جزئیات و بررسی سیستم تخصصی جدید بازی Battlefield 1 PS4

جزئیات و بررسی سیستم تخصصی جدید بازی Battlefield 1 PS4

جزئیات و بررسی سیستم تخصصی جدید بازی Battlefield 1 PS4

BATTLEFIELD 1 یک بازی جنگی و هیجانی بر اساس جنگ جهانی اول است که توسط کمپانی توسعه دهنده دایس و شرکت تولید کننده الکترونیک آرترز در اکتبر ۲۰۱۶ برای سیستم های پلی استیشن ۴، مایکروسافت ویندوز و ایکس باکس وان وارد بازار شد. بتلفیلد از نظر کیفیت صدا و بازسازی صحنه های جنگ جهانی اول بی نظیر بوده است.
این بازی در حالت های تک نفره و چند نفره است. داستان بازی بر اساس زندگی ۵ سرباز با ملیت های گوناگون است. حالت تک نفره آن شامل ۵ مرحله میباشد به نام های در میان گل و خون که بازیکن بتلفیلد راننده ی تانک می باشد. بخش دوم با نام همراهان درارتفاعات بالا که بازیکن در نقش خلبان هواپیماهای جنگی است ودر بخش سوم، آوانتی ساوویا که یابنده ی دوستان و هم رزمان خود است و بخش چهارم، دونده، که یک رهبر با مهارت استرالیایی و در نهایت بخش آخر به نام هیچ چیز یادداشت نشده درنقش یک زن عرب که با حکومت عثمانی در جدال است به بازی میپردازید.
بازی با قرار دادن گیمر در شخصیت های گوناگون از خوب تا بد تجربه و چیز های گوناگونی را به او می آموزد. و هر بخش، داستانی منحصر به خود را دارد مثلا ماجرای شخصیتی حیله گر و قمارباز در داستان جنگ که قضاوت را در مورد این کارکتر به خود بازیکن میسپارد و یا داستان سربازی که از برادر های دوقلوی خود محافظت میکند تمامی این داستان های بخش تک نفره با هدف آماده سازی برای بخش چند نفره است که نیاز به مهارت های مبارزه با سلاح های مختلف، رانندگی با وسیله های نقلیه ی گوناگون، دفاع و حتی فرار است.
واما بخش پر هیجان و چند نفره ی بازی که طرفداران زیادی را به خود جلب کرده و میان گیمرها معروف شده با بازگشت به جنگ جهانی اول و ساخت اتمسفر هیجانی خاص و سنگین، فضایی نادر را به ارمغان آورده که تداعی کننده ی جنگ های سرد و بی رحم آن دوران میباشد. سرزمینی که در فضای بازی به زیبایی و دقت تقسیم بندی شده و هرکدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد.
مراحل این بازی شامل کانکوئست، راش، سلطه، تی دی ام و گروه بازی مرگ و… طرفداران زیادی دارد. حالت جنگ کبوتر آن شباهت زیادی به حالت پرچم را بگیر دارد با این فرق که کبوتر و پرچم جای خود را یکدیگر داده اند. به این صورت که فرد باید مکانی امن برای نوشتن یادداشت و بستن آن به کبوتر پیدا کرده وبا پرواز در آوردن کبوتر از کشته شدن او جلوگیری کند. در این حالت دو تیم که در مقابل یکدیگر قرار گرفته با پیشروی در سرزمین ها و خاک یگدیگر به مبارزه باهم میپردازند.

جزئیات و بررسی سیستم تخصصی جدید بازی Battlefield 1 PS4
جزئیات و بررسی سیستم تخصصی جدید بازی Battlefield 1 PS4

داستان بازی و تغییراتی که توسط خود بازی در طول آن انجام میشود و سازگاری بازیکنان با این تغییرات جدید یکی از مواردیست که جذابیت این بخش را تکمیل میکند. حالت دیگر این بازی تقسیم بندی زمین مبارزه به ۵ قسمت است که با ایجاد فرصت ها و مکان هایی برای بازنده، موقعیتی برای سامان بخشیدن به اوضاع به او می دهد. در این بخش ها علاوه بر اینکه افراد در تیم های مقابل علیه یکدیگر مبارزه میکنند، افراد هر تیم در تعداد کشته ها با یکدیگر به رقابت میپردازند.
با وجود همه ی این ها تولید کننده دایس دست از رقابت برنداشته و حامی سرسخت این بازی بوده. با وجود بسته های الحاقی گوناگونی که به بازار عرضه کرده خبر از چند بروزرسانی جدید از این بازی وجود دارد که شگفت ترین آنها تخصیص specialization میباشد. دایس خبر از تیراندازی اول شخص در این بازی Playstation میدهد که برای تست به بازار عرضه خواهد شد و اما اظهار داشته که این سیستم جدید هنوز ناقص است و به مطلوبیت کامل دست نیافته به نقل از خود این استودیو:
این سیستم در حال طی کردن مراحل اولیه خود است و ما منتظر نوع میزان پاسخگویی و نقطه نظرات کاربران هستیم.
جوجیا دالند از دایس بیان میکند که : تخصص ها به گونه ای تولید و طراحی شده که به کاربران خود قدرت انتخاب و اختیار بیشتری میدهد، این آزادی سلیقه در انتخاب به گیمرها فرصت عملکرد بهتری را میدهد.
تخصص ها به انواع مختلف زیر تقسیم بندی می شوند. شرکت برای دسترسی بازیکنان به این تخصص ها به دو گونه برخورد کرده، گروهی از انها به صورت خودکار و گروه دیگر پس از طی کردن مراحلی و انجام ماموریت هایی که در بسته های الحاقی هستند قابل دسترس خواهند بود.

جزئیات و بررسی سیستم تخصصی جدید بازی Battlefield 1 PS4
جزئیات و بررسی سیستم تخصصی جدید بازی Battlefield 1 PS4

تخصص های عمومی شامل:
عقب نشینی شتاب زده: سرعت دویدن و فرار کردن شما از آتش را به میزان ۱۰ در صد زیادتر از قبل میکند.
استتار و پنهان کردن: هنگامی که بازیکنان به آهستگی حرکت کنند و یا ایستاده باشند حتی اگر منور ها روشن باشند قابل دیدن نیستند و میتوانند پنهان باقی بمانند.
سر نیزه: زمانی که طول میکشد تا سرنیزه ها بازیابی شوند را کاهش و مدت زمان هجوم آنها را افزایش میدهند.
ناوبری سریع: زمانی که شما علامت دار هستید را تا دو ثانیه کم میکند.
سرعت زمان: زمان التیام دهنده بهبودی در مبارزه، ۲۰ درصد کمتر میشود.
پوشش: تاثیر سلاح و شلیک دشمنان برای کاربران تا ۲۵ درصد کمتر از قبل شده
توپخانه ضد هوایی: آسیب هایی که پس از انفجار ایجاد میشود را به میزان ۱۵ درصد کاهش داده

تخصص های کلاس با نام یورش:
نیروی تخریبی مهیب: در صورتی که انفجار بر ماسک شما آسیب بزند این آسیب را تا ۱۵ درصد بهبود میبخشد.
تخریب کنترل شده: این تخصص باعث میشود که تی ان تی ها به صورت مکرر منفجر شوند.

تخصص های کلاس دارویی و شفا بخش:
سرنگ تحریک کننده: این دارو مدت زمان دویدن بازیکن و فرد اسیب دیده را به میزان ۸ ثانیه ۲۰ درصد زیاد میکند.
نجات پنهان: در صورتی که گروه مصدوم شود با پرتاب نارنجکی که دود خارج میکند میتوان تا محدوده ای حدود ۲۰ متر برای درمان گروه پوشش داده شود.

تخصص های کلاس محافظت:
قربانی کردن: زمانی که دشمنی در فاصله ی دور جان بازیکن را به ۳۵ و یا کمتر کاهش دهد بازی یک دیکوی به صورت پیش فرض قرار میدهد.
هشدار محیط: زمانی که کاربر تریپ ماین را در حالت روشن قرار دهد دشمنانی که در فاصله ی ۱۵ متری از شما قرار دارند بر روی نقشه نشان داده میشود. این تخصص های جدید به زودی توسط سیستم های کامپیوتری برای مرحله ی تست وارد بازار میشود.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 16 =