نکاتی مفید در مورد بازی Nier Automata

نکاتی مفید در مورد بازی Nier Automata

نکاتی مفید در مورد بازی Nier Automata

نکاتی مفید در مورد بازی Nier Automata

اگر به دنبال بازی های ویدئویی جذاب برای پلی استیشن۴ خود هستید و یا فقط از بازی هایی استقبال می کنید که داستانی نفس گیر و فوق العاده قوی دارند، به احتمال خـیـلی زیـاد از بـازی nier:automata خوشـتـان خـواهـد آمـد. ایـن بـازی از سـوی “استودیوی پلتینوم گیمز” روانه بازار شده است. مطمئن باشید پس از تجربه این بازی حسابی سرگرم خواهید شد. شاید حتی نتوانید به این راحتی ها کنترلر را زمین بگذارید.
اگر به تازگی این بازی را شروع کرده اید و یا تصمیم دارید آن را بر روی کـنـسول خود نصب کنید، بـاید ایـن نکـته را بـدانـیـد که nier:automata اصلا یک بازی سطحی نیست. پس اگر به دنبال یک سرگرمی ساده هستید، باید دور آن را خط بکشید.  بهتر است برای اینکه با راه و رسم پیروزی در این بازی آشنا شوید، در این مقاله با ما همراه  شوید. ما تصمیم داریم در ادامه این مقاله ۶ نکته مفید در مورد nier:automata را ذکر کنیم.

نکته اول
شاید پس از تجربه بازی nier تصمیم گرفته اید تا به سراغ بازی nier:automata بروید. بدون شک تجربه نسخه های مختلف یک بازی خیلی هم خوب خواهد بود. اما این را بدانید که nier:automata برای افرادی که پیشتر nier را امتحان نکرده اند هم مناسب است. اگرچه nier:automata دنباله ای از نسخه پیشش است. اما به هیچ عنوان به آن وابسته نیست و داستانی مستقل را روایت می کند. در واقع شما در nier:automata به هزاران سال پس از دوره زمانی نسخه قبل می روید.
شما در نسخه تازه این بازی با ربات هایی مواجه هستید که زمین را به تصاحب خود در آورده اند. در ادامه رباتی تازه وظیفه از بین بردن موجودات ماشینی را بر عهده می گیرد و مابقی اتفاقات بازی رقم می خورد. اگر به بازی های اکشن با چنین سبک و سیاقی علاقه دارید، شک نداشته باشید که nier:automata به نوبه خود بی نظیر است.

نکته دوم
شما در nier:automata با کمبوهای متنوعی رو به رو هستید. از آنجایی که این بازی اجازه حمل هم زمان دو اسلحه را می دهد، بهتر است تا در کمبوهای مختلف به سراغ اسلحه های متنوع بروید. شک نداشته باشید پا گذاشتن به موقعیت های مختلف بازی با استفاده از اسلحه های متنوع بسیار جذاب تر خواهد شد.

نکاتی مفید در مورد بازی Nier Automata
نکاتی مفید در مورد بازی Nier Automata

نکته سوم
شما در nier:automata با کاراکتری رو به رو هستید که برای ارتقا توان نظامی خود به کامپیوترهای نصب شده متنوع در بدنش نیاز خواهد داشت. پس بهتر است در طول بازی به دنبال پیدا کردن چیپ های مختلف باشید و از آنها برای قدرتمند تر شدن استفاده کنید. یادتان باشد توانایی هایی که  این چیپ ها به کاراکتر اصلی اضافه می کنند، واقعا بی نظیر است. مثلا می توانید با کمک آنها در هنگام ضربات و حملات جان بیشتری پیدا کنید و یا اینکه در شرایط سخت بازی، زمان را کند کنید. حتی می توانید ضربات را در لحظات اکشن بازی ارتقا دهید. مثلا یک طول موج الکترونیکی به ضربه ها اضافه کنید تا آسیبی که به دشمنانتان وارد می شود، بیشتر از حالت معمول شود.

البته این نکته را به خاطر داشته باشید که هر یک از این چیپ ها بخشی از بدن ربات را اشغال خواهند کرد. پس در این زمینه محدودیت هایی وجود دارد. به همین خاطر شاید بهتر باشد تا آنها را وابسته به شرایط مختلف تغییر دهید. سعی کنید پیش از استفاده از چیپ ها آنها را به خوبی بررسی کنید و سعی کنید آنهایی که با گیم پلی شما همخوانی دارد را برگزینید.

نکته چهارم
قطعا nier:automata زمانی به بازی جذاب تری تبدیل می شود که بتوانید از فروشگاه های مختلف اسلحه های تازه تر خریداری کنید. اگر پولی ندارید و حسابی برای خرید این اسلحه ها وسوسه شده اید، بهتر است به سراغ ماهیگیری بروید. در nier:automata ماهی های زیادی وجود دارد که می توانید با شکار آنها به پول خوبی دست پیدا کنید.

نکاتی مفید در مورد بازی Nier Automata
نکاتی مفید در مورد بازی Nier Automata

نکته پنجم
یادتان باشد که nier:automata فقط یک بازی PlayStation بکش بکش سطحی نیست. این بازی در میان بازی های نقش آفرینی جهان باز جایگاه ویژه ای دارد. پس بهتر است فقط به کشت و کشتار دقت نکید و وقتی را هم صرف جست و جو کنید. مطمئن باشید در این راه در موقعیت های جذابی قرار می گیرید که این موضوع شگفتی بازی را برایتان دوچندان می کند.مثلا می توانید در حین این گشت و گذارها به معابد گوناگون بر بخورید و یا به اسلحه های قدرتمندی که در گوشه و کنار مخفی شده اند، دسترسی پیدا کنید. خلاصه که یادتان باشد چرخیدن در فضاهای مختلف بازی به نفعتان خواهد بود.

نکته ششم
تصور نکنید که با بالا آمدن تیتراژ در nier:automata تمام راه را رفته اید. این بازی حتی پس از بالا آمدن تیتراژ هم ادامه خواهد داشت. شما می توانید پس از این مرحله هم در بازی پیشروی کنید و رازهای تازه تری را در دل داستان nier:automata کشف کنید. اگر می خواهید با لایه های پنهان nier:automata بیشتر آشنا شوید، می توانید آن را چندین بار به پایان برسانید. مطمئن باشید این بازی به اندازه کافی قدرتمند است که پس از چندین بار بازی کردن هنوز هم جذابیت های خود را حفظ کند.

مرکز خرید دات کام

 

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − هشت =