نسخه فیزیکی بازی Wonder Boy The Dragon’s Trap

نسخه فیزیکی بازی Wonder Boy The Dragon’s Trap

سازندگان و طراحان بازی Wonder Boy: The Dragon’s Trap از عنوانی رونمایی کرده اند که زمان ارائه و عرضه آن به همراه نسخه فیزیکی اش مصادف شده با یک روز، در اواسط ماه فوریه؛ یعنی آن که عرضه هر دو نسخه این بازی در یک روز مشخص انجام می شود.

بازی Wonder Boy The Dragon’s Trap
بازی Wonder Boy The Dragon’s Trap

کمپانی Nicalis به منظور به اطلاع رساندن زمان و تاریخ ارائه عنوان فیزیکی بازی برای پلتفرم های نینتندو سوییچ و همچنین پلی استیشن ۴، ویدئو تریلری از بازی Wonder Boy: The Dragon’s Trap را به انتشار رسانید و در جریان این تریلر زمان انتشار این بازی را نشان داد. در سال پیش بود که شرکت نیکالیس به اطلاع رساند که به منظور ارائه و عرضه عنوان فیزیکی این بازی برای فصل اول سال ۲۰۱۸ و البته به صورت انحصاری در پیشانه های نینتندو سوییچ و پلی استیشن ۴، تصمیم دارد که با کمپانی ها و استودیو های DotEmu و Lizardcube به همکاری بپردازد و در این راستا برای ارائه این عنوان به یک دیگر ملحق شوند.

هم اکنون و در حال حاضر با استناد بر بروزترین خبرهایی که از بازی ها بدست می آید، سازندگان و طراحان این بازی از عنوانی رونمایی کرده اند که زمان ارائه و عرضه آن به همراه نسخه فیزیکی اش مصادف شده با یک روز، در اواسط ماه فوریه؛ یعنی آن که عرضه هر دو نسخه این بازی در یک روز مشخص انجام می شود.

نسخه فیزیکی بازی Wonder Boy The Dragon’s Trap
مشخصات نسخه فیزیکی بازی Wonder Boy The Dragon’s Trap

مشخصات نسخه فیزیکی بازی Wonder Boy The Dragon’s Trap

عنوان فیزیکی برای این بازی با قیمتی معادل با ۴۰ دلار به عرضه خواهد رسید و در دسترس دارندگان کنسول های پلی استیشن ۴ و نینتندو سوییچ قرار خواهد گرفت. باید گفت که این قیمت پیشنهاد شده برای عنوان فیزیکی بازی، قدری گران تر از عنوان دیجیتالی آن است؛ به آن دلیل که در جلد این بازی عکسی به صورت دو رو گنجانده شده است که در آن از طراحی هنری استفاده شده و بر روی آن بسیار کار شده است و اینگونه می توان گفت که ارزش بالایی دارد؛ اما در ادامه خواهیم دید که علاوه بر این موارد دیگری نیز بکار گرفته شده اند. در این نسخه فیزیکی بازی آیتم هایی از قبیل کتابچه راهنما و بند پلاستیکی به همراه عکس Lizard–Man که بر روی آن قرار گرفته است.

البته یک دیسک صوتی که مشمول بر ۱۲ موسیقی متن بازی است، بکار رفته و گنجانده شده است. بنابراین دلیل گران تر بودن نسخه فیزیکی این بازی Wonder Boy: The Dragon’s Trap با نسخه دیجیتالی آن به این خاطر است.اگر از آن دسته بازیکنان و افرادی هستید که در حال حاضر نخستین بار است که اسم این بازی را شنیده اید باید این موضوع را برایتان یاد آور شویم که بازی Wonder Boy: The Dragon’s Trap عنوانی بازسازی شده و بهبود یافته از بازی Winder Boy III: The Dragon’s Trap که در سال ۱۹۹۸ میلادی برای پیشانه های سگا مستر به انتشار رسیده است، به حساب می آید.

در این نسخه عناوینی مانند جلوه های هنری و همچنین این جلوه ها در موسیقی، به طوری کامل و باز از نو به طراحی و تنظیم در آمده اند؛ با تمام این ها در این عنوان بازیکنان و کاربران این امکان را خواهند داشت تا تمامی این بازسازی ها و بروزرسانی ها در هر جنبه ای از بازی که اتفاق افتاده است را تنها با فشردن یک دکمه به حالت و شکل اولیه خود برگردانند و روندی را تجربه کنند که در کنسول های قدیمی شاهد آن بوده ایم و همچنین از روند رترو در آن بهره ببرند.

بازی نام برده شده در ماه آوریل در سال پیش برای پیشانه های متفاوتی به عرضه رسیده بود و همچنین توانسته بود که در سایت استیم از جانب کاربران و دارند گان کنسول های پلی استیشن ۴، جمله Very Posetive را دریافت کند و به عبارتی دیگر می توان گفت که، نظرات و بازخوردات بسیار خوبی از جانب کاربران و بازیکنان را به خود اختصاص بدهد.هم اکنون و در حال حاضر این بازی را به صورت دیجیتالی اش می توان بر روی پیشانه های رایانه های شخصی و همچنین لینوکس و مک به همراه ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و پلی استیشن ۴، دریافت کرد و از تجربه آن لذت برد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 17 =