همه چیز درمورد فصل سوم وارزون

فصل 3 وارزون

فصل ۳ وارزون در راه است، ما نیز اطلاعاتی شامل تاریخ عرضه، زمان پایان فصل ۲ و شایعات مربوط به نقشه جدید بازی را داریم. در ادامه به بررسی تمام مواردی که درباره این بازی می‌دانیم و معنای بتل رویال بازی خواهیم پرداخت.

چه زمانی Warzone Season 2 به پایان می‌رسد؟

به دلیل تنظیم مجدد تاریخ بتل پس (Battle Pass) به راحتی می‌توانیم زمان پایان فصل ۲ بازی Warzone را حدس بزنیم. در زمان نوشتن این مقاله می‌توان گفت که ۳۴ روز به بازنشانی مانده است، که در تاریخ ۲۱ آوریل رخ می‌دهد. همینطور که این تاریخ نزدیک می‌شود انتظار اتفاقات بیشتری مانند زامبی‌ها، تغییرات نقشه را داشته باشید زیرا حرکت‌های خاصی برای فصل جدید ساخته شده ‌اند.

فصل ۳ وارزون از چه زمانی شروع می‌شود؟

فصل ۳ Warzone احتمالاً خیلی زود و در روز ۲۱ آوریل یا یک روز بعد از آن شروع می‌شود. در فصل‌های گذشته شاهد این بودیم که روند به ‌روزرسانی یک روز قبل از پایان بتل پس آغاز می‌شد و خیلی سریع شروع به کار می‌کرد و فصل جدید نیز روز بعد از پایان فصل قبلی آغاز می‌شد. پس می‌توان انتظار داشت که تاریخ عرضه فصل ۳ بازی ۲۲ آوریل باشد. بعید به نظر می‌رسد موارد دیگری مانند چالش‌های بازی Fortnite یا تأخیر دیگری را ببینیم. هرچه به تاریخ نزدیک‌تر می‌شوید، رسیدن و اندازه به ‌روزرسانی‌ها هم باید سرنخ‌های بیشتری از نحوه روند کار به ما ارائه کنند.

آیا نقشه جدید فصل ۳ Warzone وجود دارد؟

این یک سؤال بزرگ است. تمام شایعات به نقشه جدید Warzone برای فصل ۳ اشاره دارند که در کوه‌های Ural واقع شده است. شایعات فعلی، صحبت‌های درون بازی، اطلاعات منتشر شده و داده ‌کاوی نشان می‌دهد که Verdansk با زامبی‌ها سروکار خواهد داشت و در نتیجه رویداد هسته‌ای Warzone نابود خواهد شد. این نقشه جدید در کوه‌های Ural جنگ سرد رخ می‌دهد که مضمون آن دهه ۱۹۸۰ است. ما قبلاً نقشه‌های Ural را در مقیاس‌های بزرگ‌تر در حالات Cold War’s Fireteam و Outbreak دیده ‌ایم، که شاید آزمایش و ادغام مکان در Warzone بوده باشد. جالب اینجا است که Ruka نقشه Cold War Fireteam دارای نام فایلی “wz_forest”، که می‌تواند نشانگر نقشه‌های کوه Ural مختلف باشد که در بخش‌های نقشه‌های بزرگ‌تر ظاهر شده و منتظرند که باهم ترکیب شوند.

آیا ۲۵۰ بازیکن خیلی زیاد است؟

این یکی از پر سر و صداترین شایعات است. با این وجود به نظر می‌رسد برخی خبرچینان اعلام کرده ‌اند که احتمالاً شاهد حضور ۲۵۰ بازیکن در فصل ۳ بازی Warzone خواهیم بود. برخی پشتیبانی‌ها هم از شایعات وجود دارند که گویا نقشه جدید دارای Points of Interest بیشتری نسبت به Verdask است.

همین باعث شده مردم فکر کنند این اخبار پشتیبان تعداد افزایش یافته بازیکنان است. اگرچه ممکن است به نظر برسد این مورد یکی از شایعات بامزه است. اما با توجه به این موضوع که مردم فکر می‌کنند بازی هم اکنون دارای ۱۵۰ بازیکن است، احتمالاً ایده محبوبی نخواهد بود.

 

منبع: GamesRadar

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =