نمایش حالت Horde بازی در جدیدترین تریلر بازی World War Z PS4

نمایش حالت Horde بازی در جدیدترین تریلر بازی World War Z PS4

نمایش حالت Horde بازی در جدیدترین تریلر بازی World War Z PS4

World War Z جز آن دسته از بازیهایی است که به تازگی برای علاقمندان و بازی بازان تدارک دیده شده است. چند روزی از تریلری که در خصوص این بازی پلی استیشن ۴ 

منتشر شده است، می گذرد. گیمرها در این تریلر شاهد اضافه شدن حالت Horde Mode شدند.
Horde Mode یک حالت مقاومتی است و می تواند کاربران را به یک چالش جدی وارد کند. در این حالت زامبی های مختلفی با سرعتی عجیب و غریب به گیمر نزدیک می شوند. آنها گرسنه هستند و برای از پا در آوردن کاربر سرعتی سرسام آور دارند. در این حین بازی باز باید بتواند با تمرکز و سرعتی فوق العاده و با استفاده از تیراندازی زامبی ها را از صحنه روزگار محو کند. در صورتی که گیمر در این زمینه مهارت چندانی نداشته باشد، خیلی زود از صحنه بازی حذف خواهد شد.
در این تریلر تازه به نمایش در آمده، اطلاعات دیگری هم در اختیار مخاطبان قرار گرفته است. اضافه شدن ویژگی های خاص به بازی از دیگر اطلاعاتی است که در این تریلر به چشم می خورد. بر طبق این ویژگی، مخاطبان می توانند با زامبی های مختلفی مواجه شوند که هریک قابلیت های متفاوتی دارند و به طبع رویارویی با هر یک از آنها مهارت و راهکاری ویژه را طلب می کند. لازم به ذکر است که این ویژگی در سیستم Gore جای داده شده است.

نمایش حالت Horde بازی در جدیدترین تریلر بازی World War Z PS4
نمایش حالت Horde بازی در جدیدترین تریلر بازی World War Z PS4

افرادی که به بازی های زامبی محور علاقه دارند، می توانند این بازی را در سال ۲۰۱۹ بر روی پلتفرم های مختلف تجربه کنند. این بازی بر روی پلی استیشن۴، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی قابل اجرا خواهد بود. در مورد بازی World War Z بیشتر بدانید
اگر علاوه بر بازیهای ویدئویی به دنیای فیلم و سینما هم علاقه دارید، حتما نام فیلم World War Z به گوشتان خورده است. این فیلم جز عناوین ترسناکی به حساب می آید که خیلی زود در میان علاقمندان شناخته شد. چندی پیش یک بازی از روی این فیلم پرمخاطب ساخته شد.
تجربه ثابت کرده است اگر در ساخت بازیهای زامبی محور به استانداردهای لازم به خوبی توجه شود، می توان مخاطب را راضی نگه داشت. حالا باید دید که World War Z چگونه است و آیا از توان خوبی برای جذب نگاه طرفداران و علاقمندان برخوردار است یا خیر؟
World War Z شباهت زیادی به سایر بازی های زامبی محور دارد. بدین ترتیب شما کار متفاوت و عجیبی را در پیش نخواهید داشت. به طور عمده باید بتوانید خودتان را از میان انبوهی از زامبی ها بیرون بکشید و در نهایت به نقطه ای امن از بازی برسانید. البته ناگفته نماند که این حیطه امن می تواند در بخشهای مختلف بازی، مناطق متنوعی باشد که باید آنها را کشف کنید.
البته در برخی از مراحل اوضاع راحت تر هم خواهد شد. بدین ترتیب نیازی به پیدا کردن نقطه امن نخواهد بود و شما باید برای مدتی در برابر حمله سرسام آور زامبی ها مقاومت کنید. این زمان در مراحل مختلف، متفاوت خواهد بود. اما در کل این تنها کاری است که باید در بخشی از بازی انجام دهید!

شما در طول بازی با شخصیتهای مختلفی همراه خواهید شد که البته در ابتدای کار اطلاعات دقیق و جامعی در مورد آنها به دستتان نمی رسد. در صورتی که بخواهید در مورد آنها بیشتر بدانید، باید در بخش های مختلف بازی پیش بروید و بیشتر کنکاش کنید.
ناگفته نماند که بررسی شخصیتهای بازی و رسیدن به اطلاعاتی تازه در مورد آنها کاملا وابسته به سلیقه خودتان است. لذا در صورتی که تمایلی به کشف اطلاعات تازه نداشته باشید، می توانید بدون توجه از این بخش بگذرید. تصور می شود افرادی که از این بخش می گذرند، چندان هم کم نباشند! زیرا عموما کشف شخصیت ها در یک بازی زامبی محور چندان هم رایج و جذاب نیست!

همان طور که گفتیم World War Z شباهت زیادی به سایر بازیهای زامبی محور دارد. اگر پیشتر عناوینی این چنینی را دنبال کرده باشید، می دانید که داستان در میان بازی هایی با این سبک و سیاق چندان جایگاهی ندارد. World War Z هم از این قاعده کلی مستثنی نیست! اگر در این عنوان به دنبال داستانی منسجم و جذاب می گردید، بهتر است در همین ابتدای کار قید این بازی را بزنید. زیرا داستان در بازی های زامبی محور به صورت پس زمینه روایت می شود و به آن بال و پر زیادی داده نمی شود.

نمایش حالت Horde بازی در جدیدترین تریلر بازی World War Z PS4
نمایش حالت Horde بازی در جدیدترین تریلر بازی World War Z PS4

تا کنون بازی های زامبی محور زیادی به بازار معرفی شده است که چون از شباهت زیادی به یکدیگر برخوردار هستند، بسیاری از آنها در همان مراحل اولیه از دید مخاطبان جا مانده اند. هر چه تعداد بازی هایی با این سبک افزایش پیدا می کند، پس زده شدن آنها هم از سوی بازی بازان بیشتر می شود. در مورد World War Z اوضاع کمی فرق میکند.
تیم سازنده در مورد این بازی Playstation 4 تمام تلاشش را به کار گرفته است تا با سبکی متفاوت و تلفیقی World War Z را از سایر نمونه های مشابه تفکیک کند. شما در این بازی شاهد دو بخش هیجانی و کشت و کشتاری در کنار سبک مخفی کاری هستید. تلفیق این دو سبک در کنار هم موجب شده است تا World War Z در جایگاه بالاتری نسبت به سایر بازی های این چنینی قرار بگیرد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 3 =