نکات بازی Apex Legends

نکاتی که پیش از تجربه بازی Apex Legends ، Playstation 4 باید بدانید.

Apex Legends یکی از بازی های نبرد تیراندازی است که توسط استودیوRespawn تولید و ساخته شد. بازی Apex Legendse بعد از تولید به بازار عرضه شد. در بازار طرفداران زیادی را پیدا کرد که این نشان از محبوبیت این بازی Playstation در بین مردم بوده است. سبک این بازی بتل رویان است. (منظور از بتل رویان، سبکی است که باید در بازی یکدیگر را بکشند تا فرد بازی کننده زنده بماند.)

هر چند که گفتیم سبک این بازی بتل رویان می باشد اما تفاوت آن را از نظر داستان پردازی و برگشت دوباره از مرگ ( جان دوباره) باعث شده به هیجان این بازی بیفزاید و ارزش تجربه کردنش را داشته باشد. برخی موارد که باید قبل از شروع بازی Apex Legends باید به خاطر داشته باشید.

نکاتی که پیش از تجربه بازی Apex Legends ، Playstation 4 باید بدانید.
نکاتی که پیش از تجربه بازی Apex Legends ، Playstation 4 باید بدانید.

قوانین سبک بازی های بتل رویال

از نظر گیم بازان تفاوت چندانی بین بازی Apex Legends و بازی های دیگر این سبک وجود ندارد. هدف آخر یک پلی باز در این بازی نمردن است و تعداد افردای که در مراحل آخر زنده می مانند به عنوان برنده این بازی شناخته می شوند. در اول بازی و مرحله شروع شما سوار بر یک پرنده به داخل بازی می روید و فرود می کنید و بعد باید دنبال تجهیزات خود بگردید.

اگر چنانچه وجود دشمن را حس کردید باید تیراندازی کنید که نیاز به اسلحه ضروری است. در زمان بازی کردن باید سطح سلامت و پوشش زرهی خود را حفظ کنید. علاوه بر تجهیزات، پوشش زرهی شما باید کلاه خود و جلیقه داشته باشید تا بتوانید زنده بمانید. در مراحل بالاتر این بازی پلی استیشن شما می توانید امکان دستیابی به زره های ضدگلوله را داشته باشید که این مشروط به پر بودن سطح سلامت تان می باشد.

شما می توانید با کوچکتر شدن منطقه بازی روبرو شدن بازیگران را هم مقابل یکدیگر ببینید و بهتر است نقشه را در حین بازی در نظر بگیرید زیرا در طی مسافت های زیاد شما را بهتر راهنمایی می کند.

بهتر است که تمامی LEGEND ها را امتحان کرده و سپس بازی کنید.

منظور از Legend داستان های است که در این بازی در هر مرحله به تصویر کشیده شده است. در هر مرحله ییک شخصیت داستانی را به خود اختصاص می دهد و قابلیت های خود را در طول بازی نشان می دهد. این قضیه سبب شده که مسیر حرکت متفاوت و منحصر باشد.
شخصیت های این بازی ۶ نفر بوده که دارای سه قابلیت رزم آرایی، کنش پذیری و منجر شدن به رسیدن مرحله آخر می باشند. به جزء ۶ شخصیت موجود در این بازی ۲ شخصیت را می توان در برنامه خریداری کرد و از آن استفاده کرد. هر چند که برای دستیابی به ۲ شخصیت دیگر این بازی می توانیم با پیشرفت بازی آن را آزاد کنیم.
تجربه مراحل این بازی Playstation 4 باعث می شود برای حرکت های بعدی آمادگی بیشتری را داشته باشیم و بتوانیم به خوبی با دشمن مقابله کنیم.

نکاتی که پیش از تجربه بازی Apex Legends ، Playstation 4 باید بدانید.
نکاتی که پیش از تجربه بازی Apex Legends ، Playstation 4 باید بدانید.

حداقل بازی را تا یک یا دو مرحله امتحان کنیم.

اگر می خواهید بازی کنید باید بازی را بشناسید. منظور از امتحان، یک یا دو مرحله اصلی است که می توانیم کم و بیش دیگر مراحل را یاد گرفت.
بهتر است برای شناخت، مرحله های حرفه ای را انتخاب کنید تا بتوانید مراحل ساده تر را سریع تر ببرید.

نشانه گذاری کنید.

یکی از خلاقیت های که توسط استریو Respawn در این بازی ایجاد شده نشانه گذاری است. شما می توانید این قابلیت را با فشردن دکمه Ping امتحان کنید و بدین ترتیب تجهیزات و مقصد خود را به دیگر دوستان که هم گروهی هایتان می شوند نشان خواهید داد. همچنین می توانید با این قابلیت اطلاعات خود را در اختیار دوستانتان در حین بازی قرار دهید.

با مهمات بازی تان آشنا شوید.

یکی از کاربردی ترین قسمت های که نیاز به آشنا شدن آن دارید شناخت مهمات یا اسلحه ها است که باید برای تیراندازی استفاده کنید می باشد.
اسلحه این بازی برای شلیک مسافت های دور و یا درگیری های نزدیک کاربرد دارد. قبل از آغاز کردن بازی پلی استیشن ۴  قابلیت هر سلاح را امتحان کنید. از انواع اسلحه های موجود در این بازی

نکاتی که پیش از تجربه بازی Apex Legends ، Playstation 4 باید بدانید.
نکاتی که پیش از تجربه بازی Apex Legends ، Playstation 4 باید بدانید.

اسلحه کمری

این اسلحه برای مسافت نزدیک استفاده می شود. از مدل های گوناگون آن PZOZZ، RE45 هستند.

اسلحه SMG

در نبردهای نزدیک قابل استفاده هستند. سرعت شلیک و سنگینی آتش از ویژگی های آن است.

اسلحه شات گان

قابل استفاده در مسافت نزدیک اما پرقدرت است.

اسلحه Assault

در شلیک فاصله های نه چندان دوراستفاده می شود که جزء بهترین اسلحه ها در بازی است.

اسلحه DMR و اسلحه Sinper

برای هدف گذاری دور قابل استفاده است و دشمنان را غافلگیر می کند.

ترکیب سلاح های مناسب را بیابید.

اسلحه های بازی پلی استیشن هر کدام مناسب یک مرحله هستند که شما در طول بازی باید آن را پیدا کنید.

هم تیمی خود را که از بازی خارج شده برگردانید.

شما می توانید هم تیمی خود را نجات دهید و به روش های مختلف این کار امکان پذیر است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − 11 =