همه چیز درباره گیفت کارت آمازون ۵۰ دلاری

گیفت کارت همانگونه که از نامش مشخص است نوعی کارت هدیه است که به وسیله برخی از کمپانی ها در اختیار مشتریان خود قرار می گیرد تا بواسطه این کارت ها بتوانند اقدام به خرید بدون نیاز به کارت بانکی بکنند، اغلب این کارت ها دارای تخفیف های خاص خود شرکت صادر کننده نیز می باشد و بصورت کلی به منظور تسهیل در امور خرید از سایت های معتبر صادر می شود.

یکی از این کارت ها که شهرت جهانی فراوانی دارد گیفت کارت آمازون است توسط بزرگترین شرکت فروش اینترنتی جهان یعنی Amazon.com صادر و در اختیار افراد مختلف قرار می گیرد. یکی از اصلی ترین مشکلات مردم داخل ایران این است که برای تهیه کردیت کارت ها و کارت های بانکی و اعتباری بین المللی با مشکل مواجه هستند ولی با خرید این گیفت کارت می توانند بدون داشتن کردیت کارت و یا هر نوع کارت اعتباری دیگر خرید خود را با قیمت مناسب انجام دهند.

حسن خرید گیفت کارت آمازون این است که تقریبا تمامی اجناس و برند های معتبر دنیا چون کنسول های بازی پلی استیشن و گوشی های سامسونگ و اپل و … در این فروشگاه وجود دارند. هر چند کالاهای شما با خرید از آمازون به ایران برای شما بصورت رایگان ارسال نمی شود و برای این کار باید آدرسی در کشورهای دیگر ارائه کنید ،مانند آدرس یک دوست. اما افرادی که بخصوص محصولات دیجیتال خریداری می کنند و یا نیاز به کالاهای مجازی دارند به راحتی می توانند با داشتن یک گیفت کارت آمازون خرید خود را با اعتبار فوق العاده بالا از این سایت انجام دهند.

در واقع با خرید یک گیفت کارت دارنده کارت می تواند انواع محصولات مجازی و دیجیتالی را مانند کتاب الکترونیک و یا بازی های مختلف کامپیوتری را خریداری نماید و رد ضمن کارمزدی بابت خرید پرداخت نکند. حسن این محصولات این است که می توان از آنها برای همیشه استفاده کرد و یا نسخه های از آن را برای دیگران نیز ارسال کرد. اما برای اینکه بتوانید از گیفت کارتی که خرید می کنید استفاده داشته باشید باید کد پشت گیفت کارت آمازون را در یک حساب کاربری در این سایت وارد نمایید که باید به نام خودتان باشد.

نکات مهمی که در استفاده از گیفت کارت آمازون وجود دارد عبارتند از:

  • بهتر است قیمت کالایی که قصد خرید آن را دارید با میزان اعتبار گیفت کارت همخوانی داشته باشد در غیر اینصورت باید مابقی هزینه را با کارت اعتباری و یا بانکی بین المللی پرداخت کنید.
  • برای خرید از سایت آمازون در صورت داشتن گیفت کارت کارمزدی از شما کسر نخواهد شد.
  • حتما گیفت کارت خود را با هزینه ای تهیه کنید که بتوانید تا یک سال آن را مصرف کنید. گیفت کارت های ۵۰ دلاری گزینه خوبی هستند اما باز هم اعتبار آنها بیش از یک سال نیست.
  • گیفت کارت خود را از شرکت های معتبر تهیه کنید ، در صورت خرید گیفت کارت نا معتبر یا حساب شما شارژ نمی شود و یا ممکن است سایت آمازون با تشخیص نا درست بودن منبع خرید شما حساب کاربری شما را مسدود کند.
  • در نظر داشته باشید که مسئولیت خرید گیفت کارت آمازون شما با سایت آمازون نیست.

گیفت کارت را نمی توانید نقد کنید مگر اینکه فردی را داشته باشید که بسیار خوش شانس بوده اید. اما جایی بریا نگرانی نیست. در همینایران نیز برخی از سایت ها و منابعی مانند اپلیکیشن های معتبر هستند که افراد خریدار و فروشنده گیفت کارت را به هم معرفی می کنند و به این واسطه هر چند با قیمت پایین تر ولی می توانید گیفت کارت آمازون خود را نقد کنید.

برای خرید گیفت کارت آمازون ۵۰ دلاری و یا با هر میزان اعتبار دیگر و همچنین سایر کارت های اعتباری و بین المللی معتبر مانند کارت آیتونز حتما سایت های معتبر را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که برخی از گیفت کارت ها با کارت های بانکی هک شده و به سرفت رفته خریداری می شوند و با قیمت پایین به مشتریان عرضه می شوند که در صورت استفاده از این کارت ها خطراتی متوجه مصرف کننده خواهد بود که در کمترین حالت ضبط اعتبار کارت و مسدود شدن حساب کاربری خریدار خواهد بود. از مشخصات سایت های معتبر برای خرید گیفت کارت آمازون ۵۰ دلاری دادن ضمانت های لازم به مشتریان می باشد و در ضمن کد رهگیری و منبع خرید شما نیز در آن ذکر شده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − دو =