند این اولین بازی از مجموعه بوردرلندز است که می خواهد به تنهایی و به صورت تکی ریمستر و باز سازی شود و در بازار منتشر شود.

علاوه بر شنیدن خبر ریمستر شدن بازی بوردرلندز بسیاری از علاقه مندان به این مجموعه در انتظار شنیدن اخباری در مورد نسخه سوم بازی Borderlands هستند، اما چند وقت پیش رندی پیچفورد اعلام کرد که در نمایشگاه E3 2018 قرار نیست شاهد حضور بوردرلندز ۳ باشیم و مسلما این بازی در این نمایشگاه معرفی نخواهد خبری که اصلا به مذاق طرفداران مجموعه بوردرلندز خوش نیامد و فعلا این هواداران باید منتظر باشند تا ببینیم آیا بعد از عرضه نسخه باز سازی بوردرلندز خبری در مورد نسخه سوم بازی بوردرلندز منتشر خواهد شد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − پنج =