۹ نکته و راهنمای بازی پلی استیشن ۴ Divinity:Original Sin 2 که باید بدانید قسمت دوم

9 نکته و راهنمای بازی پلی استیشن 4 Divinity:Original Sin 2 که باید بدانید

۹ نکته و راهنمای بازی پلی استیشن ۴ Divinity:Original Sin 2 که باید بدانید قسمت دوم

 (اگر واقعا می‌خواهید یک اسکلت باشید، به یاد داشته باشید که اگر از یکی از همراهان‌تان بخواهید با زهر به شما آسیب برساند، سلامتی‌تان را دوباره پس خواهید گرفت.) علاوه بر آن شخصیت‌های فرعی بازی عادت به قدم زدن و صحبت کردن با اسکلت‌ها را ندارند که این حالت به خاطر ظاهر وحشتناک آن‌ها کاملا طبیعی است.
این یعنی اگر نمی‌خواهید مورد حمله قرار بگیرید، باید سرتان را با چیزی بپوشانید و یا به صورتی تغییر شکل دهید که طبیعی‌تر باشد. کسانی که تجربه زیادی دارند، با اسکلت‌ها راحت‌تر هستند و با انتخاب آن‌ها بهتر بازی می‌کنند.

تا جایی که می‌توانید بازی را ذخیره کنید
یک بار دیگر به عنوانی که در بالا می‌بینید، خوب نگاه کنید: تا جایی که می‌توانید بازی Playstation 4 را ذخیره کنید. Divinity بازی چالش‌برانگیزی است و هر لحظه آبستن حوادثی است که غافلگیرتان می‌کنند، پس از دکمه F5 استفاده کنید و آزادنه و بدون محدودیت به سرعت بازی را ذخیره کنید تا چنانچه اتفاق ناگواری برایتان افتاد، زحمت‌هایتان بر باد نرود و راهی برای جبران داشته باشید.

9 نکته و راهنمای بازی پلی استیشن 4 Divinity:Original Sin 2 که باید بدانید
۹ نکته و راهنمای بازی پلی استیشن ۴ Divinity:Original Sin 2 که باید بدانید

قبل از وارد شدن به منطقه‌ای جدید، در طول نبردها و یا در میانه گفتگوهایی که انجام می‌دهید، حتما ذخیره سریع یا همان Quick save را به کار بگیرید. در برخی از مناطقی که به آن‌ها سر می‌زنید، دشمنانی پنهان شده‌اند که ممکن است حریصانه در کمین شما نشسته باشند. در طول نبردها، حتی وقتی به نظر می‌رسد همه چیز به نفع شماست و پیروزی در انتظارتان است، امکان دارد که دشمن به‌طرز غیرمنتظره‌ای (وناامیدکننده‌ای) دوباره قدرت بگیرد و همه چیز را تغییر دهد.
ممکن است در بعضی از گفتگوها در یک آن کار به جای باریک بکشد و کسی که تا همین چند لحظه پیش با او در حال گفتگوی گرم و دوستانه‌ای بودید، ناگهان رنگ عوض کرده و شما را با پرتاب گلوله‌های آتشین مورد هدف خود قرار دهد. پس هرچقدر که می‌توانید از ذخیره سریع استفاده کنید، چون هیچ وقت هیچ چیز مشخص نیست و شاید با آن که اصلا نیت بدی ندارید، دچار وضعیت اسف‌باری شوید.

توانایی صحبت کردن با حیوانات را به دست آورید
وقتی در حال خلق کاراکتری هستید، لیستی از قابلیت‌ها به شما نشان داده می‌شوید که می‌توانید انتخاب خود را از میان آن‌ها انجام دهید. این که کدام یک از آن‌ها بیشتر به دردتان خواهد خورد به این بستگی دارد که قصد خلق چه نوع شخصیتی را داشته باشید. اما به تازه‌کارها پیشنها می‌شود قابلیت Pet Pal را حتما انتخاب کنید،در بازی پلی استیشن ۴ با این قابلیت بی‌نظیر می‌توانید با حیوانات صحبت کنید.
توانایی ارتباط با جانوارن اغلب باعث می‌شود تا شرایط برایتان آسان‌تر شود، چراکه با آن می‌توانید از مناطق پرخطر دوری کنید و پرده از رازهای سربه‌مهر بردارید. برای مثال موش‌های صحرایی که در سیاهچال‌ها و گنداب‌ها سکونت دارند، شما را از دام‌ها و کمین‌هایی که در پس تاریکی پنهان شده‌اند، آگاه خواهند ساخت.
با آن که گزینه‌ها محدود هستند و با این انتخاب ناچار به خرج کردن یکی از آن‌ها هستید، اما به‌طور قطع ارزشش را خواهد داشت.باید به این مساله توجه داشته باشید که یکی از کسانی که در همان ابتدای کار با شما همراه می‌شود، به این قابلیت مجهز است، به این ترتیب اگر قصد دارید او را با خود همراه کنید، شاید ارزشش را داشته باشد تا گزینه Pet Pal را انتخاب کنید.

9 نکته و راهنمای بازی پلی استیشن 4 Divinity:Original Sin 2 که باید بدانید
۹ نکته و راهنمای بازی پلی استیشن ۴ Divinity:Original Sin 2 که باید بدانید

در Resurrection Scroll (طومار رستاخیر) صرفه‌جویی کنید
در طول جنگ‌هایی که مدت زمان‌شان چیزی در حدود ۳۰ تا ۴۰ دقیقه‌ است، احتمال دارد که کاراکترهای شما چندین بار توسط دشمنان از پا در بیایند، اما حتی کشته شدن یکی از همراهان‌تان نیز ممکن کار را حسابی برایتان سخت‌تر کند، چه برسد به وقتی که بیشتر از یک نفر را از دست داده باشید. کاراکترهایی که نقش بر زمین شده‌اند.
به‌طور خودکار دوباره جان خواهند گرفت، اما در طول این مدت دشمن امان‌تان را خواهد برید وقتی درگیر نبردی هستید و کاراکتری جان خود را از دست می‌دهد، تنها راهی که برای بازگرداندن او دارید، این است که از Resurrection Scroll (طومار رستاخیر) استفاده کنید. شاید به دست آوردن این آیتم مفید چندان ساده نباشد، اما با داشتن آن می‌توانید به سرعت شرایط را در نبردی دشوار به نفع خود تغییر دهید و یا یکی از همراهانتان را با قدرت کامل به صحنه بازگردانید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × یک =