نکاتی که باید درباره بازی Prey بدانیم قسمت دوم

نکاتی که باید درباره بازی Prey بدانیم

نکاتی که باید درباره بازی Prey بدانیم قسمت دوم

نکاتی که باید درباره بازی Prey بدانیم قسمت دوم

۱. بازی Prey یک بازی متفاوت بوده و ادامه یا نسخه بازسازی شده بازی دیگری نمی باشد.
همانطور که در ابتدای مقاله برایتان توضیح دادیم، این بازی یک بازسازی و یا دنباله داستان بازی Prey که در سال ۲۰۰۶ منتشر شد نمی باشد و هیچ ارتباطی به آن ندارد. تنها از لحاظ اسمی و همینطور یک سری فضاسازی های مربوط به داستان بازی به نسخه ۲۰۰۶ بازی Prey شباهت دارد. از جمله این شباهت ها می توان در وهله اول شباهت اسمی را نام برد و پس از آن، به ماجرای داستان که در فضا اتفاق می افتد و باید با بیگانگانی مبارزه شود، می توان اشاره نمود. پس به یاد داشته باشید که Prey یک بازی کاملا جدید است.

۲. بازی PlayStation ۴ Prey یک بازی شوتر اول شخص بوده و دارای المان های نقش آفرینی می باشد
ماجراهای این بازی از دیدگاه اول شخص رخ می دهد و در آن گیمر می تواند با توجه به شرایط و موقعیتی که در آن قرار گرفته، با استفاده از یکی از دو سلاح سرد و گرم به مبارزه با تایفون ها بپردازد. شاید تصور کنید که هدف این بازی نشان دادن نمایش های مبارزاتی اول شخص بازی است.
اما باید به شما بگوییم که اتفاقا اینطور نبوده و هدف اصلی بازی، نشان دادن قدرت روایت داستانی بازی است و تمام تلاش خود را بکار برده تا داستان بازی پلی استیشن خود را به بهترین نحو به مخاطب معرفی کند. این بازی دارای المان هایی نیز می باشد. به این معنی که با پیش بردن بازی، گیمر می تواند مهارت هایی که برای او جدید هستند، بدست آورد.

نکاتی که باید درباره بازی Prey بدانیم
نکاتی که باید درباره بازی Prey بدانیم

۳. جنسیت مورگان یو می تواند تغییر کند
شاید برایتان جالب باشد که بدانید در بازی Prey می توانید جنسیت شخصیت اول بازی را تغییر دهید! اگر جزء آن دسته از گیمرهایی باشید که جنسیت کاراکتر اصلی بازی برایتان از اهمیت بالایی برخوردار است، پس این آیتم برای شما پر اهمیت جلوه خواهد کرد. در نهایت شما هر جنسیتی که برای کاراکتر خود انتخاب کنید، صداگذاری مربوط به آن جنسیت برای کاراکتر شما در نظر گرفته شده است. البته انتخاب جنسیت و همینطور نوع جنسیت کاراکتر بازی، در پیش بردن روند بازی و اتفاقاتی که در آن می افتد، تاثیر گذار نبوده و هیچ تفاوتی بوجود نمی آورد.

۴. برای زنده ماندن در طول بازی، باید تا جایی که امکان دارد مهمات گوناگون جمع آوری کنید
از آنجایی که ایستگاه فضایی Talose I یک استگاه نظامی نبوده و تمامی ابزارها و همینطور اسلحه هایی که در این بازی وجود دارد توسط دانشمندان و موجودات این ایستگاه ساخته شده اند و بنابراین ماهیت ابزارهای جنگی را ندارند، گیمر در طول بازی باید مداما در تلاش و جست و جو برای جمع آوری مهمات باشد تا بتواند در طول بازی زنده بماند و به طبع، شکست نخورد.

نکاتی که باید درباره بازی Prey بدانیم
نکاتی که باید درباره بازی Prey بدانیم

۵. این بازی دارای یک مپ بزرگ بوده و یک داستان کلی و پیوسته را دنبال می کند
و شما در آن شاهد گذراندن مراحل متعدد و گوناگون نخواهید بود
شما در این بازی می توانید آزادانه به هر نقطه ای که می خواهید بروید و تنها توجه خود را معطوف به تایفون های موجود در ایستگاه کنید تا مورد حمله آنها قرار نگیرید.البته در برخی نقاط این ایستگاه آنقدر شاهد حضور تایفون ها هستیم که بدون تجهیزات و مهمات کافی نمی توان از این مکان ها عبور کرد و اگر تصمیم به عبور از آن مکان ها را گرفتید، بدانید که چیزی جز مرگ انتظار شما را نمی کشد.
اما توجه داشته باشید که شما با جست و جو در این ایستگاه فضایی می توانید مهمات مورد نیاز خود را بیابید و با استفاده از آنها با تایفون ها مبارزه کرده و از منطقه مورد نظرتان عبور کنید. همانطور که اشاره شد، این بازی به صورت مراحل گوناگون در نظر گرفته نشده و شما یک روند کلی را در طول بازی دنبال می کنید.

۶. توانایی خارج شدن از ایستگاه فضایی
اگر زمانی احساس کردید که به هیچ طریقی توانایی مقابله با دشمنتان را ندارید یا مسیری که مقابل آن قرار دارید برایتان گنگ و نا مفهوم است، به راحتی می توانید از ایستگاه خارج شده و وارد فضا شوید و از راه دیگری وارد ایستگاه شوید. این روش در حل معماها و چالش های بازی، کمک بسیاری به گیمر می کند و اگر شما این بازی ایکس باکس را امتحان کنید، قطعا با آن مواجه خواهید شد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − نه =