نوشیدنی گازدار، سیستم تبلیغاتی جدید برای بازی فال اوت ۳

بازی فال اوت 3

فال اوت ۳ با تمام‌ کاستی‌ها و نقص های که منتقدین بر آن عقیده داشتند برای   طرفداران آن  وابستگی  عاطفی زیادی را از‌ نظر روند داستانی و‌شخصیت پردازی به همراه داشت و انتشار نسخه ی جدیدی آن با انتظار زیادی همراه بود.فال  اوت ۴ با آزادی عمل زیاد برای انتخاب و پیشبرد روال بازی در ابتدا بسیار جذاب تر از نسخه ی‌ پیشین به نظر می آمد.

بازی فال اوت 3
بازی فال اوت ۳بازی فال اوت ۳

نوشیدنی گازدار، سیستم تبلیغاتی جدید برای بازی فال اوت ۳

فال اوت یکی از‌جذاب‌ ترین و قدیمی ترین بازی های پسا رستاخیز و اخر زمانی و نقش آفرینی است که ساخته شده  در استدیو‌ بتسدا که بروی‌اکثر کنسول های بازی پی اس‌ و ایکس‌ باکس و پی اس های خانگی‌ قابل اجراست.

این سبک‌ نیز‌طرفداران بسیار زیادی داشته زیرا  حس‌ همزاد پنداری را بسیار بالا برده و این سوال که چه بر‌سر‌زمین خواهد امد و اگر‌چنین شد چه باید کرد را که همیشه  یکی از دغدغه های ذهنی‌ ساکنان زمین بوده  را بیشتر و بیشتر میکند.

این بازی نخستین بار در سال ۱۹۹۷ منتشر شد.لازم‌به ذکر است که اولین نسخه ی این بازی توسط استدیو بلک آیل‌ بود که پس  از منحل شدن آن بتسدا تولید بازی را به دست گرفت و این  را میتوان یکی از‌بهترین انتخاب های بتسدا دانست چرا که سود  بالا، معروفیت و محبوبیت بازی به موفقیت هر چه بیشتر بتسدا کمک شایانی کرده است.

روایت داستان های جذاب،گستردگی بازی،و گرافیک بالا عوامل جذب کننده ی این بازیست.

فال اوت ۳ با تمام‌ کاستی‌ها و نقص های که منتقدین بر آن عقیده داشتند برای   طرفداران آن  وابستگی  عاطفی زیادی را از‌ نظر روند داستانی و‌شخصیت پردازی به همراه داشت و انتشار نسخه ی جدیدی آن با انتظار زیادی همراه بود.فال  اوت ۴ با آزادی عمل زیاد برای انتخاب و پیشبرد روال بازی در ابتدا بسیار جذاب تر از نسخه ی‌ پیشین به نظر می آمد. پردازش‌ و شخصی‌ سازی کارکتر ها یکی‌ دیگر ‌از نکات مثبت این داستان است که در‌بخش مولتی‌ پلیر این‌گیم بسیار حائز اهمیت است.

 روند داستانی‌ این‌ بازی آنچنان گسترده است که حتی گیمر های با تجربه نیز برای طی  آن قطعا باید زمان چند ماهه صرف کنند.امکان‌ تغییر و‌سوییج اول شخص به سوم شخص،مبارزات اکشن و طراحی شده،تیر اندازی‌ های دقیق با برد بالا از‌نقاط قوت آن شناخته میشود. 

ماجراهای داستانی هر ‌بخش به اضافه گیم‌ پلی‌ جذاب آن با حضور سلاح های ارتقا یافته روند داستان  را بسیار پیوسته و جذاب‌ پیش میبرد.

 دیگر از‌نکاتی‌ که پس از انتشار بازی بسیار جلوه کرد بسیار بحث بر انگیز‌بود میزان سختی بازی بود که قطعا تجربه ی بالایی از گیمینگ را‌میطلبید حتی  درجه ی آسان بازی‌ نیز برای بازیکن پر‌چالش خواهد بود و گذشتن از‌مراحل آن آسان نخواهد بود.

در‌دنیای سینما تلوزیون،کتاب،گیمینگ معمولا ابزار الات و اکسسوری های‌ معروف پس از به شهرت رسیدن مجموعه های ساخته شده  یکی از پولساز‌ترین شاخه های مربوط به درامد از این قبیل سرگرمی هاست

و بازار خوبی را برای کسانی‌ که هوش‌اقتصادی بالایی‌ دارند و‌به قولی از آب کره میگیرند ایجاد میکند.

این مسئله از‌گذشته های دور‌و شروع دوران اول‌ تلوزیون با ساخت عروسک های مختلف دیزینی و‌کارتونی شروع شده و پیوسته ادامه  دارد.

جواهرات معروف سریال های مشهور تلوزیونی،کفش،توپ،خوراکی،با حتی چاپ تصاویر ‌مربوط بر روی این لوازم،ساخت انواع عروسک از پس ساخت های این مجموعه هاست.

و سازندگان و خالقان عزیز از‌هیچ‌ حرکتی برای تخلیه ی جیب طرفداران فرو گذار نیستند 

و پیوسته به فکر قراهم‌کردن بستری برای کسب‌ دراند از ساخته های خود را دارند.خیلی از این اکسسوری ها علی رغم کیفیت بسیار پایین و حتی گاهی ضرررسان بودن آنها فروش‌خوبی‌ میکنند گرچه این فروش ها گاها به صورت دوره ای بوده اما در‌مدت کوتاه اوج گرفتن سود کافی را به همراه دارد‌ و با اتمام آن برنامه ای جدید برای یک اکسسوری جدید پیش بینی‌میشود.

حتی گاهی برای اکسسوری های باقی‌ مانده از آثار ارزشمند حراجی هایی تشکیل شده و اثار شناخته شده و اصل فیلم ها یا سریال هارا با بالاترین قیمت ممکن به فروش‌ میرسانند و کلکسیونر های بسیاری هستند که حتی برای آثار معروف مربوط به دنیای گیم هزینه های عجیب‌ گزافی پرداخت میکنند و به مرور‌ با ساخته شدن‌ نسخه های جدید و معروفیت هر چه بیشتر موضوع بر ارزش کلکسیون خود می افزایند و صاحب شهرت جهانی میشوند و سالانه از بازدید بالایی بهره میبرند.

اگر کنار این اکسسوری های فروخته شده یک امضا از شخص معروف مربوطه نیز یاشد که قیمت آن سر‌به فلک کشیده و رسما تبدیل یه طلا میشود.

بازی فال اوت 3
بازی فال اوت ۳

قطعا دنیای گیم از این قوائد مستثنی نبوده و هر ساله کالاهای مربوط به این بازی‌ ها در فروشگاه ها نمایشگاه ها و سایر استور های فصلی‌ و‌غیر‌فصلی به فروش‌ میرسند که با استقبال خوبی‌‌ هم رو به رو میشوند.

گویا بتسدا نیز‌ نقشه هایی برای طرفداران‌ فال‌اوت در سر‌دارد.

nuka cola quantom نوشیدنی ‌معروف بازی‌ فال اوت به بازی‌ می آید؟

ایاکولا کوانتوم‌ کیفیت نوشیدنی های جاافتاده  در‌بازار را دارد؟

آیا فروش این نوشیدنی بستگی‌ به‌کیفیت آن دارد؟ 

حواشی ‌مربوط به فروش این‌ نوشیدنی‌ زمانی شدت گرفت که بتسدا با کارخانه ی جونز‌سودا که کارخانه ی‌ تولید نوشیدنیست شریک شد تا برای طرفداران همیشه مشتاق خرید لوازم بی‌ کیفیت ترند نوشیدنی نوکا کولا را تولید کند. این‌ خبر که در‌توییتر‌ بتسدا به گوش طرفداران رسیده بود حاکی از آن‌‌ بود که با انتشار نسخه ی جدید بازی این‌ نوشیدنی‌ نیز‌وارد بازار خواهد شد و حس‌ میشود که انتظار برای هردوی اینها یه یک‌ میزان است.

مشتقات این‌‌ نوشیدنی‌ و‌نوع آن هنوز‌ مشخص‌ نیست 

و این خنده دار است که بالا بودن فروش آن تنها به دلیل معروف‌بودن در یک سری بازی مشهور‌تضمین شده است.

نوکا کولا اولین‌محصول‌ تولید شده نبوده و آخرین هم نخواهد بود اما علت فروش بالای این محصولات که پیش از تولید به شهرت جهانی‌ رسیده اند جالب است.

آیا نام فال اوت ۳ برای ضمانت یک‌ محصول کافیست؟

به هر حال منتظر به بازار امدن این محصول‌ هستند تا  با نوشیدن ان حال هوای آخر الزمانی ‌فال‌ اوت را حس‌‌‌ کنند و زین پس با دیدن نام‌‌ نوکا کولا‌ در‌بازی‌ طعم آن را در‌حافظه چشایی‌ خود به یاد‌بیاورند.

گاهی حتی‌ کاهش سود دهی بازی طی گذشت زمان موجب انتشار بسته های الحاقی است که این روزها به شدت مد شده و گاهی حتی دیده شده که  بازی به صورت ناقص منتشر شده تا با نیاز‌به بسته های الحاقی فروش آن پس از‌انتشار بالا برود 

پس از کسب درامد از بسته های الحاقی‌ حال نوبت اماده سازی اکسسوری های مشهور بازیست.

این اکسسوری‌ که معمولا‌مورد استقبال قشر کم سن تر بازیکنان قرار میگرد درامد قابل‌ توجهی برای صاحب‌ امتیازان جلب‌ میکندگاهی حتی دیده شده که مشتاقان تهیه ی این اکسسوری ها شب قبل‌ رونمایی  در‌محل‌ توضیع اسکان پیدا میکنند.

مشخصاتی از این نوشیدنی در‌دست نیست و از فورمول تولیدی شکل‌ ظاهری و سایر‌مشخصات  آن اطلاعاتی داده نشده اما قطعا نقد های زیادی پس از‌تولید آن‌گریبان بتسدارا خواهد گرفت چرا که این نوشیدنی‌مثرد استفاده و استقبال جوانان و نوجوانان یعنی قشر آسیب پذیر جامعه خواهد بود.

امید بر این است که این نوشیدنی فاقد نقص‌ بوده تا استفاده از آن بدون ضرر باشد شاید جایگزین‌ خوبی برای نوشیدنی های گازدار و شیرین مصرفی امروزه شود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − یک =