نینتندو Game Builder Garage را معرفی کرد

Game Builder Garage نینتندو

نینتندو Game Builder Garage را معرفی کرد، بازی جدیدی که به شما اجازه می‌دهد “یاد بگیرید بازی‌ها را از ذهن در نینتندو بسازید.” راهنما و شخصیت‌های جالب و زیبای آن به‌ گونه‌ای طراحی شده‌ اند که به شما کمک می‌کند تجربه گیمینگ خوبی را ایجاد کنید.

در ظاهر، این بازی شباهت زیادی به Dream دارد، که در اوایل سال ۲۰۲۰ در پلی‌ استیشن ۴ منتشر شد. همچنین به نظر می‌رسد روح Labo هم در آن دمیده شده، بازی که کودکان را تشویق می‌کرد با استفاده از مقوا آیتم‌های منحصر به‌ فردی بسازند.

Game Builder Garage طراحی شده تا با اتصال موجوداتی به نام Nodon، برنامه‌نویسی بازی بصری را آموزش دهد. ده ها Nodon در Game Builder Garage وجود دارند، هر یک هم عملکرد خاصی دارند. با در دسترس بودن حالت برنامه‌ریزی رایگان برای افرادی که می‌خواهند، درس‌های موجود اصول اولیه طراحی بازی‌ها را به شما آموزش می‌دهند.

تجربیاتی که در تریلر آن مطرح‌ شده شامل پلتفرم‌ها، فیلم‌برداری و مواردی به نام Tuna Cube Factory 2 است. همچنین می‌توان بازی‌ها را در اینترنت و از طریق اینترنت بی‌سیم محلی تبادل و دانلود کرد، که سپس می‌توانید آن را از طریق حالت برنامه‌ریزی رایگان برای یادگیری کارهای داخلی یاد بگیرید. برای کمک به توسعه، Game Builder Garage از ماوس سازگار پشتیبانی می‌کند، که می‌توانید آن را به پورت USB در پایه سوئیچ متصل کنید.

صفحه نمایش – Game Builder Garage

این اعلامیه پیش از انتشار درآمد نینتندو است که انتظار می‌رود فردا منتشر شود. Game Builder Garage در تاریخ ۱۱ ژوئن در نینتندو سوئیچ منتشر می‌شود.

 

منبع: IGN

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − سه =