معرفی نسخه غربی بازی Nobunaga’s Ambition Taishi PS4

بازی Nobunaga’s Ambition Taishi

طی آخرین اخبار انتشار یافته از سوی کمپانی Koei Tecmo نسخه West Side بازی Nobunaga’s Ambition: Taishi معرفی شد. این بازی در واقع آخرین فصل از مجموعه بازی های Ambition می باشد. همچنین اخبار معرفی آن از سوی شعب European و American کمپانی Tecmo نیز در سایت های خبری قرار گرفته است.

بازی Nobunaga’s Ambition Taishi
بازی Nobunaga’s Ambition Taishi

طی آخرین اخبار انتشار یافته از سوی کمپانی Koei Tecmo نسخه West Side بازی Nobunaga’s Ambition: Taishi معرفی شد. این بازی در واقع آخرین فصل از مجموعه بازی های Ambition می باشد. همچنین اخبار معرفی آن از سوی شعب European و American کمپانی Tecmo نیز در سایت های خبری قرار گرفته است. مجموعه بازی های Nobunaga’s Ambition تاکنون در قالب ۱۵ نسخه روانه بازار شده است که این امر حاکی از تقاضای زیاد برای بازی و تعداد بسیار زیاد هواداران آن دارد.
سبک این بازی شبیه ساز بوده و برای کنسول های پلی استشین ۴، پی سی و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.
کمپانی کوئی تکمو درباره سری بازی های مجموعه با سری بازی‌ Nobunaga’s Ambition می گوید: این مجموعه از بازی ها قدمتی ۳۵ ساله داشته و اکنون در آستانه معرفی آخرین فصل از این مجموعه به نام Taishi هستیم. این اثر دنباله رو نسخه های قبلی بوده و محوریت داستان را در قالب حنگ های تاریخی حفظ کرده است.
در این نسخه بازیکنان نبردهای دوره سنگاکو در ژاپن را تجربه خواهند کرد. وقایع دوره سنگاکو حاکی از نبرد حاکمان مناطق مختلف برای گسترش مزرهای خود است. در جریان بازی، بازیکنان باید روش های تاکتیکی و موثری را در میدان نبرد به کار گیرند تا بتوانند در مقابل حریفان خود پیروز شوند. بازیکن برای گسترش قلمرو و قوی تر نمودن ارتش خود باید قادر به ایجاد استراتژی های جدید باشد که این روش ها تنها محدود به میدان نبرد نخواهد بود، بلکه با مدیریت کردن گذرگاه های تجاری و منابع نیز می تواند در برابر حریفانش قدرتمند ظاهر شود.

سیستم Resolve در بازی Nobunaga’s Ambition Taishi

در این نسخه سیستم Resolve اعمال شده است که این سیستم قبایل را از هم جدا می کند. با فعال شدن Resolve، هر یک از افسران و سربازان قادر به قدرت تصمیم گیری خواهند شد. این سیستم در واقع روحیات و خلق و خوی متفاوتی برای افراد حاضر در بازی تعریف می کند و بر تنوع و جذابیت بازی بیشتر می افزاید. در جریان این بازی شما قادر به تصمیم گیری در مورد حکومت خود خواهید بود و این تصمیمات بر محبوبیت شما میان سربازان و مردم تأثیر خواهد گذاشت. تصمیماتی که در هر شرایطی اتخاذ می شود با واکنش های متفاوتی از سوی افراد مواجه خواهد شد. گزینه Resolve در حقیقت باعث تداعی شدن بیشتر دنیای واقعی می شود و ذهن بازیکن را به سمت و سوی دنیای واقعی می کشاند. برای مثال سربازان در موقعیت های مختلف تصمیمات منطقی و انسانی تر اتخاذ می کنند و ارتباط بازیکن با رویدادهای تاریخی که در اینجا شبیه سازی شده است بسیار عمیق تر و باور پذیرتر می شود. در این نسخه با افزودن موارد جدید و متعدد، توانایی بازیکن در برابر استراتژی های جدید مورد آزمون قرار می گیرد
اروپا و آمریکای شمالی به عنوان شعبه های غربی کمپانی کوئی تکمو، بازی Nobunaga’s Ambition: Taishi را به ترتیب در تاریخ های ۱۵ و ۱۸ خرداد ماه (۵ و ۸ ژوئن ۲۰۱۸) از طریق استریم برای کنسول های Playstation ۴  و پی سی منتشر خواهند کرد. کاربران باید توجه داشته باشند که نسخه غربی بازی Nobunaga’s Ambition: Taishi برای پلتفرم نینتندو سوئیچ عرضه نخواهد شد.

بازی Nobunaga’s Ambition Taishi
بازی Nobunaga’s Ambition Taishi از کمپانی Koei Tecmo

این در حالی است در ۹ آذر ماه سال ۹۶ (۳۰ نوامبر) این بازی روی سیستم عامل هیبریدی نینتندو عرضه شده بود. همچنین سری قبلی مجموعه بازی های Nobunaga’s Ambition به نام Nobunaga’s Ambition: Sphere of Influence نیز روی کنسول نینتندو سوییچ عرضه شده بود. با توجه به این شواهد اینطور به نظر می رسد که کمپانی کوئی تکمو این بار قصد ندارد نسخه غربی را برای نینتندو سوییچ ارائه کند.
از طرفی هم می توان گفت شاید تصمیم دارد نسخه نینتندو سوییچ را جداگانه معرفی کند. این اطلاعات در حد حدس و گمان و پیش بینی است چون هنوز هیچ اطلاعات جدیدی در این مورد از سوی کمپانی در دسترس قرار نگرفته است.
کوئی تکمو یک شرکت هلدینگ ژاپنی و یکی از معتبرترین شرکت های دنیا در ارائه بازی های ویدئویی است. این شرکت ابتدا در آوریل ۲۰۰۹ از ادغام دو شرکت کوئی و تکمو به نام تکمو کوئی هلدینگ شکل گرفت و در اول ژوئن ۲۰۱۴ با عنوان کوئی تکمو تغییر نام داد.
قابلیت های شرکت در ارائه بازی های محبوب کاربران به اثبات رسیده است. بازی های همچون خاندان قهرمانان (Dynasty Warriors))، جنگجویان سامورایی (Samurai Warriors)، مرده یا زنده (Dead or live)، فیتال فریم (Fatal frame)، نینجا گایدن (Ninja Gaiden) و مجموعه بازی های Nobunaga’s Ambition از محصولات این شرکت می باشد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 13 =