نکاتی که باید درباره بازی Prey بدانیم قسمت سوم

نکاتی که باید درباره بازی Prey بدانیم

نکاتی که باید درباره بازی Prey بدانیم قسمت سوم

نکاتی که باید درباره بازی Prey بدانیم قسمت سوم

۷. تغییر شکل دشمنان
نکته جالبی که در این بازی به آن توجه شده این است که شما می توانید به راحتی به یک دفتر یا حتی یک خودکار مشکوک باشید! چرا که ممکن است در لحظه ای که تصورش را نمی کنید، مورد حمله یک میز قرار بگیرید! این امر سبب هیجان شما در طول بازی می شود. همچنین همواره نگران این موضوع خواهید بود که یعنی در چه زمانی مورد حمله قرار خواهید گرفت و این سوالیست که هرگز نمی توانید برای آن جواب مناسبی پیدا کنید.

۸. وجود چندین پایان بندی برای بازی PlayStation ۴ Prey 
نحوه بازی شما بر پایان بازی تاثیر دارد. سازندگان این بازی بیان داشته اند که نحوه برخورد شما و همچنین تصمیم گیریتان در مورد سایر بازماندگان ایستگاه، تاثیر زیادی در روند پایان بندی داستان بازی دارد. اگر زمانی بخواهید در مورد بازماندگان تصمیم بگیرید، چه خواهید کرد؟
آنها را نجات خواهید داد و یا تنها به نجات دادن خودتان اکتفا خواهید کرد؟ با توجه به تصمیم گیری و نحوه عملکرد شما، پایان بازی متفاوت خواهد بود. این بازی با توجه به عملکرد شما در طول بازی دارای سه پایان اصلی و تعداد بسیاری پایان فرعی است. پس به یاد داشته باشید که چگونه تمام شدن بازی بر عهده شماست.

۹. تفاوت تیم سازنده بازی پلی استیشن ۴ Prey با بازی Dishonored
از آنجایی که این دو بازی توسط یک استودیو ساخته شده اند، اینگونه تصور می شود که دارای یک تیم سازنده نیز می باشند. اما در واقع اینطور نبوده و این دو بازی Playstation در عین حال که شباهت هایی بهم دارند، دارای تفاوت های بسیاری نیز می باشند. از شباهت های این دو بازی می توان به شباهت در طراحی و سبک هر دو بازی اشاره نمود.

نکاتی که باید درباره بازی Prey بدانیم
نکاتی که باید درباره بازی Prey بدانیم

۱۰. گونه های متفاوت بیگانگان بازی
تایفون یک موجود واحد نبوده و به گونه های متعددی تقسیم می شود که هر کدام از آنها هدف مشترکی را دنبال می کنند و اینگونه تصور می شود که همه آنها توسط یک مغز مشترک کنترل می شوند. تایفون در یکجا می تواند یک مسواک یا مداد بوده و در جای دیگر هیولایی بزرگ و شکست ناپذیر! پس همواره مراقب اطراف خود باشید و به کوچک ترین چیزها در این بازی اعتماد نکنید. بیان این مطلب شاید بنظر عده ای از بین بردن لذت بازی تلقی شود. اما مطمئن باشید که اینگونه نیست و گیمر در طول بازی با چالش های خیلی بیشتری مواجه خواهد بود.

۱۱. رخ دادن بازی Prey در یک دنیای موازی
این بازی در دنیایی رخ می دهد که در آن رئیس جمهور آمریکا از توطئه ترور خود جان سالم به در برد و پس از آن وارد یک مسابقه فضایی بزرگ تر با شوروی شد. به همین جهت دنیای این بازی با دنیای حاضر تفاوت هایی دارد.

۱۲. تشویق به ایجاد خلاقیت در گیمر
سازندگان این بازی بیان داشته اند که بسیاری از عوامل درون بازی بدون قصد و نیت خاصی ساخته شده تا با استفاده از آنها گیمر بتواند خلاقیت خود را بکار گرفته و از روش های گوناگونی برای شکست دشمنان خود استفاده کند. هدف سازندگان از انجام چنین عملی، افزایش اختیارات گیمر بوده تا گیمر با توجه به موقعیت های گوناگون، از لوازم متعددی که در اختیارش قرار گرفته نهایت استفاده را کند و در این روند از خلاقیت ذهنی خود بهره ببرد.

نکاتی که باید درباره بازی Prey بدانیم
نکاتی که باید درباره بازی Prey بدانیم

۱۳. آموزش نکات اصلی در ابتدای بازی
در ابتدای بازی Prey، نکات ابتدایی و ساده برای حل معماهای کوچک به گیمر آموزش داده می شود. اما در ادامه راه این شما هستید که باید با چالش های بزرگ مقابله کرده و آنها را حل نمایید. به یاد داشته باشید که بیش از یک راه برای حل معما وجود دارد.

۱۴. تغییر دنیای بازی به صورت مستمر
این بازی هرگز خسته کننده نبوده و مدام در حال تغییر است. مثلا ممکن است شما در ابتدای بازی با دری بسته مواجه شوید که بعدا باز می شود و یا هیولایی که توانایی شکست آن را نداشتید، با سلاح و مهارت جدیدی که بدست آورده اید قابل کشتن باشد و…

۱۵. سخت بودن بازی Prey
فراموش نکنید که بازی Prey بسیار سخت بوده و شما بارها در این بازی شاهد چالش های بزرگ و شکست خود خواهید بود و تنها راه غلبه بر این مشکل، بکارگیری خلاقیتتان است. در انتها امیدواریم که اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار داده باشیم.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − دو =