Stadia سرویس استریم بازی گوگل

همه‌چیز در مورد Stadia سرویس استریم بازی گوگل تحول بزرگ جهان گیمینگ

گوگل اعلام کرده که اگر شما می توانید ویدیوهای یوتیوب را با کیفیت ۱۰۸۰ مشاهده کنید پس می توانید بازی های Stadia را نیز با همین رزولوشن تجربه کنید، این پلتفرم در سال ۲۰۱۹ در اختیار بازی بازان قرار می گیرد. اگر از آن دسته اشخاصی هستید که برای بارگیری ویدیوها بیشتر از یوتیوب استفاده می کنید، می توانید برای مشاهده این ویدیوها از بالاترین کیفیت آن بهره مند شوید. همچنین گفته می شود که در سال ۲۰۱۹ زیر ساخت یازی Stadia را هم می توان با این کیفیت استفاده کرد.

کیفیت ویدیوهای یوتیوب

در حال حاضر گوگل کیفیت ویدیوهای یوتیوب را ۱۰۸۰ قرار داده است و  بدون در نظر گرفتن ابعاد صفحه نمایشتان می توانید آن را مشاهده کنید. در سال های اخیر پخش همه ی ویدیوهای یوتیوب  ۱۰۸۰ بوده است که امکان پخش آن در موبایل های هوشمند وجود دارد و باعث شده که تجربه خوشایندی را از تماشای ویدیو ها داشته باشید.

روش های دانلود ویدیو با رزولوشن بالا

هرچند که در دانلود کردن در یوتیوب با کمی مشکل همراه می شوید اما  اگر می خواهید دانلودتان رزولوشن و کیفیت بالایی داشته باشد می توانید از این روش استفاده کنید.

همه‌چیز در مورد Stadia سرویس استریم بازی گوگل تحول بزرگ جهان گیمینگ
Stadia سرویس استریم
 • ابتدا بعد از دسترسی پیدا کردن به حساب گوگل خود به google takeaout بروید.
 • بعد از فشردن دکمه select none همه موارد موجود غیرفعال شده که که شما با تیک زدن گزینه Youtube آن را فعال کرده و سپس با زدن Next، با انتخاب Youtube را ادامه دهید.
 • حالا با انتخاب فایلی که سیو شده کار را تمام کنید و create archive را بزنید.

زمانی که مراحل گفته شده را انجام دادید دیگر ویدیوهای شما در گوگل داریو سیو می شود. توجه داشته باشید که نباید حجم درایوتان را آن قدر پر کنید که نتوانید فایل را ذخیره کنید. حالا دیگر می توانید فایل های را که دانلود و ذخیره می کنید با کیفیت بالا ببینید.

روش های مختلف دانلود ویدیو از یوتیوب

در این مطلب روش های مختلف دانلود ویدیو از یوتیوب را برایتان بیان می کنیم.

 • سایت کیو دانلودر
  برای دانلود ویدیو از یوتیوب به وسیله این سایت باید آدرس آن را وارد کنید و لینک ویدیو را در کادر تایپ کنید سپس با انتخاب دانلود، دانلود صورت می گیرد.
 • ربات تلگرامی
  ربات های زیادی در تلگرام وجود دارد که به وسیله آن ها می توان ویدیو دلخواهتان را دانلود کنید. برای این کار باید به وسیله لینک ربات وارد آن شده و لینک ویدیو را ارسال کرده و با کیفیت مورد نظرتان دانلو شروع می شود.
 • سایت ساوفرام
  این سایت جزء سایت های است که ایرانیان می توانند با آن انواع ویدیو را با کیفیت بالا انتخاب کرده و دانلود کنید. برای شروع دانلود از سایت ساوفرام آدرس را انتخاب و با گرفتن همزمان دکمه CTRL و L آدرس را کپی کنید. بعد از کپی آدرس وارد سایت شده و در قسمت Just inserta link آدرس را Past کنید و با فشردن کلیک  download vidieo in browser دانلود شروع می شود.

سرویس بازی Stadia

یکی از جدیدترین پلتفرم های موجود در بازار Stadia می باشد. Stadia امکان طراحی بازی ها را روی سیستم های گوگل به استفاده کنندگانش می دهد. از این رو باعث استریم کردن بازی روی دسته بازی و صفحه نمایشی را می دهد. این امکان شامل کامپیوترهای شخصی، تلفن همراه هوشمند، تبلت و تلویزیون است.

هدف ایجاد Stadia

هدف ایجاد پلتفرم استادیا امکان بازی کردن با  کیفیت و رزولوشن ۱۰۸۰ و بالاتر می باشد. این کیفیت برای استریم کردن بازی ها بیشتر اهمیت پیدا می کند.

کنترلر بازی Stadia

استادیا کنترلر سرویس جدیدی است که برای پلتفرم استادیا ساخته شده است. کنترلر بازی Stadia علاوه بر زیبایی خاص خود دارای کلیدهای مخصوص برای عکس گرفتن و کمک به جستجوی گوگل است که میکرون هم دارد.

در مورد مشخصات کنترلر بازی استادیا می توان گفت که دارای ۲ صفحه کلید، کلید های عملیاتی (۲ عدد) و مکان نماها و دو کلید در لبه است.

همه‌چیز در مورد Stadia سرویس استریم بازی گوگل تحول بزرگ جهان گیمینگ
همه‌چیز در مورد Stadia سرویس استریم بازی گوگل تحول بزرگ جهان گیمینگ

رزولوشن Stadia

از بابت کیفیت محتوا دانلود شده به وسیله Stadia  می توان مطمئن شد که ۱۰۸۰p و ۶۰ فریم بر ثانیه می باشد زیرا گوگل خود در بیانیه ای از کیفیت و اتصالات اینترنت Stadia خبر داده است.

بررسی پلتفرم Stadia و یوتیوب با کیفیت ۱۰۸۰p

داستان پلتفرم استادیا مانند نت فیلیکس می باشد که سوال های زیادی را برایتنان ایجاد می کند مانند قیمت، سرعت اینترنت و غیره. اگر می خواهید پاسخ آن ها را بیابید با ما همراه باشید. در مورد سرعت این پلتفرم باید بگوییم که تقریبا ۲۵ مگابایت بر ثانیه می باشد و بالاترین کیفیت آن ۱۰۸۰ p است. اگر تا به حال با کیفیت یوتیوب فیلم و محتوا را دانلود کرده اید می توانید با استادیا از تجربه بهتری از دانلود کردن برخوردار شوید.

رزولوشن های کمتر از ۷۲۰  باعث می شود که در زمان دانلود دچار مشکل (قطع شدن ناگهانی) دانلود کردن شوید، بهتر است یک  بارهم که شده تجربه دانلود را بعد از یوتیوب با استادیا داشته باشید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − دو =