نکاتی که باید درباره بازی Prey بدانیم قسمت اول

نکاتی که باید درباره بازی Prey بدانیم

نکاتی که باید درباره بازی Prey بدانیم قسمت اول

نکاتی که باید درباره بازی Prey بدانیم قسمت اول

این بازی در سال ۲۰۱۷ توسط استودیوی Arkane ساخته شده است. در ابتدا که این بازی منتشر شد، اینگونه بنظر می رسید که این بازی نسخه دوم بازی The Prey است. حتی در سال ۲۰۱۱ قرار بود که نسخه دوم این بازی XBox ساخته شود اما بنا بر دلایلی این امر صورت نگرفت و Prey 2 ساخته نشد.
این بازی تنها نام Prey را حفظ کرده اما تغییرات اساسی را شامل می شود. ما در این مقاله سعی داریم که شما را با همین تفاوت ها آشنا کنیم و بازی پلی استیشن ۴ Prey و نکات مربوط به آن را به شما معرفی کنیم. بنابراین در ادامه با ما همراه باشید.
قبل از اینکه به توضیح نکات بازی Prey بپردازیم، بهتر دیدیم که ابتدا توضیحاتی در مورد روند و روایت این بازی در اختیار شما قرار دهیم تا مطمئن شویم که اطلاعات مفید و کاملی در اختیارتان قرار داده ایم.

روایت داستانی PlayStation ۴ Prey
ماجرای داستان بازی Prey از این قرار است که یک روز موجودات عجیب و غریبی به نام تایفون، به یک ایستگاه فضایی که Talos I نام دارد، حمله می کنند و این فرصت را در اختیار دانشمندان قرار می دهند که دانشمندان روی آنها آزمایش کنند. شما در این بازی در نقش “مورگان یو” قرار دارید که در این بازی به انجام عملیات گوناگون می پردازید.
داستان بازی درست از هنگامی شروع می شود که مورگان یو طی اتفاقاتی حافظه خود را از دست داده و نمی داند در چه موقعیتی به سر می برد. اینکه تایفون ها را نمی شناسد و نمی داند که سر و کله آنها از کجا پیدا شده و همینطور چه کسی مسئول به بار آوردن این مشکلات است و در این اوضاع چه کاری از دست او بر می آید.
تا اینکه سرانجام، مورگان یو با دیدن ویدئوهایی متوجه ماهیت تایفون ها می شود و طی این موضوع و دیدن آن ویدئوها در می یابد که باید ایستگاه Talose I را نابود کند.
روند و موضوع بازی و همچنین اتفاقات جالبی که در طول بازی برای شما رخ می دهد، همگی از عوامل و نکات مثبت طراحی بازی بوده تا شما را برای به اتمام رساندن این بازی مشتاق کند.

نکاتی که باید درباره بازی Prey بدانیم
نکاتی که باید درباره بازی Prey بدانیم

البته باید توجه داشته باشید که قوی بودن زبان شما و تسلط شما بر روی آن، بر لذت بردن شما از ماجراهای این بازی تاثیر بسیار زیادی دارد. زیرا بسیاری از اتفاقاتی که در روند داستان پیش می آید، در قالب مکالمه بین کاراکترهای بازی میباشد. در کنار تمام نکات مثبت و جذاب این بازی، یک نکته و عامل منفی وجود دارد که ممکن است گاهی به کلافه شدن گیمر منجر شود.
این نکته و عامل منفی به بخش مبارزاتی بازی مربوط می شود که از دیدگاهی ممکن است یک ضعف نیز در نظر گرفته شود. نکته منفی موجود در این بازی، تفاوت بین قدرت اسلحه موجود در دستان شما و همینطور قدرت تایفون ها میباشد که هیچ توازن و تعادلی میان آن دو برقرار نشده است و این موضوع زمانی اهمیت خود را نشان می دهد که شما به سراغ درجه سختی متوسط و یا حتی بالاتر از آن می روید.

نکاتی که باید درباره بازی Prey بدانیم
نکاتی که باید درباره بازی Prey بدانیم

درست در این نقطه است که شما احساس می کنید هرگز از پس تایفون ها بر نخواهید آمد و آنها را شکست نخواهید داد. این در حالیست که تنها حمله یک تایفون به شما منجر به مرگ شما خواهد شد و شما با اسلحه ضعیفی که در دست دارید، توانایی مقابله با آن را نخواهید داشت. جدا از این قضیه، تنها مقابله با حتی یکی از تایفون ها کافیست تا شما جان خود را به راحتی از دست بدهید. چون قدرت تایفون ها در مقابل اسلحه ای که شما در دست دارید، بسیار زیاد است.
تنها نکته ای که در پیش بردن این بازی باید به آن توجه داشته باشید، این است که به اندازه کافی مهمات جمع آوری کنید تا با دست خالی به مبارزه با تایفون ها نروید واحتمال پیروزی بر تایفون ها افزایش یابد.
حال که تا حدودی در مورد روند کلی بازی توضیحاتی به شما ارائه دادیم، در ادامه با ۱۵ نکته مهم این بازی همراه ما باشید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =