انتشار نسخه غربی بازی Fantastic Beasts برای پلی‌ استیشن VR

نسخه غربی بازی fantastic beasts and were to find them

کمپانی برادران وارنر اقدام به ساخت مجموعه های فراوان و ویژه ای کرده است که اخیرا یکی از عنوان های این کمپانی نسخه غربی بازی fantastic beasts and were to find them می باشد و این بازی یک سبک واقعیت مجازی است که برای کاربران غرب جهان ارائه شده است و از طرفی تا اطلاع ثانوی این بازی برای پلتفرم پلی استیشن VR ارائه شده است و هنوز قابلیت استفاده بر روی پلتفرم های دیگر برای آن اجرا نشده است.

نسخه غربی بازی fantastic beasts and were to find them
بازی fantastic beasts and were to find them

تمامی کاربران که از بازی های روز دنیا با خبر هستند به احتمال قوی نام شرکت برادران وارنر را که اخیرا نامی برای خود در بین پروژه های بازیساز در کرده اند را شنیده اند و شاید تا حدودی بازی های آن ها را بشناسند و به تجربه آن ها تا به حال پرداخته باشند.

از این رو این کمپانی برادران وارنر اقدام به ساخت مجموعه های فراوان و ویژه ای کرده است که اخیرا یکی از عنوان های این کمپانی نسخه غربی بازی fantastic beasts and were to find them می باشد و این بازی یک سبک واقعیت مجازی است که برای کاربران غرب جهان ارائه شده است و از طرفی تا اطلاع ثانوی این بازی برای پلتفرم پلی استیشن VR ارائه شده است و هنوز قابلیت استفاده بر روی پلتفرم های دیگر برای آن اجرا نشده است.

نسخه غربی بازی fantastic beasts که در قبل نام آن را ذکر کردیم در واقع از مجموعه بازی های شرکت frame store می باشد. داستان این بازی به تقلید از یک داستان دیگر که نامش جی کی رولینگ می باشد برگرفته است و سبک این داستان عاشقانه و رمان می باشد و یک سبک اکشن و استراتژیک به دنبال ندارد. این بازی یاد شده واقعیت مجازی در USK که سایت معتبر و پر مخاطبی است تا به حال در وب سایت آلمانی خود همیشه پر بیننده ترین اخبار را در دست دارد.

به دنبال این اتفاقات شرکت بزرگ برادران وارنر در صدد این برآمدند تا برای ساخت نسخه غربی بازی fantastic beasts بتوانند مجوز دریافت کنند تا برای ساخت آن اقدام و هرچه سریع تر شروع به ‌کار کنند. البته در این جا منظور از ساخت بازی یعنی این که وارنر ها بتوانند محصول خود را منتشر کنند. نسخه غربی بازی fantastic beasts and were to find them جزو اولین دسته بازی های سبک دنیای واقعیت مجازی در گوگل Day dream می باشد که همه ی توان خود را در این راستا خرج کرده است تا بتواند در بین این مجموعه بازی های واقعیت مجازی سری بلند کند و شاید بتواند رتبه اول را به نام خود کند.

بازی نام برده شده از بخش داستانی رمان Wizarding world یعنی همان جی کی رولینگ ساخته شده تا بتواند بخشی از واقعیت های این رمان را در چشم انداز زیباتر و جذاب تری نسبت به خود رمان به کاربران ارائه دهد که تا حدودی در این اقدام موفق بوده است چرا که این مجموعه توانسته به طرز عجیبی خود را دل کاربران جا کند و میل اشتیاق آن ها را به سمت خود سوق دهد تا در درجه اول پر فروش باشد و پس از آن جزو بهترین های نمایشگاه E3 باشد.

نسخه غربی بازی fantastic beasts and were to find them
بازی fantastic beasts and were to find them

تحقیق بر روی نسخه غربی بازی fantastic beasts

تیم ما چندی پیش در حال مطالعه و تحقیق روی مجموعه بازی های برادران وارنر بودند که در این میان خبری جالب به دست آورد این خبر جالب در ارتباط با نسخه غربی بازی fantastic beasts بود که علاوه بر پلتفرم پلی استیشن ۴ یک پلتفرم دیگر برای این بازی تعبیه شد و آن هم پلتفرم پی سی است با وجود این کار به نظر ما باز هم تغییر چشم گیری در فروش این بازی به چشم نخواهد خورد زیرا مخاطبان پی سی نسبت به پلی ۴ کمتر اند و پی سی مخاطبان خاصی دارد که بعضی از آن ها فقط در مناطق خاصی سکونت دارند که ممکن است.

این بازی به مذاق کاربران پی سی خوش نیاید زیرا آن ها همیشه بازی های خاص را مورد تایید قرار داده اند. موضوع دیگر که در این اخبار روشن شد انتشار این بازی بود که ما با این که فکر می کردیم ابتدا در غرب منتشر شده فهمیدیم اولین بار در خود ژاپن انتشار یافته و پس از آن برای غربی ها و ایالات آمریکا انتشار یافته است. پس این دو منبع خبری، خبر سومی که به آن پی بردیم اقدامات کمپانی وارنر ها برای ساخت دو هدست موجود در بازی های واقعیت مجازی به نام اکیولس ریفت و وایو بود که با توجه به درخواست کاربران این اتفاق مهم در حال رخ دادن است.

کمپانی برادران وارنر مدتی پیش خبر از بازی های واقعیت مجازی دیگر داد که در دست او در حال ساخت هستند و از دو عنوان Batman arkham و Justice League رونمایی کرد و گفت که این دو عنوان نیز به زودی منتشر خواهند شد. قرار است فیلم fantastic در سال ۲۰۱۸ قسمت بعدی خود را انتشار دهد اما برادران وارنر در رابطه با ساخت قسمت دوم آن هنوز هیچ اقدامی انجام نداده اند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + 15 =