نقشه جدید کال آو دیوتی وارزون

نقشه کال آو دیوتی

Verdansk 84 نقشه جدید کال آو دیوتی است. نقشه دوباره طراحی شده شامل ۷ مکان جدید است، به همراه ۵ مکانی که طرح جدیدی به بازی داده است. در این نقشه‌ها Gora Summit وجود دارد، که جایگزین Dam در شمال نقشه است و مبتنی بر Black Ops چند نفره است.

Krast Salt Mines جای Quarry را می‌گیرد و Grid Array یکپارچه که شما را قادر می‌کند نقطه‌ای که به آن وارد می‌شوید را شناسایی کنید. مهم‌تر از همه، یک Old Mine در گوشه شمال غربی نقشه، Airplane Factory در مرکز و نسخه‌های جدید Verdansk Airport و Stadium وجود دارد. همچنین مناطقی با طراحی مجدد مانند Downtown، Superstore، و Farmland نیز وجود دارند. به طور خلاصه، اگرچه Verdansk 84 ظاهر آشنایی دارد، اما مانند مکانی نیست که تاکنون و از زمان راه‌ اندازی Warzone در سال گذشته آن را بازی کرده باشید.

مکان تغییر یافته نیز در بخش پایانی رویداد زنده امروز نشان داده شد، که در آن بازیکنان برای به دست آوردن شانس فشردن دکمه‌ای که رویداد هسته‌ای Warzone را آغاز می‌کند، مبارزه می‌کنند. پس از داشتن روزی که در آن تنها قادر به انجام نسخه مخصوص شب ویژه Rebirth Island هستید، بخش دوم رویداد The Destruction of Verdasnk بازیکنان را مستقیماً روی نقشه جدید Warzone قرار می‌دهد و به آن‌ها اجازه می‌دهد در نهایت بفهمند که فصل ۳ چه زمانی شروع می‌شود.

صحبت از Warzone Season 3 شد. به‌ روزرسانی‌های زیادی برای Black Ops Cold Wa در این هفته وجود دارد. این به‌ روزرسانی‌ها شامل نقشه‌های چند نفره، به همراه بازگشت حالات پرطرفدار Sticks and Stones است. به علاوه، با بتل پس Call of Duty: Warzone برای Season 3 که اکنون زنده است، زمان آن رسیده که از موارد جدید در هر دو بازی نهایت استفاده را ببرید.

 

منبع: GamesRadar

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 2 =