نمایش بازی ترسناک روانشناختی The Inner Friend PS4

معرفی بازی The Inner Friend توسط کارگاه بازی playmind

کارگاه بازی playmind به صورت رسمی بازی وحشتناک روانشناسی The Inner Friend را برای دستگاه ایکس باکس ۱ و دستگاه پلی استیشن ۴ و رایانه های خانگی به معرف کاربران در اورد. این گیم بر گرفته از بازی های دوران بچگی است. در گیم the inner friend گیمرها یک ماموریت مهمی را بر عهده گرفته اند.

بازی The Inner Friend
بازی The Inner Friend

کارگاه بازی playmind به صورت رسمی بازی وحشتناک روانشناسی The Inner Friend را برای دستگاه ایکس باکس ۱ و دستگاه پلی استیشن ۴ و رایانه های خانگی به معرف کاربران در اورد. ایا شما هم در کل این مدت در پی یافتن یک گیم وحشتناک روان شناسی بوده اید ولی هنوز گیمی را که باب سلیقتان باشد را نیافته اید؟ این گیم احتمالا توانایی این را دارد که شما را سمت خود جذب نماید.
اکنون کمپانی مستقل playmind به صورت رسمی گیم بعدیش the inner friend را بیان نموده است. این گیم بر گرفته از بازی های دوران بچگی است. در این بازی گیمرها یک ماموریت مهمی را بر عهده گرفته اند. در صورتی که گیمرها در این بازی با بیم و هراس های دوران کودکی خود سر و کار دارند و جان کودک را در این بازی نجات می دهند. در تشکیل دادن این بازی the inner friend که اثری از اثار کارل یونگ می باشد استنلی کوبریک فیلم the poltergeist و سایر دیگر فرهنگ هایی که در عامه ی دهه ی ۸۰ میلادی از ان الحاماتی بر گرفته می باشد.
یکی از ویژگی های خوب بازی که بتوان به آن اشاره داشت؛ بر عکس گیم های دیگر که وحشتناک و پر از ترس می باشند و سازندگان بازی در ساخت آن به اصطلاح به تشکیل بیم تند و سریع یا همان حالت jump scare متکی بوده اند در این بازی بیشتر بر روی اتمسفر آن انرژی گذاشته اند. برای اینکه این گیم را به کاربران خویش معرفی نماییم ما جشنی برای این موضوع تدارک دیدیم و این جشن به دست تریلری به نام playmind برگزار می شود که ان را به انتشار رسانده و این انتشار نشان دهنده این است که در پی عنصر ها ماجرایی وجود دارد، اما چیزی از گیم پلی حقیقی را به کاربران خود نشان نمی دهد.
قرار بر این است که این بازی در شهریور ماه ۱۳۹۷ و یا سپتامبر ۲۰۱۸ برای دستگاه های ایکس باکس وان، Playstation 4 و کامپیوتر های خانگی عرضه گردد. اگر در انتظار یک بازی خوب در سبک و مدل روان شناختی می باشید و بسیار برای دستیابی آن روز شماری می کنید شاید این بازی به این انتظار خاتمه دهد و شما را به گیمی که در انتظارش بوده اید برساند.

معرفی بازی The Inner Friend توسط کارگاه بازی playmind
معرفی بازی The Inner Friend توسط کارگاه بازی playmind

معرفی بازی The Inner Friend توسط کارگاه بازی playmind

اکنون کارگاه بازی پلی ماند playmind به صورت رسمی گیم بعدی خویش را به کاربران خود معرفی کرده است. این گیم به نام the inner friend می باشد و سازنگان این اثر این بار ترس های کودکی شما را مورد هدف خود قرار داده اند. شما توانایی این را دارید که در این بازی جان یک کودک را نجات دهید و این کاری است که در این بازی به عهده شما گذاشته شده است و اضافه بر این مورد شما در این بازی وادار به این می شوید که با بیم های ترسناکی که او اسم ان ترس ها را کابوس نهاده است رو به رو می شوید.
همین طور به دلیل اینکه از این گیم رو نمایی شود پلی مایند تریلری از این اثر انتشار نمود که در این تریلر اطلاعات مورد توجهی از ماجرا را لو داده است ولی هیچ کدام از این قسمت ها گیم پلی را اجرا نکرده است. هم اکنون تاریخ انتشار  این گیم در سال ۱۳۹۷ و در ماه شهریور است و این گیم برای دستگاه های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و کامپیوتر های شخصی انتشار می گردد.
دانلود بازی the inner friend مبتنی بر این است که ماجرای بصری و بزرگی را در بر دارد و با صدا گذاری که واقعا تاثیر بسزایی بر گیمر وارد می کند و سینماتیک می باشد همراه است. تکان عکس و موزیک سه عامل رسمی و راهی است که مرتبط به تعادل گرایی بازیکن با shadow است و به اسم یک هدایت گر کار را پیش می برد. جهان این بازی خاموش و بدون نور و پر از رمز و بسیار پر وحشت می باشد و نشان گر این است که پیرامون سورئال از خاطره ها و بیم ها می باشد .

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =