بررسی بازی Call of Duty: Infinite Warfare

دانستنی اول

در نخستین گام بهتر است بدانید که Infinite Warfare یک دنباله از بازی Ghosts نیست. در Infinite Warfare شما به آینده ای نزدیک سفر خواهید کرد. زمانی که تمامی منابع طبیعی کره زمین به پایان رسیده است و تمامی مردم کره زمین به دنبال راه چاره ای هستند. در ادامه ملت های مختلف تصمیم می گیرند تا ائتلافی تشکیل دهند و در آن بهتر و بیشتر در مورد ادامه حیات دنیا فکر کنند.
این ائتلاف در ادامه تصمیم می گیرند تا انرژی مورد نیاز کره زمین را از اجرام آسمانی تامین کنند. بدین ترتیب بازی وارد بخش جدیدی می شود. پس از عملی شدن این تصمیم شما با نیرویی به نام SDF مواجه خواهید شد که از ورود سازمان ملل به فضا اصلا خوشحال نیست و به دنبال راهیست تا از این اقدام جلوگیری کند. حالا شما وظیفه دارید تا به منظور دفاع از حیات دنیا با این نیرو وارد نبرد شوید.

دانستنی دوم

در دل داستان به یک بازیگر نامدار بر می خورید که در قالب یک نقش منفی شما را همراهی خواهد کرد. “کیت هرینگتون” به عنوان رهبر نیروهای SDF در نظر گرفته شده است که در طول بازی به فکر از بین بردن نیروهای سازمان ملل است.

دانستنی سوم

حتما پس از اینکه متوجه شوید در طول بازی می توانید از سفینه های فضایی استفاده کنید، حسابی شگفت زده خواهید شد. این سفینه ها که برای نبردهای سنگین کیهانی در نظر گرفته شده اند، می توانند در قالب هواپیمای جنگی معمولی و یا سفینه های جنگی مناسب برای جاذبه صفر به کمکتان بیایند. یادتان باشد در صورتی که قصد استفاده از این سفینه های جنگی را دارید، آنها را چیزی فراتر از یک سفینه معمولی ببینید.
شما می توانید این سفینه ها را شخصی سازی کنید و بخش های مختلف آن را با جزئیات ببینید. ضمن اینکه این سفینه های فضایی کمک به سزایی به بازی Call of Duty کرده اند. این سفینه های فضایی تا جای ممکن Call of Duty را از روند خطی سری های پیشین دور کرده اند. به طور کلی سفینه های فضایی هیجان زیادی به بازی بخشیده اند. فکرش را بکنید شما در حال مبارزه در خیابان هستید و در ادامه تصمیم می گیرید با کمک این سفینه های خارق العاده از جو زمین خارج شوید و تجربه یک مبارزه فضایی را داشته باشید!

دانستنی چهارم

در بازی نقشه های متعددی برای گیمر در نظر گرفته شده است. با کمک این نقشه ها شما می توانید اطلاعات جامع و کاربردی در مورد منظومه شمسی به دست آورید. شما می توانید از میان این نقشه ها یکی را به دلخواه انتخاب کنید. مثلا می توانید در میان اجرام آسمانی جای بگیرید و یا در یک ایستگاه فضایی مشغول مبارزه شوید.

به طور کلی Infinite Warfare دارای تجهیزات مختلفی است که هر یک ماهیت متفاوتی دارد. تعدادی از این تجهیزات برای مبارزه در فواصل نزدیک مناسب هستند و تعدادی دیگر در نبردهای تاکتیکی به کمکتان می آیند. برخی از این تجهیزات قابلیت های حیرت انگیزی دارند. به عنوان مثال یکی از آنها توانایی نامرئی سازی کاراکتر را دارد و دیگری می تواند به گیمر این اجازه را دهد که پس از شلیک، دشمن را برای مرگ نشانه گذاری کند. ما توصیه می کنیم حتما این تجهیزات را امتحان کنید و تنوع و جذابیت بازی را برای خودتان دوچندان سازید.

دانستنی پنجم

اگر به نبرد با زامبی ها علاقمند هستید، این امکان در Infinite Warfare برایتان مهیا شده است. البته زامبی های این سری بازی با زامبی های سری پیشین کاملا متفاوت است و قطعا برایتان تجربه ای متفاوت خواهد بود. زامبی های Infinite Warfare شما را در داستانی ساده گیر می اندازند و شما می توانید با کمک اسلحه اصلی بازی به نبردشان بروید. امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعات کاربردی در مورد بازی Infinite Warfare به شما انتقال داده باشیم و در ادامه بتوانید با دید بازتری به این بازی سرگرم کننده مشغول شوید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + هفت =