بررسی نمرات بازی Q.U.B.E. 2

نشان دادن نمرات بازی Q.U.B.E. 2 PS4 توسط تریلر جدید

شاید با بازی Q.U.B.E آشنایی داشته باشید. بازی که در سال ۲۰۱۱ به مخاطبان معرفی شد و حالا دنباله ای از آن ساخته شده است. بدین ترتیب مخاطبانی که به این بازی علاقه داشته باشند، می توانند آن را در کامپیوترهای شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان امتحان کنند. اگر تمایل دارید تا در مورد Q.U.B.E. 2 بیشتر بدانید، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات مربوط به این بازی را در اختیارتان قرار دهیم.

به تازگی استودیوی Toxic Games به همراه شرکت Trapped Nerve Games اطلاعات تازه ای در خصوص این بازی منتشر کرده اند. این اطلاعات در قالب تریلری در دست علاقمندان قرار گرفته است. پس از انتشار این تریلر،کارشناسان و منتقدان دست به بررسی Q.U.B.E. 2 زدند و وب سایت های مختلفی به این بازی تازه امتیاز دادند. کاربران با مشاهده این تریلر با کلیاتی از Q.U.B.E. 2 آشنا می شوند.

در این نمایش بخشی از گیم پلی بازی به تصویر کشیده شده است. مخاطبان در این بازی وظیفه هدایت کاراکتری به نام “املیا کراس” را بر عهده دارند. او یک باستان شناس است که بنا بر اتفاقات مختلف با دردسرهای مختلفی رو به رو می شود و دنیا روی تازه ای از خودش را به او نشان می دهد. این روی تازه دنیا، املیا را به دنیای تازه ای می برد که هیچ اطلاعات دقیقی از آن در دست ندارد. در واقع این کم اطلاعی موجب سردرگمی و گیجی املیا می شود.

نشان دادن نمرات بازی Q.U.B.E. 2 PS4 توسط تریلر جدید
نشان دادن نمرات بازی Q.U.B.E. 2 PS4 توسط تریلر جدید

در ادامه شرایط برای بازی باز و املیا بهتر می شود. گیمر با کمی پیشروی در بازی در می یابد که با محیط پیرامونش ارتباط برقرار کند و تغییراتی د ران اعمال نماید. جالب است بدانید که در این بازی شاهد ۱۱ قسمت متنوع خواهید بود که هر قسمت معماهای مختلفی را در برگرفته است. به طور کلی تیم طراح ۸۰ معمای مختلف را در Q.U.B.E. 2 تعریف کرده اند. به نظر می رسد تعداد این معماها برای سرگرم کردن مخاطب آن هم برای مدتی نسبتا طولانی کافی خواهد بود.

علاقمندان به Q.U.B.E. 2 از تاریخ ۲۲ اسفندماه سال ۹۶ و یا سیزدهم مارس سال ۲۰۱۸ میلادی به این عنوان دسترسی دارند. اگر تمایل دارید تا Q.U.B.E. 2 را تهیه نمایید، باید مبلغ ۲۴.۹۹ دلار پرداخت نمایید. ضمن اینکه سیزن پس این بازی هم ۱۳.۹۹ دلار قیمت دارد. ما به علاقمندان این بازی توصیه می کینم تا این سیزن پس را تهیه کنند. زیرا در صورت خرید آن به امتیازات ویژه ای دست پیدا خواهند کرد. مثلا می توانند به موسیقی متن، پازل ها و دستکس های تازه برسند.

نشان دادن نمرات بازی Q.U.B.E. 2 PS4 توسط تریلر جدید
نشان دادن نمرات بازی Q.U.B.E. 2 PS4 توسط تریلر جدید

آشنایی بیشتر با بازی Q.U.B.E. 2قبلا هم گفتیم Q.U.B.E. 2 دنباله مناسبی از نسخه قبلی اش است که به شما اجازه می دهد در دنیایی هیجان انگیز و تازه وارد شوید. شما در Q.U.B.E. 2 در تعامل خوبی با محیط پیرامونتان قرار دارید و می توانید هر جعبه ای که در بازی دیدید را تکان دهید! همین موضوع موجب شده است تا جذابیت بازی بیشتر از قبل شود. زیرا حالا می توانید راحت تر به پاسخ سوالات مختلف برسید و به معماهای متنوع پایان دهید.

گاهی اوقات در شرایطی گیر می کنید که محدودیت های تعریف شده، اذیتتان می کند. توصیه می کنیم که برای حذف این محدودیت ها چندان تلاش نکنید که کار به جایی نمی برید! بهتر است این محدودیت ها را بپذیرید و در بازی پیش بروید. به طور کلی Q.U.B.E. 2 بازی خوبی است و در کنار تمام محدودیت هایش هم به دل می نشیند.اگر نسخه قبلی این بازی را تجربه کرده باشید، در می یابید که تا چه اندازه پازل ها در Q.U.B.E. 2 ارتقا پیدا کرده است.

به عنوان مثال شما در بخشی از بازی در میان اتاقی گیر می کنید که باید برای یافتن راه فرار حسابی تلاش کنید. شاید مجبور شوید برای رسیدن به مقصودتان با اشیاء خاصی که در اتاق جای دارند، ارتباط برقرار کنید. برای اینکه بتوانید خودتان را سربلند از میان معماهای مختلف بازی بیرون بکشید، ۳ توانایی مختلف در دست خواهید داشت. شما در طول بازی با سه نوع بلوک سر و کار خواهید داشت که در رنگ های قرمز، آب و سبز در دسترس هستند.

به طور کلی بلوک های قرمز به شما کمک می کند تا بلوک های دیگر را گسترش دهید. بلوک های آبی می توانند به عنوان یک سکوی پرش برایتان عمل کنند و بلوک های سبز که به دست خودتان ساخته می شوند و در راه های مختلف به شما کمک می کنند. یادتان باشد که شما نمی توانید از تمامی این سه بلوک در مراحل مختلف بازی استفاده کنید. البته ناگفته نماند کاشی های سفیدی که در مراحل بازی به چشم می آیند، قابلیت تبدیل به بلوک های مختلف را دارند.

همیشه به این کاشی ها دقت ویژه داشته باشید. زیرا آنها به نوعی نشان دهنده راه حل معماها هستند. آنها به شما کمک می کنند تا یاد بگیرید در زمان و مکان خاص، چه کاری انجام دهید. زمانی که چیزی در مورد حل معماها به ذهنتان نمی رسد، بیشتر قدر این کاشی ها را می دانید. در انتها باید بگوییم که در صورتی که نسخه قبلی این بازی پلی استیشن ۴ و یا نینتندو سوئیچ را امتحان نکرده اید هم می توانید به دنیای جذاب Q.U.B.E. 2 وارد شوید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + 14 =