جزئیات و بررسی نمای دریایی بازی Rocket League PS4 با زمین AquaDome

جزئیات و بررسی نمای دریایی بازی Rocket League PS4 با زمین AquaDome

جزئیات و بررسی نمای دریایی بازی Rocket League PS4 با زمین AquaDome

بازی ویدیویی rocket league نوعی جدیدی از بازی های فوتبالی است که بجای بازیکنان و تیم های مشهور و ستاره ای فوتبال از ماشین ها و اتومبیل های ضربه ای و کوبنده به عنوان بازیکن استفاده شده و البته که در مقررات بازی و نوع فوتبال، هنجارشکنی هایی صورت گرفته که موجب این امر شده تا این بازی را از حالت تکراری به نوعی مدرن از فوتبال تبدیل کند که طرفداران زیادی را به این سبک از فوتبال مجذوب خود کند. سازنده بازی راکت لیگ، شرکت مقتدر و با سابقه به نام psyonix است که در سال ۲۰۱۵ به نشر و توسعه آن پرداخت.
ماشین های بازی راکت لیگ، ماشین هایی با قدرت موشکی کوبنده و پرشی هستند که با پرش های بلند و ضربه و چرخش و نیترو زدن و افزایش سرعت و رسیدن به توپ بزرگی که در زمین مسابقه قرار دارد با یگدیگر رقابت کرده و گاها با حرکت های سریع در حاشیه زمین حتی به پرواز در می آیند.فضا سازی، موسیقی متن، تشویق تماشاچیان به هنگام گل زدن همگی این ها الهام گرفته و تداعی کننده ی حس یک فوتبال واقعی است.گزینه ها و نسخه هایی که بازی برای بازیکنان در نظر گرفته مانند بسته ها، حالت ها و زمین های گوناگون وامکان گرفتن عکس و نگهداری آن و بروز رسانی هایی که هرچند یکبار راهی بازار شده به حفظ این بازی Playstation 4 در رقابت با دیگر بازی های هم سبک خود کمک قابل توجهی می کند.
همواره نظرطرفداران این سبک از بازی را به خود جلب میکند بخصوص اینکه حرکت هایی که برای ماشین ها در نظر گرفته شده این امکان را به بازیکنان میدهد که حتی اگرهم گلی نزنند بازهم از بازی خود لذت زیادی ببرند چرا که بر خلاف آنچه که بنظر میرسد رقابت و هدایت توپ توسط ماشین ها اصلا کار آسانی نیست.
شرکت سایانیکس زمین های بازی گوناگونی برای راکت لیگ در نظر گرفته که هر از گاهی یکی از آنها را روانه بازار میکند.

جزئیات و بررسی نمای دریایی بازی Rocket League PS4 با زمین AquaDome
جزئیات و بررسی نمای دریایی بازی Rocket League PS4 با زمین AquaDome

تمام این زمین ها از استاندارد زمین های بازی فوتبال پیروی نمیکنند گاهی زمین های چند ضلعی گاهی زمین هایی با ویژگی هایی خاص مانند زمین های لرزشی و زمین هایی که تغییر زاویه می دهند و یا زمین هایی که در محیط های جذابی مانند دریا، زمین های خاکی، زمین های هاکی و یخی قرار میگیرند که هرکدام تجربه و لذتی منحصر به فرد دارند. در کناره های زمین مسابقه بسته هایی قرار دارد که بازیکن با گرفتن آنها میتواند به احیا و تقویت ماشین های خود کمک کرده، علاوه بر این جواهراتی در بعضی از این بسته ها قرار دارد که با گرفتن آنها این امکان را برای بازیکن افزایش میدهد که بخش ها و بسته های دیگر را دریافت کند.
بازی Rocket League با روزرسانی جدید خود در نسخه ی ۱.۲۲ برای مخاطبان تنوع جذابی ایجاد کرده است. شرکت سایانیکس در این بروزرسانی با ارائه ی یک دی ال سی، یک زمین به زمین های بازی افزوده شده. این زمین با نام aqua domeبه صورتی متفاوت است که در عمق دریا قرار گرفته است. طی تریلری که استودیو برای این زمین ارائه داده توانسته اندکی از جذابیت زمین دریایی را برای طرفداران خود به نمایش گذارد.در آغاز فانوس دریایی را در سطح دریایی آرام مشاهده میکنیم که با خوردن توپ معروف بازی به فانوس آرامش دریای آرام را برهم زده واین شروع طوفانی برای بازی rocket league است.
پس از آن صحنه هایی از موجودات دریایی که پشت شیشه ی زمین بازی و درمحیط جذاب دریا هستند به نمایش گذاشته میشود و ماشین های جذاب مسابقه که با همراهی موسیقی هیجانی به محیط بازی و فضای شیشه ای محافظت شده با سازه ای آهنی به دنیای زیر آب پرتاب میشوند.
دیدن جانوران دریایی مانند کوسه ها، عروس های دریایی و ماهی ها در پشت حفاظ های شیشه ای و این زمین متفاوت، به ایجاد تنوع در این بازی کمک بزرگی میکند.این استودیو علاوه بر اینکه زمین دریایی را به آپدیت جدید افزود، دو ماشین دیگر با نام های تریتون و پروتئوس را به ماشین های این مجموعه اضافه کرد.
اما دریافت این دو ماشین دیگر به صورت رایگان نبوده و بازیکن با پرداخت دو دلار برای هر کردام از ماشین ها میتواند از آنها استفاده کنند و لذت ببرند.
در آپدیت دیگری از این بازی PS4 علاوه بر وجود ۱۰ عدد ماشین که به صورت پیش فرض وجود دارند، یک زمین با شکل هشت وجهی به دیگر گزینه های زمین های بازی افزوده شده است.شرکت سایانیکس بروزرسانی دیگری از نسخه ی ۱.۲۲ به بازار عرضه کرد که علاوه بر بیشتر کردن گزینه های تزئینی یک حالت جدید و بسیار هیجانی که اسم آن پیشتر گفته شد (( rumble را که معنی غریدن میدهد و حاوی ۱۱ پاورآپ است به این بازی افزود.
این ویژگی جدید برای هر دو حالت خصوصی و بازی های آنلاین عمومی قابل اجرا میباشد. دو گروه بازیکن به تعداد ۶ نفر که هر تیم سه نفر را شامل میشود در مقابل یکدیگر قرار گرفته اند، اکنون حالت رامبل ۱۱ پاورآپ را به صورت تصادفی برای تیم ها در نظر می گیرد. این پاورآپ ها شور و انرژی زیادی به بازی و بازیکنان القا میکنند. حالت های رامبل قابلیت هایی از جمله ضربه زدن به ماشین تیم مقابل و یا باز ایستادن و منجمد کردن توپ ها ویا پرتاب کردن ومنفجر کردن آنها در بازی را شامل می شود.

جزئیات و بررسی نمای دریایی بازی Rocket League PS4 با زمین AquaDome
جزئیات و بررسی نمای دریایی بازی Rocket League PS4 با زمین AquaDome

Rocket league آپدیت دیگری در این نسخه ارائه داده که با نام crate & keys به معنی جعبه و کلید معروف است. این حالت در هنگام بازی برنامه تعدادی جعبه را در اختیار بازیکنان قرار میدهد که بازیکنان با پرداخت پول و خریدن کلیدهایی به قیمت ۵/۱ دلار میتوانند به محتویات درون جعبه دست پیدا کنند.البته اگربازیکنان تعداد بیشتری از این کلید ها راخریداری کنند قیمت این کلید ها به میزان کمتری حدود ۱ دلار به دست می آید. محتویات درون جعبه ها از چیزهایی که هر یک از بازیکنان در طول بازی ممکن است به آن نیاز پیدا کنند و یا از استفاده کردن آنها لذت ببرند مانند لوازم تزئینی و یا چیزهای مورد نیاز ماشین ها مثل لاستیک و غیره را شامل میشود. این جعبه ها به بالا بردن کیفیت مسابقه نیز کمک میکنند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + یک =