نکاتی که باید درباره Tekken 7 بدانید

نکاتی که باید درباره Tekken 7 بدانید

نکاتی که باید درباره Tekken 7 بدانید

نکاتی که باید درباره Tekken 7 بدانید

این بازی از درخشان ترین بازی های مبارزه ای بوده و مخاطبان زیادی را جذب خود کرده است. در ادامه با ما همراه باشید تا نکات کلیدی این بازی را برایتان شرح دهیم.

۱. تاریک بودن داستان بازی
سازنده این بازی چنین بیان داشته که داستان این بازی XBox بسیار تاریک خواهد بود. اینگونه برداشت می شود که در این بازی کاراکترهای زیادی قرار است از میان برداشته شده و حذف شوند.

۲. پایان پشتیبانی از بازی
بازی های آنلاین برای اینکه بتوانند مخاطبان خود را از دست ندهند، باید نسبت به دیگر بازی ها از پشتیبانی بیشتری برخوردار باشند. اما مدت زمانی که کمپانی از این بازی حمایت می کرد، به پایان رسیده است. پشتیبانی از این بازی تا اواخر تابستان ۲۰۱۸ در نظر گرفته شده بود.

۳. بسته های مکمل، کاراکترها و لباس ها و دیگر آیتم های گوناگون را به همراه خواهند داشت
پیش بینی می شود که این بازی شاهد اضافه شدن حداقل دو کاراکتر جدید باشد. از دیگر قابلیت های این بسته های مکمل می توان به قابلیت شخصی سازی اشاره نمود.

۴. حضور کاراکتر Eliza در نسخه پیش خرید این بازی
Eliza یک خون آشام چند صد ساله بوده که در نسخه پیش خرید این بازی به عنوان پاداش حضور داشته است و شما اگر به او علاقه مند هستید باید نسخه پیش خرید آن را تهیه می کردید.

۵. با خرید ایکس باکس وان، Tekken 6 را دریافت خواهید کرد
کسانی که این بازی را به صورت پیش خرید تهیه کرده اند، علاوه بر کاراکتر Eliza، نسخه Tekken 6 را نیز دریافت خواهند نمود که می توانند آن را بر روی کنسول ایکس باکس خود و یا ایکس باکس ۳۶۰ خود بازی نمایند و از آن لذت ببرند.

نکاتی که باید درباره Tekken 7 بدانید
نکاتی که باید درباره Tekken 7 بدانید

۶. با پیش خرید نسخه پلی استیشن ۴، محتوای بیشتری دریافت خواهید کرد
برای پیش خرید این نسخه، پاداش های جذاب تری برای کاربران در نظر گرفته شده است. شما با پیش خرید این نسخه علاوه بر کاراکتر Eliza، لباس های کاراکترهایی چون king، xiauyu و jin را که به بازی های Tekken 2و Tekken 4مربوط می شوند را نیز دریافت خواهید کرد. همچنین با پیش خرید نسخه پلی استیشن این بازی می توانید آهنگ های مورد علاقه خود را از بازی Tekken لیست کرده و از آن لذت ببرید.

۷. پایان داستان خانواده میشیما
این بازی پایان داستان زندگی خانواده میشیما را رقم خواهد زد. از آنجایی که این بازی بسیار تیره و تار طراحی شده، به گونه ای بیرحمانه پایان زندگی خانواده میشیما را به تصویر کشیده است. گیمر پس از مشاهده اتفاقاتی که در این بخش می افتد، پاسخ سوالات خود را خواهد گرفت.

۸. وجود یک کاراکتر عرب در بازی Tekken 7
شاهین اولین کاراکتر عرب بازی Tekken 7 می باشد. شاهین محافظ تعدادی از جنایتکاران بزرگ دنیاست که به گفته خودش تا کنون در هیچ عملیاتی شکست نخورده است. این کاراکتر دارای قدرت استفاده از مشت و لگد به صورت حرکات آکروباتیک در مبارزات است.

۹. این بازی دارای قابلیت cross platform نخواهد بود
سازنده این بازی اعلام کرده که Tekken 7 از قابلیت cross platform محروم خواهد بود. دلیل آن این است که دو کمپانی مایکروسافت و سونی از این قابلیت پشتیبانی نمی کنند. با این حال، سازنده بازی Tekken 7 بیان داشته اگرچه وجود این قابلیت باعث جذابیت بازی Playstation می شده اما حضورش چندان ضروری هم نبوده و مشکلی برای بازی بوجود نیاورده است.

۱۰. معرفی مکانیزم Rage Arts
این قابلیت هنگامی که کاراکتر در حال مرگ است، فعال می شود. این قابلیت برای هر فرد به گونه ای متفاوت عمل خواهد کرد و یادگیری آن برای هر کاراکتر زمان متفاوتی می طلبد. با فعال نمودن این قابلیت، در لحظات آخری که از جانتان باقی مانده است، می توانید با یک حمله پر قدرت بیش از نیمی از جان حریف خود را بکاهید و نتیجه بازی را به کلی تغییر دهید.

نکاتی که باید درباره Tekken 7 بدانید
نکاتی که باید درباره Tekken 7 بدانید

۱۱. بازی دارای ۳۸ کاراکتر بوده که ۸ کاراکتر آن جدید می باشند
این بازی دارای ۳۸ کاراکتر بوده که سه کاراکتر آن در آینده به بازی اضافه می شوند و همینطور شخصیت Eliza نیز در نسخه پیش خرید این بازی وجود دارد. ۸ کاراکتر که کاملا جدید می باشند نیز در این بازی حضور خواهند داشت.

۱۲. صحبت کردن کاراکترها به زبان مادری خود
در این بازی کاراکترها هر کدام به زبان مادری خود صحبت می کنند. مثلا Lili به زبان فرانسوی، Leo به زبان آلمانی و شاهین به زبان عربی و…. صحبت خواهند کرد.

۱۳. معرفی مکانیزم جدید Power Crush
این مکانیزم به گیمر این امکان را می دهد که وقتی مورد حملات و زیر ضربات دشمن قرار گرفته، به مبارزات خود ادامه دهد و تا جایی که می تواند از خود در برابر دشمن محافظت نماید.

۱۴. توانایی گیمر در انتخاب جهت بازی
Tekken 7 با استفاده از Mirror، به گیمر این توانایی را می بخشد که در ابتدای بازی جهت بازی را تعیین کند. یعنی آن جهتی را که برای مبارزه راحت تر است و احساس تسلط بیشتری دارد، می تواند انتخاب نماید تا احتمال شکست برای او کاهش یابد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 3 =