اخبار

نینتندو تأیید کرد که روی کنسول جدیدی کار می‌کند

کنسول جدید نینتندو

نینتندو تأیید کرد که روی کنسول جدیدی کار می‌کند. اما تاریخ راه‌ اندازی کنسول جدید نینتندو و ویژگی‌های آن، هنوز مشخص نیست. در Corporate Management Policy Briefing که در روز چهارشنبه، ۱۶ سپتامبر برگزار شد، نینتندو در طول نمایش طرح‌های گرافیکی بیان کرد که “در حال کار روی سیستم گیمینگ سخت‌ افزار-نرم‌ افزاری مشترک خود است”. این طرح گرافیکی، Nintendo DS ،Wii و Switch را در یک جدول زمانی نشان داد، اما جزئیاتی درباره کنسول نسل بعدی ارائه نداد. یک علامت سؤال بالای عنوان قرار داشت و طراحی آن را پنهان کرده بود، نینتندو تنها زمان عرضه آن یعنی “۲۰XX” را مشخص کرد.

این کمپانی در جلسه توجیهی خود بیان کرد: “در آینده، نینتندو قصد دارد کار خود را در ایجاد محصولات منحصر به‌ فرد نرم‌ افزاری-سخت‌ افزاری گسترش دهد”. این ترکیب به ساخت سخت‌ افزار و گسترش نرم‌ افزاری نینتندو اشاره دارد، که شامل امتیاز بازی‌های Super Mario و Legend of Zelda برای کنسول‌هایی است که به فروش می‌رساند.

اگرچه جزئیات هنوز مشخص نیستند، این اولین تأیید از سوی نینتندو است که نشان می‌دهد این شرکت در حال کار روی کنسول جدید است. شایعات بسیاری در اوایل سال پخش شده بودند، اکثر این گزارشات حاکی از این بودند که شرکت نینتندو در حال کار روی کنسول سوییچ دیگری است که احتمالاً در اوایل سال ۲۰۲۱ با پشتیبانی از کیفیت ۴K راه‌اندازی می‌شود. اینکه کنسول در ارائه رویداد خود به همین کنسول اشاره کرده و یا اینکه در بین راه متوقف شده و کنسول کاملاً جدیدی در راه است، هنوز مشخص نیست.

با این حال، این شرکت نکاتی را درباره چیزی که به آن فکر می‌کند ارائه کرده است، و ممکن است روی محتوای کنسولی کاملاً جدیدی کار کند.

نینتندو اطلاعات کنسول را فاش نمی‌کند

نینتندو بیان کرد: ” ما به دقت منابع داخلی را تخصیص دادیم، تا فناوری که اتخاذ می‌کنیم به یک منبع سرگرم کننده تبدیل شود”. ” ما در تلاشیم تا محصولی را تولید کنیم که مصرف‌کنندگان تا زمان رونمایی حتی متوجه نشده باشند که به آن نیاز دارند. به این منظور، نمی‌توانیم به راحتی از شرکت‌های دیگر تقلید کنیم یا آخرین روندهای فناوری را دنبال کنیم.”

این فرمول برای نینتندو به خوبی کار کرده است. سوییچ، که می‌توان از آن هم در منزل و هم در مسیر استفاده کرد، فروش فوق‌العاده‌ای داشته است. رقبای این کنسول یعنی پلی‌استیشن ۴ سونی و ایکس باکس وان مایکروسافت بین حالت ثابت و حرکتی قابل انتقال نیستند.

در طول این ارائه، نینتندو بیان کرد که در حال کار روی طیف وسیعی از خدمات برای کنسول آینده خود است. اما باز هم این شرکت درباره نحوه کار و طرح این کنسول چیزی نگفت. در نهایت، این شرکت بیان کرد، امیدوار است سرویس‌های اضافی بتوانند “رابطه طولانی‌ مدت مثبتی” با کاربران ایجاد کنند.

نینتندو بلافاصله به درخواست Digital Trends برای اظهار نظر درباره جلسات پاسخ نداد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =