معرفی نسخه های مختلف بازی پلی استیشن Assassin’s Creed Odyssey

بازی پلی استیشن Assassin's Creed Odyssey

سازنده بازی پلی استیشن Assassin’s Creed Odyssey تا حدود زیادی سعی بر آن داشته که با افزودن یکسری آیتم ها و ویژگی های جدید به بخش تجهیزات کاراکتر بازی، یعنی سلاح و زرهی که به تن دارد، تا حدی تاثیر نقش آفرینی را در این بازی افزایش دهد. مثلا شما هر چه بیشتر در بازی پیش بروید و مراحل گوناگون را پشت سر بگذارید، به مرور قادر خواهید بود که آیتم ها و ویژگی های جدید را در بازی کسب نمایید.

بازی پلی استیشن Assassin's Creed Odyssey
بازی Assassin’s Creed Odyssey

در این مقاله سعی داریم تا در مورد نسخه های متفاوت بازی Assassin’s Creed Odyssey و نیز برخی ویژگی های آن صحبت کنیم. در نتیجه اگر مایلید تا در این باره اطلاعاتی بدست آورید، پیشنهاد می کنیم که در ادامه این مقاله همراه بررسی های ما باشید.

سازنده بازی پلی استیشن Assassin’s Creed Odyssey تا حدود زیادی سعی بر آن داشته که با افزودن یکسری آیتم ها و ویژگی های جدید به بخش تجهیزات کاراکتر بازی، یعنی سلاح و زرهی که به تن دارد، تا حدی تاثیر نقش آفرینی را در این بازی افزایش دهد. مثلا شما هر چه بیشتر در بازی پیش بروید و مراحل گوناگون را پشت سر بگذارید، به مرور قادر خواهید بود که آیتم ها و ویژگی های جدید را در بازی کسب نمایید.
مثلا به مرور می توانید قدرت سلاحی که در دست دارید را ارتقا بخشید و یا اینکه این توانایی را بدست آورید که به صورت مخفیانه دشمنانتان را نابود کنید. به صورت کلی بخش مهمی که در این زمینه وجود دارد، افزودن توانایی های گوناگون به سلاحی است که از آن استفاده می کنید. یعنی می توانید ویژگی های شگفت انگیز زیادی را به سلاح خود بیفزایید.

موسیقی بینظیر بازی پلی استیشن Assassin’s Creed Odyssey

شما در این بازی با موسیقی بی نقصی مواجه خواهید بود. یعنی شرکت یوبی سافت در این زمینه توانسته خیلی خوب عمل کند. طوری که شما در لحظات گوناگون بازی و با توجه به شرایط مختلفی که پیش رویتان قرار می گیرد، خواه ناخواه درگیر متن موسیقی این بازی می شوید. زیرا موسیقی های در نظر گرفته شده برای این بازی متناسب با حال و هوای آن می باشد. مثلا فرض کنید که در فضا و محیطی وارد شده اید که آن محل دچار آتش سوزی و به دنبال آن سوختگی شده است. در این حالت، موسیقی تعبیه شده در بازی به نوعی تغییر می کند که آن حس غم و ناراحتی موجود در آن محل را به شما القا کند.

نسخه های متعدد Assassin’s Creed Odyssey

این بازی دارای ۶ نسخه می باشد که هر کدام از آنها دارای ویژگی های گوناگونی نسبت به یکدیگر هستند. این ۶ نسخه توسط سازنده و همچنین ناشر بازی Assassin’s Creed Odyssey، یعنی شرکت یوبی سافت در جریان نمایشگاه E3 2018 معرفی شدند. به این صورت که شرکت یوبی سافت اعلام کرد که این عنوان دارای ۶ نسخه می باشد که هر یک از آنها دارای ویژگی هایی هستند که باعث تمایز هر یک از آنها نسبت به نسخه دیگر می شود.
همچنین اعلام کرد که با قرار گرفتن این شش نسخه در کنار نسخه استاندارد این اثر، کاربران می توانند با توجه به میل و سلیقه ای که دارند، از میان ۷ نسخه انتخابی یکی را برگزیده و در نهایت اقدام به خرید آن نسخه کنند. در ادامه به توصیف هر یک از این نسخه ها می پردازیم. نسخه اول: اولین نسخه، یک نسخه ۸۰ دلاری بوده که در بر گیرنده تعدادی Gear و همچنین مقداری پول اضافه در بازی است.

بازی پلی استیشن Assassin's Creed Odyssey
بازی پلی استیشن Assassin’s Creed Odyssey

نسخه دوم: دومین نسخه Assassin’s Creed Odyssey یک نسخه ۱۱۰ دلاری بوده که در واقع می توان گفت همان نسخه گلد ادیشن بوده که در آن بازیکن جدا از اینکه این توانایی را پیدا خواهد کرد که به بازی دسترسی سریع تری پیدا کند، می تواند سیزن پس بازی را نیز همزمان داشته باشد. نسخه سوم: سومین نسخه این بازی، یک نسخه ۱۲۰ دلاری بوده که در واقع آلتیمیت ادیشن نام داشته و با خریداری آن قادر خواهید بود که دو نسخه گلد و دیجیتال دیلاکس را دریافت نمایید.
نسخه چهارم: نسخه چهارم این عنوان که معادل ۱۵۰ دلار ارزش دارد، یک کالکتور ادیشن می باشد که مخصوص فروشگاه گیم استاپ بوده که آن را Kassandra Edition نامیده اند و در واقع در بر گیرنده کلیه محتویات نسخه آلتیمیت ادیشن و همچنین یک مجسمه از کاراکتر کاساندرا می باشد که شما با خریداری این نسخه می توانید تمامی این موارد را دریافت نمایید.
نسخه پنجم: این نسخه یک نسخه ۱۶۰ دلاری می باشد که در واقع یک کالکتور عمومی بوده و اسپارتان نام داشته و دارای تمامی محتویاتی که برای نسخه های پیشین ذکر شده می باشد. همچنین علاوه بر آن، این نسخه دارای آیتم هایی مانند یک نقشه، یک مجسمه از کاراکتر اسپارتان، برخی از ساندترک های بازی، لیتوگرافی و نیز یک آرت بوک ۶۴ صفحه ای می باشد.
نسخه ششم: این نسخه که آخرین نسخه بازی پلی استیشن Assassin’s Creed Odyssey می باشد، ۲۲۰ دلار قیمت داشته و پنتئون نامیده شده است. این نسخه از جهت محتویاتش تا حدود بسیار زیادی به محتویات نسخه پنجم شباهت داشته و تنها تفاوتی که با نسخه پیشین دارد در نوع مجسمه هایش است. به این صورت که این نسخه دارای دو مجسمه اسپارتان و آتنیان می باشد. در انتها، اگر مدتی است که به دنبال یک ادیشن لوکس و همه چیز تمام می گردید، به شما پیشنهاد می کنیم که کالکتور ۷۵۰ دلاری این بازی Playstation را تهیه نمایید که دارای مجسمه الکسیوس می باشد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − چهار =