نمایش محیط های تخریب پذیر بازی پلی استیشن ۴ Control در آخرین تریلر

نمایش محیط های تخریب پذیر بازی پلی استیشن 4 Control در آخرین تریلر

نمایش محیط های تخریب پذیر بازی پلی استیشن ۴ Control در آخرین تریلر

نمایش محیط های تخریب پذیر بازی پلی استیشن ۴ Control در آخرین تریلر

بر اساس ویدیوی جدیدی که استودیو رمدی منتشر کرده است، نشان می دهد که تریلر جدید حاوی محیط های تخریب پذیر بازی می باشد که می توان به راحتی محیط تخریب پذیر و گیم پلی پویای این بازی را کاملا مشاهده کرد.در سال گذشته استودیو رمدی تحت یک کنفرانس سونی در E3 2018 توانست از بازی جدید خود تحت عنوان Control رونمایی کند. از آن تاریخ تا الان ، این شرکت اطلاعات کاملا متفاوتی از محیط بازی ارائه کرده است.
در ضمن بیان داشته که داستان این بازی ،جریان یک زن جوانی است که نامش “جس فیدن ” می باشد.بر اساس اطلاعات جدیدی که استودیو رمدی از این بازی ارائه نموده است، نشان می دهد که این بازی شامل یک سری کاراکترهای پویایی است که ابزی را در بر گرفته است.در ضمن صحبت هایی در مورد این موضوع شده است که کاراکترهای جدید منجر شده که بازی برای هر بازیکن کنترل یک تجربه منحصر به فرد باشد.

نمایش محیط های تخریب پذیر بازی پلی استیشن 4 Control در آخرین تریلر
نمایش محیط های تخریب پذیر بازی پلی استیشن ۴ Control در آخرین تریلر

در ضمن نکته بسیار جذابی که برای این بازی می توان بیان داشت این است که یکی از جذاب ترین ویژگی های کنترل می تواند تخریب پذیری بسیار بالای محیط آن باشد که به بازیکنان این امکان را می دهد که در بازی بتوانند هر چیزی را نابود کنند.در ضمن از دیگر ویژگی هایی که می توان برای این بازی بیان داشت این است که ممکن است ویژگی هایی که بیان شد، باعث شود که بازیکن با آیتم های بازی که مربوط به داستان طرح شده برای بازی است دچار مشکل شود.
مثالی که می توان برای این مورد بیان کرد این است احتمال دارد بسیاری از میزها در بازی برای بازیکن قابل تخریب نباشد. براساس ویدیویی که استودیو رمدی پخش شده است مشاهده می شود که بازیکنان در صورت گشت و گذار در محیط بازی ، ماموریت های جانبی بسیار متفاوتی پیدا می کنند که در مسیر مستقیم داستان اصلی بازی اصلا وجود ندارد.براساس این شواهد به نظر می رسد که استودیو رمدی تلاش کرده است تا یک دنیای دیگری از بازی را ارائه نماید .
که کاملا متفاوت باشد و در عین حال کاملا یک محیط پویایی از بازی را ارائه نماید تا بازیکنان بتوانند به آسانی از جهت های متفاوتی به تمام حرکت های بازیکنان واکنش لازم را نشان دهند.با تمام این ابتکاراتی که استودیو رمدی انجام داده است توانسته یک محیط بسیار فعال و پویایی را برای محیط این بازی ارائه نماید و در ضمن برای بازیکنان این بازی را کاملا در شرایط پویا و فعالی نگه دارد.هر چند انجام این کار برای استودیو رمدی کاملا یک شرایط چالش برانگیز را ارائه نمود ولی در این موضوع توانست یک گام بسیار بلندی را ارائه نماید.

نمایش محیط های تخریب پذیر بازی پلی استیشن 4 Control در آخرین تریلر
نمایش محیط های تخریب پذیر بازی پلی استیشن ۴ Control در آخرین تریلر

بازی Control، توسط شرکت ۵۰۵ گیمز در تاریخ ۲۷ آگوست عرضه می گردد. این نسخه از بازی برای پلتفرم های ایکس باکس وان، پی سی و PlayStation 4 عرضه می گردد.از دیگر نکاتی که می توان عنوان کرد این است که استودیو رمدی با ارائه این تریلر بیان کرد که بازی Control از یک فناوری به نام Ray Tracing شرکت انویدیا حمایت و پشتیبانی می نماید. این موضوع موجب شده است که نماهای بصری بازی بسیار واقع گرایانه باشد و در ضمن از عمق بیشتری نیز برخوردار باشد.
استودیو رمدی با پخش نماهایی از بازی Control در دو حالت RTX خاموش و روشن توانسته است تاثیر بسیار زیادی از این نوع فناوری را به نمایش بگذارد.در صورتی که محوریت اصلی این نوع تریلر را خاصیت Ray Tracing به همراه نحوه استفاده استودیو رمدی از آن در محیط های جدید تشکیل می دهند.استودیو رمدی با پخش این ویدیو کاملا نشان می دهد که بخش هایی از این مبارزات و هم چنین سلاح های شخصیت جسی فیدن است.
اما نکته بسیار مهمی که از این بازی می توان در این تریلر مشاهده کرد این است که در این تریلر از عبارت در حال ساخت استفاده شده است که بر اساس همین عبارت می توان انتظار داشت که در نسخه نهایی از این بازی بتوان تغییرات بسیاری را شاهد بود. تکنیک گرافیکی که در ساخت این بازی ارائه شده است را می توان تحت عنوان در حال توسعه بیان نمود که طرز شکل نور را در مقابله با محیط ها و اشیای متفاوت ولی به شکل واقع گرایانه می تواند شبیه سازی نماید.
در ضمن نکته ای که باید مد نظر قرار داد این است که شکل دهی به این فعالیت کاملا باید با محاسبات دقیق و در عین حال پردازش شده ای انجام گیرد که برای انجام آن نیز به سخت افزار های بسیار قدرتمندی نیاز می باشد که اکثر پی سی هایی که در حال حاضر موجود هستند فاقد آن می باشند.شرکت انویدیا با استفاده از تکنولوژی خود توانسته است این گونه مشکلات را کاملا برطرف نماید. برای استفاده از تکنولوژی RTX نیاز است که یکی از کارت های گرافیکی را داشته باشید که این کارت های گرافیکی شامل: RTX 2080 ،Titan RTX و Quadro RTX 5000 است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 3 =