نظر مدیر عامل شرکت Take Two درمورد بازی Red Dead Redemption 2

مدیر عامل شرکت Take Two

به نظر استراوس زلینک مدیر عامل شرکت Take Two با این که فروش این بازی به اندازه ی بازی Grand Theft Auto v نیست اما نتیجه خوب و موفقیت آمیز خواهد شد. وی در این مورد گفت: ما از موفقیت بازی خود مطمئن نمی شویم تا وقتی که بازی تولید و توزیع نشده است. بعد از عرضه ی بازی که با فروش خوب و استقبال بسیار کاربران رو به رو خواهد شد، موفقیت ما را نشان می دهد و بعد از اینکه طعم پیروزی را چشیدیم آن را جشن خواهیم گرفت.

اظهار نظر مدیر عامل شرکت Take Two درمورد بازی Red Dead Redemption 2

استراوس زلینک در ادامه گفت: برای پیروزی در مقابل حریفان خود که بازی های خوبی تولید می کنند باید بیش تر از آن ها تلاش کنیم. بازی Red Dead Redemption 1 که در سال ۲۰۱۰ توسط شرکت راک استار گیمز تولید شد موفقیت بزرگی نصیب این شرکت شد. در سال ۲۰۱۳ فروش این بازی به ۱۳ میلیون هم رسید و این رقم همچنان رو به افزایش بود.

اظهار نظر مدیر عامل شرکت Take Two

در ماه اکتبر و نوامبر بازی های زیادی عرضه خواهند شد و کار را برای بازی Red Dead Redemption 2 سخت خواهد کرد. البته این بازی یکی از مدعیان در دنیای بازی ها به حساب می آید. در ماه اکتبر سال جاری بازی Red Dead Redemption 2 برای ایکس باکس وان و Playstation 4 تولید خواهد شد. در نسخه ی اول این بازی John Marston که در گذشته فردی مجرم بوده است و ناگهان به یک شخص دیگری تبدیل می شود و در واقع تمامی سعی آن، این بود که گذشته ی خود را جبران کند و در این راستا تلاش های زیادی کرد.
آیا این سری از بازی هم مانند نسخه ی قبلی می باشد یا خیر؟ چون به طور کامل اطلاعاتی وجود ندارد به طور کامل و قاطع نمی شود پیش بینی کرد. قبل از این، شرکت راک استار گیمز درباره ی موضوع و داستان بازی سرخپوست مرده رستگاری ۲ گفته بود: این بازی از نوع اکشن و ماجراجویی است و در غرب وحشی اتفاق می افتد. آرتور مورگان شخصیت اصلی بازی است که کنترل او به عهده ی ما است.
مورگان یک تبهکار حرفه ای است و به شدت آدم مغروری است. ما در طی بازی دفترچه خاطرات آرتور را مرور می کنیم و با مقداری از شخصیت پیچیده و مرموز او آشنا می شویم. شخصیت او به نظر مثبت نمی رسد، البته تا انتشار کامل این بازی نمی شود در مورد آرتور قضاوت کرد و همین موضوع باعث جذابیت و پیچیدگی بازی می شود. آرتور مورگان در گروهی به نام ون عضو است.

این گروه بعد از دزدی از بانک که به درستی و طبق برنامه پیش نمی رود و آن ها مجبور به فرار می شوند. آن ها در محیط خشن و بی رحم آمریکا برای این که زنده بمانند مجبور به فرار از نیرو های دولتی می شوند. بعد از مدتی آرتور برای وفاداری به این گروه و متعهد بودن به باور های خود مجبور به انتخاب کردن بین این دو موضوع می شود. در واقع قانون گذاران هر گونه گروه های یاغی را دنبال می کنند و اگر تسلیم نشوند آن ها را از بین خواهند برد.
این بازی پلی استیشن ۴ را می توان به صورت فردی و یا چند نفره و در حالت آنلاین بازی کرد. در واقع با وجود داستان خوب و جذاب سرخپوست مرده رستگاری ۲، شرکت راک استار گیمز احتمال ساخت سرخپوست مرده رستگاری ۳ را نیز دارد. موسس شرکت راک استار گیمز، آقای دن هاوزر در مصاحبه ای گفت که ساخت Red Dead Redemption 3 به چند عامل بستگی دارد.
یکی از آن عوامل، فروش بی نظیر و موفقیت آمیز Red Dead Redemption 2 است که این امر خیلی دور نیست و توسط منتقدان و تحلیل گران پیش بینی شده است. علاوه بر بودن یک داستان خوب با اتفاقات و وقایع مناسب برای نسخه ی ۳ تیم سازنده باید کار خود را در نسخه ی دوم به اتمام برساند. در حال حاضر استودیو تمام تلاش خود را روی تولید بازی Red Dead Redemption 2 گذاشته است ولی تا انتشار کامل این بازی و پشتیبانی از این بازی شروع به ساخت بازی در نسخه ی سوم نخواهند کرد.

بروز رسانی: همچنین اعلام شد که عمده سود دهی این شرکت از طریق فروش بازی های GTA V و GTA Online و NBA 2K 18 و بازی Dragon City می باشد.

از زلنیک سوال شد که احساسش نسبت به تعطیلات پیش رو و بازار داغ بازی های کامپیوتری چیست؟ وی در پاسخ گفت: ما همواره برای رقابت با رقیب هایمان نگرانیم و چیزی را تضمین نمی کنیم. ما همیشه در تلاشیم تا یک سرگرمی عالی را تولید کنیم که در بازار تاثیر گذار باشد. انتظار ما از ماه اکتبر به خاطر انتشار بازی Red Dead Redemption 2 بسیار بالا است و رقابت را در این برهه زمانی بسیار جدی می دانیم.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − چهارده =