نسخه ی چندکاربره ی بازی دیوار آتش ساعت صفر به بازار عرضه شد

در دیوار آتش ساعت صفر، شما به عنوان یک پیمانکار مزدور که توسط  یک فرد پشت پرده برای حفاظت و یا کسب اطلاعات بسیار حیاتی در لپ تاپ پنهان شده در مکان های بحث برانگیز در سراسر جهان به خدمت گرفته شده است به بازی کردن می پردازید.

شما به عنوان عضوی از یک تیم از چهار تیم موجود در بازی به خدمت گرفته شده اید، که انها باید در برابر تیم های دیگر یا حمله کند و یا دفاع کنند. چه در تیمی باشید که حمله می کند و چه در تیمی باشید که دفاع می کند، کلید بقای شما در این دنیای سرشار از اتش و اتفاقات غیر قابل پیش بینی در این بازی نحوه ی برقراری ارتباط با هم تیمی های شماست.

شما با هم تیمی های خود به طراحی راهبرد خواهید پرداخت، انتخاب های سریع تاکتیکی را به کمک انها خواهید داشت،  و از یک انبار مهمات و تجهیزات برای موفقیت کامل عملیات های خود استفاده خواهید کرد. هر زمان که شما یک مرحله را به طور کامل پشت سر بگذارید، به شما مبلغی در Crypto پرداخت خواهد شد که شما میتوانید از این مبلغ برای انجام تنظیمات پیمانکاری خود استفاده کنید.

برای جمع بندی، ما بازی دیوار اتش ساعت صفر را ساختیم تا به بازی تاکتیکی ۴v4 چند کاربره FPS تبدیل شود که ما همیشه رویایش را بردی پلی استیشم مجازی VR در سر داشتیم.

در مجموع، بسیار هیجان زده هستیم که به زودی بازتاب انجام این بازی را در پلی استیشن مجازی VR از شما کاربران دریافت کنیم و بسیار مشتاقیم تا نحوه ی بازی تمام بازیکنان را درحالی که با استراتژی ها و تاکتیک های متفاوت سعی در موفقیت دارند به چشم ببینیم.

شما ممکن است از خود بپرسید قدم بعدی در مراحل ارتقای دیوار اتش ساعت صفر چیست. در حالی که تعداد گسترده ای از اشیاء نیاز به قفل گشائی دارند، مراحلی که باید دست یابی شوند و بازی های غیر قابل پیش بینی که برای شروع بازی نیاز به دانستن انها هست. ما همچنین تمرکز خود را بر روی بازی برای نسخه های بعدی ان نیز نعطوف کرده ایم.

اما برای حال حاضر، باید بیشتر برای یافتن چطورها تلاش کنید. ترفندها و فنونی که باید برای مراحل انجام دهید و پروسه هایی که باید به کار تیمی پشت سر بگذارید.

 

مرکز خرید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 6 =