نسخه Shadow Edition بازی Aragami

داستان بازی Aragami

برای بازی Aragami قرار است یک نسخه ویژه منتشر شود، نام این نسخه Shadow Edition خواهد بود و برای ایکس باکس وان،PlayStation 4 و نینتندو سوئیچ و pc در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. این نسخه مانند همه نسخه های ویژه بازی های دیگر در درون خود چند محتوای اضافی دارد و مهمترین این بسته های اضافه، بسته گسترش‌دهنده Nightfall، بسته الحاقی Assassin’s Mark در کنار نسخه اصلی خود بازی می باشند.

بازی Aragami
بازی Aragami

چیزی که درباره این بسته‌های گسترش دهنده باید بدانیم این است که بسته گسترش دهنده Nightfall هنوز در دسترس کسی قرار نگرفته و در آن شاهد داستان شخصیت ها و مکان های جدیدی خواهیم بود و در مورد دیگر بسته الحاقی Assassin’s Mark شامل ۱۲ پوسته مختلف برای شخصیت های بازی خواهد بود. هنوز اطلاعاتی درباره تاریخ انتشار این نسخه از بازی اعلام نشده است و تنها چیزی که درباره آن می دانیم این است که بسته Nightfall در ماه‌های آینده منتشر خواهد شد.

و قیمتی حدود ۲۵ دلار دارد البته این بسته برای پلتفرم های دیجیتالی خواهد بود.این بازی هم اکنون برای پلی استیشن ۴، مک، لینوکس و pc در دسترس کاربران قرار دارد. اما درباره خود بازی چه می دانیم؟ یک زمانی سازندگان بازی های ویدیویی فقط یک سلاح به دست بازیکن ها می دادند و کاری به مخفی کاری نداشتند و فقط به جنبه مبارز های بازی فکری کردند اما کم کم یاد گرفتند که کاور گیری در پشت دیوار و اشیا و بسیاری از این گونه امور می تواند بازی را بسیار گسترده تر و جذاب تر کند.

داستان بازی Aragami
داستان بازی Aragami

داستان بازی Aragami

داستانی که در این بازی با آن طرف هستیم به این صورت می باشد که شخصیت اصلی داستان بدون آن که چیزی از گذشته را به یاد بیاورند از جهان پس از مرگ بر می‌گردد و با دختری به نام یامیکو آشنا می شود و صحبت‌هایی با او را انجام می دهد. در ادامه مشخص می شود که قوم کایهو به یک روستا با نام نیشوکو حمله کرده اند و این دهکده تقریبا نابود شده است و پس از این اتفاق یامیکو از زندانی فرار کرده است که در این زندان ملکه نیز زندانی می باشد.

در خلال این اتفاقات یک روح انتقام جو فراخوانده شده تا شش طلسم که در مناطق تحت کنترل دشمن است را به دست بیاورد رسیدن به این شکل است بسیار سخت و دشوار خواهد بود.کل داستان بازی در یک شب اتفاق می افتد. دلیل این اتفاق این باشد که آرگامی صبح و زیر نور خورشید نمی تواند حرکت کند جالب است بدانید دشمنان این شخصیت در بازی نیز دارای ماهیتی نور دار هستند.

می توانیم بازی را تقابل نور و سایه دانست سربازهای قوم کایهو اسلحه هایی استفاده می کنند که از نور تشکیل شده اند و با آن می توانند کسانی که دارای ماهیت سایه هستند را از بین ببرد، به این ترتیب شخصیت اصلی ما با یک ضربه کشته می شود و بازیکن باید دقت بسیار زیادی را برای حرکت میان سایه ها به کار بگیرند.داستان اینگونه روایت می شود که صحبت های شخصیت اصلی و یامیکو اطلاعاتی به شما می دهد و همچنین دشمنان که با یکدیگر به صورت دوستانه صحبت می‌ کنند نیز اطلاعات دیگری از بازی را در اختیار شما قرار می دهند در آن صحبت شما از اتفاقاتی که در مبارزات و جنگ ها پیش آمده مطلع خواهید شد و در خلال این اطلاعات شخصیت اصلی و بازیکنان سعی دارند خاطرات گذشته خود را پیدا کنند.

ماهیت کلی این بازی مخفی کاری بوده و بیشترین تاکید روی سرگرم کننده بودن آن می باشد.گیم پلی بازی به این صورت می باشد که شما باید از بین سایه های زیادی رد شوید و بتوانید به نزدیک ترین جا برای از بین بردن دشمنان تان برسید شما این انتخاب را دارید که مرحله را با کشتن تمام افراد دشمن به پایان برساند یا اینکه حتی یک نفر را هم به قتل نرسانید و این انتخاب با خود بازیکنان می باشد که بخواهند بازی را مبارزه پیش ببرند و یا تاکید بیشتر روی مخفی کاری مراحل را به پایان برسانند.

توانایی های شخصیت بازی با قرار گرفتن در سایه افزایش پیدا می‌کند وقتی از مهارت های دیگر تان استفاده کنید انرژی تان کم می شود و برای اینکه دوباره آن را به دست بیاورد یا به اصطلاح شارژ کنید باید در سایه قرار بگیرید. شما یک مهارت ویژه هم داریم که برای اینکه بازی آسان نشود بسیار محدود می باشد و می توانید دو بار از آن استفاده کنید . مهارت های شما با رسیدن به چک پوینت ها بازیابی می شود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + نوزده =